Etiket arşivi otomatik galvaniz kepenk

ileadmin

Galvaniz Kepenk Servis

Galvaniz Kepenk Servis

Otomatik kepenk sistemleri gün geçtikçe geliştirilmekte ve her alanda kullanılmaktadır. Eski model kepenklerin yerini alan ve dış görünüşüyle müşterilerin dikkatini çeken otomatik kepenkler, kullanım açısından ve dayanıklılık açısından teknolojik olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılarına maksimum seviyede kullanım sunan ve güvenlik açısından oldukça dayanıklı olan otomatik kepenkler  Isı muhafazası ve dış dan gelecek her türlü olumsuzluğa karşı iç mekanı korumaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinin birçok çeşitleri vardır. Galvaniz kepenk sitemleri 1.sınıf çelikten üretilmiştir. Ayrıca Firmamız Galvaniz kepenk servis belgelerinide elinde bulunmaktadır

Galvaniz kepenkler montajında kullanılan çelik profillerin arasına konulan özel bir malzeme ile hiç ses çıkarmadan çalışmakta ve çevreyi rahatsız etmemektedir. Galvaniz kepenk sistemleri Alüminyum kepenkler ve çelik kepenklere göre daha maliyetlidir. Galvaniz kepenkler olumsuz mevsim şartlarından etkilenmemekte ve iç mekânın ısısını da diğer kepenk sistemlerinden daha çok korumaktadır. Galvaniz kepenk sistemlerinin daha maliyetli olma sebeplerinden biri ise Galvaniz malzemesinin yanıcı ve patlayıcı malzemelere karşı dayanıklı olmasıdır. Hırsızlıklara karşı maksimum seviyede koruma sağlar ve güvenliğinizi temin eder. Delikli yapısı sayesinde iç mekân yeterli derecede güneş ışığı alabilir.  Havalandırmaya ve güneş enerjisinin gerekli olduğu yerlerde Galvaniz kepen sistemi kullanılabilir. Darbelere dayanıklı yapısı ile oluşabilecek hasatların önüne geçen Galvanit kepenk iş yerinizi ya da kullandığınız herhangi bir yeri daha güvenli kılacaktır

Firmamız galvaniz kepenk sitemlerinin montajını ve siparişini de aldığı gibi Türkiye’deki yeterlilik belgesi olan Galvaniz kepenk servisi olaraktan sizlere hizmet vermektedir. Galvaniz kepenk sistemleri ağır yapılar olduğu için kazaya ve herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemek için kesinlikle Galvaniz kepenk servisi olan firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Alanında uzman olan teknik personellerimiz ile sizin hizmet etmekteyiz. Otomatik kapı sistemlerinin bakımları ve arızaları gideren personelin her parçayı tanıması ve üzerinde uzun süreli çalışmış olması gerekmektedir. Alanında uzman olmayan servisler tarafından yapılan bakım ve tamirat işlerinde ileride mutlaka kazaya sebebiyet vermektedir. Otomatik kepenk sistemlerinin motor ve yay kısımlarının arızalanması sebebi ile maddi ve yaralanmalı kazaların meydana gelebileceğini unutmayın.

galvaniz kepenk - otomatik kapı - galvaniz kepenk sistemi - galvaniz kepenk servisi

Galvaniz Kepenk Servis Ve Tamiri

ileadmin

Galveniz Kepenk Motoru

Galveniz Kepenk Motoru

İş yerlerinde, apartmanların garaj girişlerinde ve depolarda güvenlik için kullanılan birçok kepenk çeşidi bulunmaktadır. Geçmişte fiziksel güç gerektiren kepenkler günümüzde yerini otomatik kepenklere bıraktı. Otomatik kepenk sistemleri çoğu yerde güvenliği sağlamak için kullanılmaktadır. Bu nedenle çoğu kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamızda üretilen otomatik kapı sistemleriyle depo ve işyerlerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Elektrikli ve motorlu olmak üzere iki tipte bulunan kepenklerden en çok tercih edileni motorlu kepenklerdir. Motor gücüyle çalışan bu kepenkler elektrikli sistemlerle aynı avantajları müşterilerimize sağlamaktadır. Depo ve işyerlerinde genellikle galvaniz kepenk motoru kullanılmaktadır. Galvaniz kaplama, metal ve çelik malzemelere uygulanan bir işlemdir. Metal ve çelik malzeme galvaniz ile kaplanırsa aşınma direnci arttırılmış olur ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Doğru kepenk motoru seçimi

