Etiket arşivi otomatik kapı sistemleri

ileadmin

Otomatik Kapı Sis.

Otomatik Kapı Sistemleri

Teknolojik gelişmeler günlük hayatımızı kolaylaştıran unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Otomatik kapı sistemleri de teknolojik gelişmelerin hayatımıza katmış olduğu konforun bir özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda otomatik kapı sistemlerinin sürekli olarak özelliklerinin geliştirildiğini söylemek de mümkün olmaktadır. Otomatik kapı sistemleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Zira bu ürünlerin kullanım özellikleri sürekli olarak geliştirilmektedir. Bu sayede hemen her sektörde otomatik kapı sistemlerinin kullanıldığı bilinmektedir. Otomatik kapı sistemlerinin özellikle güvenlik sektörü açısından oldukça önemli olduğu bilinmektedir. Özellikle giriş çıkışların güvenliğinin sağlanması hususunda bu ürünlerin hem pratik hem de güvenli bir hizmet sunma kabiliyetinin bulunduğu bilinmektedir.

Günümüzde pek çok yaşam alanının girişinde otomatik kapılarla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Kişisel konutlarda ya da fabrikalarda hatta özel güvenlikli alanlarda dahi otomatik kapılarla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bu durum esasında otomatik kapı sistemlerinin sunmuş olduğu etkili hizmetten kaynaklanmaktadır. Ayrıca otomatik kapı sistemleri sürekli olarak kullanım özellikleri geliştirdiği için farklı sektörlerin de hizmetine sunulan araçlar olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Esasında otomatik kapı sistemleri ileri teknoloji ürünleridir. Bundan dolayı bu ürünlerin satın alınmasında oldukça dikkat edilmesi şart olmaktadır. Zira ancak bu sayede sorunsuz çalışan otomatik kapı sistemlerine sahip olmak mümkün olmaktadır. Böylece yaşam alanlarının giriş bölümlerinde güvenliğin sağlanması da mümkün olmaktadır.

Otomatik kapı sistemlerinin fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı fiyat seçeneği çıkmaktadır. Çünkü üretim maliyetine göre bu ürünlerin fiyat aralıkları da değişkenlik göstermektedir. Esasında üretim teknolojilerinin sürekli olarak geliştirilmesi sayesinde otomatik kapı sistemlerinin de fiyatlarının uygun olmasına etki ettiği bilinmektedir. Zira üretim teknolojilerinin gelişmesi hem tasarruflu bir şekilde üretim yapılmasını hem de çok daha nitelikli bir şekilde üretim yapılmasını sağlamaktadır. Bu durum ise doğal olarak otomatik kapı sistemleri konusunda hizmet satın almak isteyen müşteriler için önemli bir kazanım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra otomatik kapı sistemleri fiyatlarına dair yapılacak olan bir fiyat araştırmasının beraberinde önemli kazanımlar getirdiği de bilinmektedir.

otomatik kapı - otomatik kapı sistemleri - otomatik kapı fiyatları

Otomatik Kapı Sistemleri

ileadmin

Alüminyum Kepenk Servisi

Alüminyum Kepenk Servisi

Tarihten günümüze kadar insanlar güvenliklerini iş yerlerini ve evlerini korumak için çeşitli yollara başvurmuş çoğu zamana ise insan gücü kullanarak bunu sağlamıştır. Günümüz teknoloji çağı olması nedeniyle güvenlik üstüne birçok gelişimler olmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri günümüzde teknolojinin nimetlerindendir. Otomatik kepenkler hırsızlığa, ağır darbelere dayanıklı olduğu için oldukça fazla talep edilen bir üründür. Otomatik kepenk sistemlerinin birçok seçenekleri vardır. Dayanıklılığı ısı muhafazası ve dışardan gelebilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı güvenliğimizi sağlayabilir.

Bazı otomatik kepenk sistemleri ülkemizde oldukça fazla kullanılmasına rağmen tam anlamıyla servis ve bakımını yapan yetkili fazla firma yoktur. Firmamız Otomatik kapı sistemlerinin Türkiye’de en çok tercih edilen yetkili servislerinden birisi olmuştur. Yaptığı iş ile müşteri memnuniyetine dikkat eden ve özveri ile çalışan personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız Alüminyum kepenk servisi ve diğer birçok kepenklerin teknik bakım ve servisliğini sertifikalı personelleri ile yapmaktadır. Alüminyum kepenkler genelde hem ekonomik olması hem de Darbelere ve mevsim değişikliklerine güneşe ve yağmura dayanıklı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Ancak her montaj ve satışını yapan kepenk firması maalesef yetkili servis değildir. Yetkili servis olma şartlarını taşımayan personellerin yapmış olduğu bakım ve tamirat işlerinde birçok problemler oluşmakta ve bu problemler maddi hasar veya yaralanmalı kazalara sebep olmaktadır.

