Etiket arşivi galvaniz kepenk servisi

ileadmin

Galvaniz Kepenk Servis

Galvaniz Kepenk Servis

Otomatik kepenk sistemleri gün geçtikçe geliştirilmekte ve her alanda kullanılmaktadır. Eski model kepenklerin yerini alan ve dış görünüşüyle müşterilerin dikkatini çeken otomatik kepenkler, kullanım açısından ve dayanıklılık açısından teknolojik olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılarına maksimum seviyede kullanım sunan ve güvenlik açısından oldukça dayanıklı olan otomatik kepenkler  Isı muhafazası ve dış dan gelecek her türlü olumsuzluğa karşı iç mekanı korumaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinin birçok çeşitleri vardır. Galvaniz kepenk sitemleri 1.sınıf çelikten üretilmiştir. Ayrıca Firmamız Galvaniz kepenk servis belgelerinide elinde bulunmaktadır

Galvaniz kepenkler montajında kullanılan çelik profillerin arasına konulan özel bir malzeme ile hiç ses çıkarmadan çalışmakta ve çevreyi rahatsız etmemektedir. Galvaniz kepenk sistemleri Alüminyum kepenkler ve çelik kepenklere göre daha maliyetlidir. Galvaniz kepenkler olumsuz mevsim şartlarından etkilenmemekte ve iç mekânın ısısını da diğer kepenk sistemlerinden daha çok korumaktadır. Galvaniz kepenk sistemlerinin daha maliyetli olma sebeplerinden biri ise Galvaniz malzemesinin yanıcı ve patlayıcı malzemelere karşı dayanıklı olmasıdır. Hırsızlıklara karşı maksimum seviyede koruma sağlar ve güvenliğinizi temin eder. Delikli yapısı sayesinde iç mekân yeterli derecede güneş ışığı alabilir.  Havalandırmaya ve güneş enerjisinin gerekli olduğu yerlerde Galvaniz kepen sistemi kullanılabilir. Darbelere dayanıklı yapısı ile oluşabilecek hasatların önüne geçen Galvanit kepenk iş yerinizi ya da kullandığınız herhangi bir yeri daha güvenli kılacaktır

Firmamız galvaniz kepenk sitemlerinin montajını ve siparişini de aldığı gibi Türkiye’deki yeterlilik belgesi olan Galvaniz kepenk servisi olaraktan sizlere hizmet vermektedir. Galvaniz kepenk sistemleri ağır yapılar olduğu için kazaya ve herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemek için kesinlikle Galvaniz kepenk servisi olan firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Alanında uzman olan teknik personellerimiz ile sizin hizmet etmekteyiz. Otomatik kapı sistemlerinin bakımları ve arızaları gideren personelin her parçayı tanıması ve üzerinde uzun süreli çalışmış olması gerekmektedir. Alanında uzman olmayan servisler tarafından yapılan bakım ve tamirat işlerinde ileride mutlaka kazaya sebebiyet vermektedir. Otomatik kepenk sistemlerinin motor ve yay kısımlarının arızalanması sebebi ile maddi ve yaralanmalı kazaların meydana gelebileceğini unutmayın.

galvaniz kepenk - otomatik kapı - galvaniz kepenk sistemi - galvaniz kepenk servisi

Galvaniz Kepenk Servis Ve Tamiri

ileadmin

Galvaniz Kepenk Servisi

GALVANİZ KEPENK SERVİSİ

Düzenli Bakımın Önemi

                Kepenk kapılar artık mağazaların ve küçük işletmelerin olmazsa olmazları arasına girmiş durumda. Zira kolay kullanımı pratik ve yer kaplamayan yapıları ile her gün kapıları açıp kapatma derdi yaşayanlar için büyük kolaylık sağlarken oldukça dayanıklı malzemelerden imal edilen kepenklerin hırsızlara karşı büyük bir önlem oluşturduğu da altı çizilmesi gereken önemli konular arasında yer alıyor. Kepenk kapıların bu denli büyük önem taşımasının getirdiği sorumluluklarda bulunmakta. Zira galvanizli kepenk bakımları düzenli yapılması gereken ve ihmal edilmemesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Zira vitrin camlarınızın bütününü kapatan bu kapılar arızalanma durumda size müşteri ve itibar kaybettirmesi olası ayrıntılar arasında yer alıyor.