Otomatik kepenk sistemi sırayla dizilmiş, kendinden kanallı bir yapısı bulunan ve bu kanallara oturan lamellerden oluşur. Lameller 160 derece hareket kabiliyetine sahip olacak şekilde yerleştirilmiştir. Böyle olmasının sebebi açma kapama işlemlerinde lamellerin sarma şasesine sarılması ve boşluk kalmamasını sağlamaktadır. Galvaniz kepenk motoru, kepengin büyüklüğüne ve ağırlığına uygun seçilmelidir. Büyük boyutlardaki kepenklere zayıf güçte bir motor takılırsa aşırı yükleme yapılan motorun yanmasına sebep olacaktır. Bunun yanı sıra küçük boyutta bir kepenge takılan motorun gücünün yüksek olması kepenklerin çok kolay açılmasına ve başlangıç-bitiş noktalarındaki contalara sert vurup contaların ezilmesine sebep olacaktır. Bu gibi sıkıntıların yaşanmaması için kepenkleri ve motoru alanında uzman kişilerden temin etmelisiniz.

Galvaniz kepenk motorunun avantajları

Galvaniz kepenk motoru diğer otomatik kepenk sistemlerine kıyasla 3-4 kat daha yoğun çalışabilmektedir. Kendinden alıcılı olduğu için harici bir güç kaynağı kullanmanıza gerek yoktur. Kepenk kumandalarını istenildiği kadar kopyalanıp çoğaltılabilir. Motorlu kepenkler fiziksel güç gerektirmediği için oluşabilecek iş kazalarının da önüne geçmektedir. Uzaktan kumandayla kontrol edebileceğiniz otomatik kepenkler kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Otomatik olarak açılış ve kapanış saatlerini ayarlayabildiğiniz için işyerleri ve depolarda olan çoklu kullanımlarda kolaylık sağlar. Kepenkler sayesinde hava koşullarından iç mekân etkilenmez. Firmamızın ürettiği galvaniz kaplama kepenkler ve motorlar paslanmaz ve çabuk temizlenir.

galvaniz kepenk - otomatik kepenk - kepenk motoru

Otomatik Galveniz Kepenk Motoru

ileadmin

Otomatik Galvaniz Kepenkler

                                                         OTOMAKTİK GALVANİZ KEPENK

Günümüzde güvenlik açısından önem arz eden yerlerde karşılaştığımız otomatik galvaniz kepenkler hem görünüşü hem dayanıklılığı sebebi ile tercih edilmektedir. Özellikle açık alanlarda meydana gelen iş alanlarında şık bir görünüm de sağlamaktadır.

Firmamızda özellikle tercihlerinize uygun otomatik galvaniz kepenk seçenekleri bulabileceksiniz. Güvenliğinizin firmamız için önemli olduğundan sizlere en kaliteli hizmeti sunacağız. Kalite, dayanıklılık ve estetik açıdan sizlere hizmet verdiğimiz otomatik galvaniz kepenkleri biraz tanıyalım.

Kullanım Alanları

Güvenliğin önemli olduğu her yerde kullanımı olabilmektedir. Mağaza, garaj, depo, işyeri, vb. pek çok yerde kullanılabilmektedir. Gerek iç, gerek dış mekanda otomatik galvaniz kepenklere rastlamanız mümkündür. Kimi zaman bir evin önünde garaj olarak, kimi zaman ise bir alışveriş merkezinde  kapalı bir mağazada. Firmamızın kataloğunda kendi tercihlerinize göre seçenekleri bulabilirsiniz. Katalogdaki renk seçenekleri ile şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Otomatik  galvaniz kepenk fiyatları sizi daha sonra zararda bırakabilecek bir durumdan çok daha uygundur. Bu şekilde yapılacak bir hesap ile gönlünüz rahat bir şekilde ürünümüzü alabileceğinizi düşünmekteyiz.

Teknik Detaylar

Galvaniz oldukça güçlü bir maddedir. Çinko ile çeliğin kaplanmış halidir. Böylece bu madde kuvvetli ve dayanıklıdır. Güvenliğiniz göz önüne alındığında dayanıklı metallerin kullanılmış olacağı bir kapı mantıklı bir seçim olacaktır.Ayrıca galvaniz dediğimiz madde sıcağı ve soğuğu geçirmez olup ortamın ısısını dason derece iyi hale sabitleyecektir.Ayrıca mekanı doğal olaylardan(yağmur,kar )koruyabilecek bir donanıma sahiptir.Kaza vb. durumlarda da koruyucu niteliktedir.Saniyeler içinde açılıp kapanabilen bu kepenklerin kullanımı sonucunda hem zamandan tasarruf eder hem de beden gücünüzü buna harcamamış olursunuz.Bir tuşa basmak ile iş yerinizi ve deponuzu rahatlıkla güvende tutmak otomatik galvaniz kepenk ile hayal değil.

             Model seçenekleri

            Otomatik galvaniz kepenk, motorlu ve manuel seçenekleri ile sizlere sunulmuştur.Ayrıca güvenliğinizi arttırmak için özel şifreli olarak kumanda edebilirsiniz.

images

ileadmin

Galvaniz Kepenk İstanbul

GALVANİZ KEPENK İSTANBUL

Kapılar ve Kepenkler Arasındaki Farklar

                Cadde üzeri mağazalarına ve Alışveriş merkezlerinde yer alan mağazaların olmazsa olmazları arasında kendine yer bulmayı başaran kepenkler Türkiye’nin en kalabalık şehri olmayı başaran İstanbul söz konusu olduğunda ihtiyacın zirvede olduğu noktalardan birine dönüşüyor. Fakat sadece galvaniz kepenk İstanbul sakinlerine yetmiyor. Firmamız montaj yanı sıra sunduğu teknik servis hizmetleri ile de ihtiyacınız olduğu anda ayrıcalıklı hizmetlerini sizlere uygun fiyatlarla sunuyor.

Galvaniz kepenklerin son yıllarda oldukça ince ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi mağazalarda estetik ve alan sıkıntısı yaşayan işletmecilerin imdadına yetişmiş durumda. Katlanabilen manuel ve otomatik kontrol edilebilen galvaniz kepenk İstanbul işletmecileri için mağaza içinde de büyük bir pratiklik sağlıyor. Mağazanın kepenkleri ne kadar büyük olursa olsun tamamen açılıp hazır olması bir dakikadan daha kısa sürede mümkün olurken insan gücü ve fiziki bir ağırlık kaldırma devri tamamen tarihe karışıyor.

Galvaniz Kepenklerde Seçim Ayrıcalıklarınız

                Farklı alanlarda hizmet veren mağazaların farklı özelliklere sahip kepenkler tercih edilmesi en doğal ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Zira mağaza kepenkleri ilk bakışta tamamen kapalı bir bölmeye gizleniyor olsa da kapandığı zaman dahi mağazanın ne kadar özel bir mekan olduğunu hissettirebilmelidir. Akılda kalan mekanlar ve kepenkler tasarlayan firmamız ihtiyacınız olan kepenk hangi renk olursa olsun en kısa sürede ön hazırlık ve montaj adımlarını sonlandırarak ihtiyaç duyduğunuz çözümü en kısa sürede ve en kaliteli işçilikle sizlere sunuyor. Galvaniz kepenk İstanbul mağazaları için ayrıca firmamız teknik servis hizmeti de sunmakta.  Bu sayede ister kepenkleriniz firmamıza ait ürünler olsun ister farklı bir yerden temin edilmiş olsun farklılık göstermeksizin bakım ve onarımları kaliteli işçilik ve yedek parça ayrıcalığı ile gerçekleştiriliyor. Galvaniz kepenk fiyatları konusunda firmamız ölçüler ve kullanılmasını talep ettiğiniz materyallere göre farklılıklar oluşsa da en uygun fiyat garantisini sizlere sunuyor. Eğer bu yıl güvenlik endişelerinizi rafa kaldırmak ve işletmenizin kapısını güvenle kapatıp huzurlu bir aile ortamına kavuşmak isterseniz sizlere oldukça cazip koşullar sunuyor.