Kepenkler ve Bakımları

Galvaniz kepenk servisi hizmeti veren firmamız kapılarınız için oldukça uygun fiyatlı düzenli olarak servis hizmeti sunmakta. Kepenklerde yaşanan sorunlar için tecrübeli ekibimiz ve kaliteli yardımcı malzemeler sunan tedarikçilerimiz ile galvaniz kepenk servisi hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Kepenklerinizin boyutları ne olursa olsun bizimle iletişim kurduğunuzda teknik ekibimiz adresinize gelerek sorunlarınızı çözüme kavuşturacak. Dikkat etmeniz gereken önemli detaylardan biri de hiç şüphesiz çalışma prensibi olarak kolay bir görünüme sahip olan galvaniz kepenk kapılar elektrik ile çalışan ve içinde mekanik elektronik ve elektrik çalışma aksamları barındıran kapılardır. Bu yüzden profesyonel olmayan kişiler ve kurumlar ya da bireysel tamircilerin oluşan sorunları hem daha ileriye taşıma hem de insan hayatını tehlikeye sokacak hatalara sebep olabileceği gözden kaçırılmamalıdır.

Galvaniz kepenk Servis Fiyatları

                Firmamız hizmet vermeye başladığı günden bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı amaç edinmiş ve bu prensipler doğrultusunda en deneyimli çalışanları bir araya getirmiştir. Teknik servis hizmeti verdiğimiz alanlardan olan galvaniz kepenk kapılarda teknik servis ücretlendirmelerimiz kapıların boyutları ve arızanın biçimine göre değişiklik gösterebilmektedir.  Bu yüzden bizimle iletişim kurduğunuzda ön inceleme sonrasında kapıların onarım giderleri ile ilgili fiyat bildirimleri mümkün olabilmektedir. Galvaniz kepenklerin montaj işlemleri de kronik arızaların oluşmasında etken rol oynamaktadır. Bu yüzden mutlaka sorunlarınızın kronikleşmemesi için  firmamız ile iletişim kurmanız işletmenizin yararına olacaktır.

images

ileadmin

Galvaniz Kepenk Tamiri

GALVANİZ KEPENK TAMİRİ

Galvaniz kepenkler özellikle son on yılda kullanıcıların hayatına girmiştir. Demir tabakaların ergimiş halde bulunan çinko metalinin içine batırılması sonucu elde edilen galvaniz kepenk tamiri çok kolay bozulmadığı ve aksamadığı için nadiren gerekli olan bir güvenlik sistemidir aynı zamanda. Çünkü çelik profillerin çinko ile kaplı olması başta hırsızlık riski olmak üzere patlama ve yüksek şiddetteki darbelere karşı da koruma sağlar. Ayrıca yağ ve pas gibi tüm dış etkenlerden sizleri ve işletmenizi korur.

KULLANIM ALANLARI

Kepenk depoların, işletmelerin ve fabrikaların girişlerinde kullanılan metal kapaktır. Zaten uzun ömürlü olan bu kepenkleri galvaniz ile de daha da uzun ömürlü hale getirmek mümkündür. Bu şekilde hem iç mekânda hem de dış mekânda oldukça uzun ömürlü ve kullanışlı hale gelirler ve uzun süre tamire ihtiyaç duymazlar. Galvaniz kepenk tamiri uzun yıllar gerekmese de bu mekanizmalar da bir süre sonra bakım ve tamire ihtiyaç duyarlar.  Bu da genel olarak profilin tamamı için bir tamir değil katlanabilme olanağı veren rulo yapılabilen mekanizmasal kısımda bir aksaklıktan kaynaklı bir tamirdir.

TEKNİK DETAYLARI

Otomatik ve elle kapatılan, manuel, olarak iki türü olan; dükkân, garaj ve bahçe kapıları gibi alanlarda kullanılan ve dış etkilere karşı koruma sağlayan galvaniz kepenk bir süre sonra tüm dayanıklılık özelliğine rağmen yıpranır. Yağmur suları, toz ve bunun gibi maddeler ile yıpranan kepenkler bir süre sonra mekanizmalarını çalıştıramazlar. Bu da işlevlerini tam yapmayan galvaniz kepenklerin işyerinizi yeteri kadar koruyamayacağı anlamına gelir.

MODEL SEÇENEKLERİ

ASP 110, ASP 110 D, ASP 80 ve ASP 80 D gibi galvaniz kepenklerden imal edilen ve otomatik kepenk sistemi olarak bilinen sistemlerde genel olarak otomatik açma ve kapama mekanizması arızalanır. Çünkü kepenkler patlama, darbe gibi olaylara ve aynı zamanda rüzgar, fırtına vb. doğa olaylarına karşı dayanıklıdır. Ancak yine de tamire ihtiyaç duymamak için galvaniz kepenklerinizi belirli aralıklarla uzman kişilerden yardım alarak tamir ettirmelisiniz. Rulo olarak toplanabilen ve oldukça esnek olan kepenkler için yağlama yaparak kendiniz de bakım yapabilirsiniz.

imgres