images

ileadmin

Galvaniz Kepenk Ölçüleri

GALVANİZ KEPENK ÖLÇÜLERİ

Kepenklerin Önemli ve Kullanım Alanları

                Dünya değiştikçe kapılarda bu paralel de değişmeye devam ediyor. Bu alanların şüphesiz en çok ilerleme kaydeden kapıları kepenkler olarak dikkat çekiyor. Hali hazırda ülkemizde devam eden cadde mağazacılığının olmazsa olmazları arasında yer alan kepenk kapılara ek olarak alışveriş merkezlerinde ortaya çıkan ihtiyaçlarda göz önünde bulundurulduğunda kepenkler geleceğin kapı sistemlerine şimdiden dönüşmüş durumda. Galvaniz teknolojisi ile büyük bir adım atan kapılar artık paslanmazlık ayrıcalığı ile hem şık hem de uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz koruyucunuz olacak. Galvaniz kepenk ölçüleri ise yeni kepenk kapı düşünenlerin en büyük endişeleri arasında yer alıyor. Zira işletmenin sahip olduğu fiziki ölçüler ve galvaniz kepenkler bazen uyumsuzluk gösterebilmekte.

Galvaniz kepen Ölçüleri

                Ürünler değim yerindeyse ekstra ölçülere sahip olmayan mağazalarda çalışabilmekte. Bu ekstra boyutlar ise 10 metre ve üzeri ihtiyaç duyan mağazalar oluşturmakta. Galvaniz kepenk ölçüleri ile ilgili şüpheleriniz olsa da eğer işletmeniz bu boyutlardan daha büyük bir yapıya sahipse endişelenmeyin. Zira firmamız sizlere de ayrıcalıklar sunmakta. İşletmenizin ölçüleri olağan üstü bir galvaniz kapıya ihtiyaç duyuyorsa firmamız sizlere tam ihtiyacınız olan kapıyı iki farklı motor kullanarak sunmakta. Bu sayede boyutlar uzasa da kullanımınız kısıtlanmamış oluyor. Galvaniz kepenk ölçüleri sadece boyutsal anlamda değil güvenlik ihtiyaçları dikkate alındığında kalınlık anlamında da büyük önem taşıyor.

Kepenk aralığında 80 mm’den başlayan ölçüler 120 mm kadar büyüyebilmekte. Ayrıca kalınlıklarda ise 1mm ile 1.20 mm arasında değişen ölçüler bulunmakta. 1mm kare alana 16.48 kilogram gibi bir basınca mukavemet gösteren 1mm kalınlığa sahip galvaniz kepenkler 1.20mm kalınlığa sahip kepenklerde ise 19.76 kilogram gibi bir basıncı karşılayabilecek yeteneği de sizlere sunuyor. Firmamız ihtiyacınız olan seçimleri sizlere sunmakta olup galvaniz kepenk ölçüleri ile ilgili daha ayrıntılı değerlendirilmesi için sizi ofisimize davet ediyor. Zira her işletmenin kendine özgü bir kepenk ihtiyacı söz konusudur. İstediğiniz sizi ve işletmenizi güvende tutacak kepenkler en uygun fiyat ve en hızlı montaj garantisi ile sizlere firmamız aracılığı ile sunulmaktadır.

slider1

ileadmin

Kumandalı Galvaniz Kepenk

                                                                Kumandalı Galvaniz Kepenk

            İşyeri ve özel mülklerinizin güvenliği için alınan önlemlerin güvenlik risklerinin her geçen gün arttığı zamanımızda ileri teknoloji ürünü, dayanıklı malzemeden üretilmiş özelliklerde olması gerekir.  Kumandalı galvaniz kepenk değer verdiğiniz mülklerinizi, işyerlerinizi maksimumu güvenlik önlemleriyle koruma altına alır, sizi güvenlik kaygılarından kurtarır. Kumandalı galvaniz kepenk hırsızlık, yanıcı ve patlayıcı maddeler, toplumsal şiddet olayları gibi güvenlik risklerine karşı en yüksek koruma sağlayan sistemlerdendir.

Galvaniz maddesi yüksek sıcaklıklarda eritilmiş çinkonun içine daldırılan demir, çelik gibi maddelerin etrafının kaplanması ile elde edilir. Elde edilen malzeme, paslanmaya dayanıklı, her iklim şartına uygun, güneş ışıklarının yıpratıcı etkisine dayanıklıdır. Şirketimizin sunduğu kumandalı galvaniz kepenk sistemleri işyerlerinizi siz orada olmadığınız zamanlarda koruma altına alarak huzurlu, kaygıdan uzak bir hayat sürmenize yardımcı olur.

Kullanım Alanları

Kumandalı galvaniz kepenk sistemleri güvenliğin en öncelikli olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bankalar, kuyumcular, elektronik mağazalar, AVM dükkânları gibi işletmeler bu sistemleri kullanmaktadır.  Endüstriyel kullanımda ise otomotiv, denizcilik inşaatı, enerji alanlarında galvaniz kullanımı yaygın olarak görülür. Galvaniz kepenklere uygulanarak uzun ömürlü, paslanmaya dirençli, patlama ve yanmalara dirençli kepenk sistemleri elde edilir.

Teknik Özellikleri

Kumandalı galvaniz kepenk sistemleri farklı motor seçenekleriyle sunulur. Kumandalı galvaniz kepenk motorları işyerinin büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. İşyerleri açılışlarında kumandadan tek düğmeyle kepenkleri kaldırabilir ve aynı şekilde tek düğmeyle kepenkleri kapatıp evinize huzur içinde gidebilirsiniz. Elektrik kesintilerinde manuel açma kapama düzeneği de mevcuttur.

Galvaniz çelik maddesine kaplanarak 0.8 ve 1.2 mm kalınlığında malzemeler üretilir. Çelik üzerine kaplanan galvaniz ile kepenk sistemleri piyasadaki diğer ürünlere nazaran en üst seviyede yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı koruma özelliği kazanır.

Modeller

Kumandalı galvaniz kepenkler istediğiniz renk seçeneği ille birlikte kurulabilir. Galvaniz kepenkler bombeli yapısıyla göze hoş gelen çizgileri ile göze de hitap eder. Kumandalı galvaniz kepenk modelleri tamamen kapalı, delikli, pencereli olarak tercihinize göre kurulabilir. Yine isterseniz tuğla modelli, file tipi desenli kepenk modellerini tercih edebilirsiniz.

images

ileadmin

Galvaniz Sac Kepenk

Galvaniz Sac Kepenk

            İşyeri güvenliğinde sadece kapıyı kilitleyip gitmek, alarm sistemli güvenlik sistemi kullanmak dükkânı ve içindekileri korumak için kesinlikle yeterli değildir.  Galvaniz kepenk sistemleri; hırsızlığa, yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı aynı zamanda toplumsal şiddet olayları ve yağmacılığa karşı da son derece etkili çözümler sunar. Şirketimizin galvaniz sac kepenk sistemleri uyguladığı işyerinizi akşam ve tatil günleri aklınızda soru işaretlerine gerek kalmadan, gönül rahatlığıyla kapatıp evinize gidebilir, stresten ve kaygıdan uzak bir hayat sürebilirsiniz.

Galvaniz eritilmiş haldeki çinkonun içine daldırılan demir, çelik gibi malzemelerin kaplanması ile üretilir. Böylece galvanizli malzeme paslanmaya karşı uzun süre etkili, güneş ışıklarına karşı dayanıklı hale gelmiş olur. Galvaniz kepenkler ise yüksek kaliteli galvaniz çelik alaşımlı malzemen üretilir. Galvaniz kepenk sistemin en önemli özelliklerinden birisi de darbelere ve patlayıcılara karşı diğer sistemlere oranla daha dayanıklı olmasıdır.

Kullanım Alanları

Galvaniz uygulaması inşaat, denizcilik, otomotiv, bazı endüstriyel alanlarda kullanımı oldukça yaygındır. Galvaniz sac kepenkler kuyumcular, AVM mağazaları, elektronik ürün satan dükkânlar,  kapalı otoparklarda, bankalarda rahatlıkla kullanılabilir. Maksimumu güvenlik sunan galvaniz kepenkler güvenlik endişelerinden sizi güvenlik endişelerinden kurtarır ve değer verdiğiniz eşyalarınızı, birikimlerinizi korumanıza yardımcı olur.

Galvaniz kepenk fiyatları alüminyum kepenklere göre biraz daha pahalı olsa da güvenliğini sağladığı değerleri düşününce rahatlıkla verilebilecek fiyatlardır. Herhangi bir risk durumunda sağladığı yüksek performansı gördüğünüzde galvaniz kepenk kullanmanın faydalarını görebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Galvaniz uygulanan çelik, demir gibi maddelerin paslanmaya, güneş ışığına karşı direncini artırdığı için malzemenin ömrünü uzatır. Bu sebeple her hava koşulunda, nemli, kuru iklimlerde rahatlıkla kullanılabilir. Galvaniz uygulanacak maddenin öncelikle galvaniz uygulamaya hazır hale getirilmeli, ona uygun şekil verilmelidir. Galvaniz kepenkler 80 mm ile 120 mm arası ölçülerde, 0.8, 1.0 ve 1.2 mm kalınlığında üretimi yapılmaktadır. Kepenkler tercihinize göre istediğiniz ral renk uzayından bir renge boyanabilir.

Modeller

Galvaniz sac kepenklerin otomatik açılıp kapanan motorlu modelleri rahatlık sunar. Elektrik kesintisi durumlarında manuel açıp kapama yapabileceğiniz düzenek mevcuttur. Kullanılan kepenkler tamamen kapalı, pencere tarzı ve delikli modellerden seçilebilir.

imgres

ileadmin

Otomatik Çelik Kepenk’ler

OTOMATİK ÇELİK KEPENK

Kapı, pencere, iş yeri ve bunun gibi yerlerin kapanması için kullanılan malzemelere kepenk denir. Gelişen teknoloji ve eskilerin kullanım zorluğundan dolayı kepenkler otomatik çelik sistemler ile üretilmiştir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen sistemler otomatik olanlarıdır. Bu kepenkler iş yeri ve mağazaların güvenliğini sağlarken uzun ömürlü, sorunsuz ve zahmetsiz çalışma olanağı sağlar. Firmamızın, siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli bir biçimde ürettiği otomatik çelik kepenk sistemleri darbeye ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklı, dış hava şartlarına karşı butonlu veya uzaktan kumandalı olarak açma güvenliğinin ön planda olduğu , dış cephenize uygun alternatif renk seçenekleri olan profillerdir. Güvenlik açısından düzenli bakım ve tamirleri yaptırılmalıdır. Otomatik çelik kepenkler iş yeri ve evlerde, günümüz koşullarında dış ortam izolasyonunu ve güvenliği sağlamak için kullanılan çelik kanatlardır.

 

Kullanım Alanları

Otomatik çelik kepenklerin kullanım alanları oldukça geniştir.  Bahçe, kapı, vitrin, cam, fabrika, iş yeri, ofis, depo kapısı, garaj kapısı, sanayi işletmeleri, endüstriyel işletmeler, oteller, metro girişleri gibi bir çok kurum, kuruluş ve yerlerde tercih edilmektedir.

Firmamızda çok sayıda renk ve model seçeneği ile sunulan otomatik çelik kepenk sistemleri her alanda rahatlıkla kullanılabilme imkanı sağlamaktadır.

 

Teknik Detaylar

Otomatik çelik kepenklerin içi poliüretan dolgulu olmak suretiyle, ısı izolasyonlu veya ısı izolasyonsuz  olarak da tercihinize kalmaktadır. Otomatik çelik kepenklerdeki gövde profilleri, kullanım amacına ve kullanım alanına göre 39 mm’den 120 mm’ye  kadar farklı panel genişliklerine de sahiptir. Bundan dolayı da kepenk tamirinde fiyatlanma yapılacağı zaman bu ayrıntının bilinmesi gerekir.

Çelik gövdeye sahip olan bu sistemler, güvenliğin daha çok ön planda tutulması istenmiş olduğu durumlarda, standart dışı yükseklik veya genişlik (8 metre ve üzeri) değerlerine sahip endüstriyel kapılarda et kalınlıkları 1.5 mm’ye kadar arttırma yapılarak uygulanır.

 

Model Seçenekleri

Firmamızın ürettiği otomatik çelik kepenk sistemi çok sayıda renk ve model seçeneği ile sunulmaktadır.

Firmamız motora bağlı çalışma mekanizmasına sahip olan ve açılıp kapama işlemleri mekanik bir yapıya bağlı olarak ortaya çıkarılan kepenk sistemlerini, her alana uygun olarak ayrı ayrı tasarlayıp satışını yapmaktadır.

 

Otomatik Çelik Kepenklerin Tercih Edilme Sebepleri

Otomatik çelik kepenkler büyük bir güvenlik önlemi olduğu için öncelikle hırsızlığa karşı ve dışarıdan gelen çeşitli tehlikelerden korunmak amaçlı kullanılmaktadır. İş yerlerinde sıklıkla kullanılan otomatik çelik kepenkler, iş yerlerindeki demirbaş eşyalar ile satışa sunulacak olan ürünlerin korunmasını sağlamaktadır.

Evlerde ise kullanılan otomatik çelik garaj kepenkleri, garajın daha güvenilir bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Firmamız istediğiniz yere uygun, otomatik çelik kepenkler tasarlayarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

images

ileadmin

Galvaniz Garaj Kapısı

Galvaniz Garaj Kapısı

Galvaniz garaj kapıları; enerji tasarrufu sağlayan ve enerji tüketimini sınırlayan son zamanlarda oldukça gözde olan bir çeşit kapıdır. Özellikle garajların sadece müstakil evlerle sınırlı kalmayıp binalara da uygulandığı bu dönemde güvenlik ve dayanıklılık için vazgeçilmez şekilde kullanılmaktadır. Garaj kapılarının maddelerinin galvaniz işleminden geçirilmesiyle dayanıklılık kullanım aşamasında uzun ömürlülük artmakta dolayısıyla da müşteri memnuniyeti yükselmektedir. Firmamız için bu vazgeçilmez bir önceliktir.

Kullanım Alanı

Galvaniz işlemi birçok maddeye uygulanabilir ancak garaj kapısı için kullanılan bu sistem daha güvenilir ve paslanmaya karşı da dayanıklı bir kapı yapımı için çok elverişlidir.  Son zamanlarda kent nüfusundaki artış  ve trafik sorunları ve tabi ki güvenlik endişesi garaj yapımını binalar için de kaçınılmaz kılmıştır. Bu durumda Galvaniz garaj kapısını gerek müstakil evlerde, gerek apartman garajlarında, gerek otoparklarda rahatlıkla ve güvenle kullanmak mümkün hale gelmiştir.

Teknik Detay

Piyasa koşullarında bir, iki ya da üç katlı olarak üretilen garaj kapılarına rastlamak mümkündür. Galvaniz işleminden geçmiş bir metalle yapılan garaj kapılarında meydana gelen deformeler de önemini kaybeder çünkü düzeltme işlemi çok kolaydır. Aynı şekilde rengiyle ilgili sorun yaşayanlar ya da sonradan değiştirmek isteyenler için de boyama olanağı mevcuttur. Yani galvaniz garaj kapısı kullananlar uzun zaman boyunca bu ürünü sorunsuz şekilde kullanabilir ve zevklerine göre de değiştirebilirler. Galvaniz işleminin bir diğer artısı da ısı yalıtımını sağlmaktır. Bilindiği gibi metaller ısı iletkenliği konusunda oldukça başarılıdır. Ancak galvaniz garaj kapıları geçirdikleri işlem sayesinde ısı yalıtımında da kullanışlı hale gelir.

Model Seçenekleri

Galvaniz garaj kapılarının tek kat, iki kat ya da üç kat olarak işlemden geçmiş çeşitleri mevcuttur. Kullanım yerine göre önceliği belirlemek bu durumda kullanıcılara fayda sağlayabilir. Özellikle ısı yalıtımı konusunda bir öncelik varsa bu durum üç katlı galvaniz garaj kapılarını sizin için daha ideal hale getirebilir. Bu aynı durumda dayanıklılık ve güvenlik performansını da olumlu yönde etkileyecektir.

imgres

ileadmin

Otomatik Sac Kepenk

OTOMATİK SAC KEPENK NEDİR

Otomatik sac kepenk son zamanlarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılan eski sistemlere nazaran  daha az güç gerektiren bir kapı modelidir. Bu sistem daha az güç gerektirdiği için daha çok tercih edilir. Çeşitli materyallerden yapılabilir ancak sacdan yapılan otomatik sistemler en yaygın kullanım şeklidir. İstenilen her özelliği sağlaması ve beklentileri karşılaması bakımından üretiliş ve uygulanış biçimi kuşkusuz en önemli noktadır. Şirketimiz bu konuyu kendine öncelik olarak belirlemiştir. Güvenlik, sağlamlık, dayanıklılık ve uzun ömürlü sorunsuz bir kullanım için en güvenilir malzemeler ve tekniklerle üretim yapılmaktadır.

Kullanım Alanı

Otomatik sac kepenk sistemleri Garaj, mağaza, depo ya da spor salonlarında, büyük sergi alanlarında, hastanelerde, otoparklarda ve güvenliğin ön planda olmasını gerektiren her yerde kolayca kullanılabilir. Dokunmanın bile gerekmediği uzaktan kontrol mekanizmasıyla hayatı kolaylaştıran mantığıyla her yaş ve cinsiyet gurubunun kullanımı için oldukça rahat bir alan yaratır. Herkes için güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca estetik görüntü ve mimari katkısı da herkese hitap edebilir.

Teknik Özellikler

– Isı, ses ve kirli havanın bu sistemin uygulandığı alanlara girmesine engel olan fitil, profil ve kanal sistemleri kullanılmaktadır. Her türlü mimari yapıya uygun olarak tek parça ya da istenilen ebatlarda uygulanabilir. Farklı yapılar, tercihler ve mimari bütünlüğü bozmayacak renk ve model seçenekleri kullanılabilir. Ayrıca otomatik sac kepenk sistemlerinde elektrik kesintisi olduğu zamanlarda manüel olarak açma kapama yapılabileceği gibi otomatik olarak kapanma ve açılma da sağlanabilir. Bu sistemde memnuniyet, kullanım rahatlığı ve güvenlik için her türlü detay düşünülmüştür.

Model Seçenekleri

Otomatik sac kapı sistemleri kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Model seçimini bu nedenle kullanım alanlarına göre  yapılması da rahat, sorunsuz ve estetik bir kullanım için oldukça önemlidir. Kullanılacak alanlara göre teknik özelliklerinde de değişiklikler olabilmektedir. Yaygın olarak kullanılan modellerden bazıları garaj kapıları için olan otomatik sistemler ve endüstriyel amaçlı kullanılan sistemlerdir. Ayrıca çelik kepenkler, bahçe kapıları için uygulanan sistemler, endüstriyel akustik sistemler ve özel olarak istenilen alana uygulanmak için yapılan modellerde kullanılmaktadır.

images