Firmamız tarafından üstlendiğimiz Alüminyum kepenk servisi periyodik bakımlar gerçekleştirerek açılma ve kapanma süreçleri içinde herhangi bir olumsuz durum yaşanmış mı tespit etmektedir. Tespitler sonrası motor ve ana kart düzenekleri incelenmekte ve problemin ne olduğu profesyonel bir şekilde tespit edilmekte ve gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Alüminyum kepenk servisi üzerine yetiştirdiğimiz personellerimizde yetki belgeleri ve sertifikaları bulunmakta ve sizlere bu şekilde hizmet vermektedir. Kepenkler ağır yapılar oldukları için herhangi bir durumda mutlaka yetkili servisi ile görüşmeniz gerekmekte aksi takdirde daha büyük sorunlar yaşatmaktadır. Birçok merdiven altı firmanın olduğunu hatırlamakta fayda vardır, ekonomik bir şekilde sorunumuzu çözelim bakış açısıyla yöneldiğiniz bu yöntemler sizleri daha çok problemlere yöneltmekte ve ilerleyen süreçte daha çok zarar etmenize neden olmaktadır.

alüminyum kepenk - kepenk servisi - otomatik kepenk - otomatik kapı

Alüminyum Kepenk Servisi Ve Tamiri

ileadmin

Galvaniz Kepenk Servis

Galvaniz Kepenk Servis

Otomatik kepenk sistemleri gün geçtikçe geliştirilmekte ve her alanda kullanılmaktadır. Eski model kepenklerin yerini alan ve dış görünüşüyle müşterilerin dikkatini çeken otomatik kepenkler, kullanım açısından ve dayanıklılık açısından teknolojik olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılarına maksimum seviyede kullanım sunan ve güvenlik açısından oldukça dayanıklı olan otomatik kepenkler  Isı muhafazası ve dış dan gelecek her türlü olumsuzluğa karşı iç mekanı korumaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinin birçok çeşitleri vardır. Galvaniz kepenk sitemleri 1.sınıf çelikten üretilmiştir. Ayrıca Firmamız Galvaniz kepenk servis belgelerinide elinde bulunmaktadır

Galvaniz kepenkler montajında kullanılan çelik profillerin arasına konulan özel bir malzeme ile hiç ses çıkarmadan çalışmakta ve çevreyi rahatsız etmemektedir. Galvaniz kepenk sistemleri Alüminyum kepenkler ve çelik kepenklere göre daha maliyetlidir. Galvaniz kepenkler olumsuz mevsim şartlarından etkilenmemekte ve iç mekânın ısısını da diğer kepenk sistemlerinden daha çok korumaktadır. Galvaniz kepenk sistemlerinin daha maliyetli olma sebeplerinden biri ise Galvaniz malzemesinin yanıcı ve patlayıcı malzemelere karşı dayanıklı olmasıdır. Hırsızlıklara karşı maksimum seviyede koruma sağlar ve güvenliğinizi temin eder. Delikli yapısı sayesinde iç mekân yeterli derecede güneş ışığı alabilir.  Havalandırmaya ve güneş enerjisinin gerekli olduğu yerlerde Galvaniz kepen sistemi kullanılabilir. Darbelere dayanıklı yapısı ile oluşabilecek hasatların önüne geçen Galvanit kepenk iş yerinizi ya da kullandığınız herhangi bir yeri daha güvenli kılacaktır

Firmamız galvaniz kepenk sitemlerinin montajını ve siparişini de aldığı gibi Türkiye’deki yeterlilik belgesi olan Galvaniz kepenk servisi olaraktan sizlere hizmet vermektedir. Galvaniz kepenk sistemleri ağır yapılar olduğu için kazaya ve herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemek için kesinlikle Galvaniz kepenk servisi olan firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Alanında uzman olan teknik personellerimiz ile sizin hizmet etmekteyiz. Otomatik kapı sistemlerinin bakımları ve arızaları gideren personelin her parçayı tanıması ve üzerinde uzun süreli çalışmış olması gerekmektedir. Alanında uzman olmayan servisler tarafından yapılan bakım ve tamirat işlerinde ileride mutlaka kazaya sebebiyet vermektedir. Otomatik kepenk sistemlerinin motor ve yay kısımlarının arızalanması sebebi ile maddi ve yaralanmalı kazaların meydana gelebileceğini unutmayın.

galvaniz kepenk - otomatik kapı - galvaniz kepenk sistemi - galvaniz kepenk servisi

Galvaniz Kepenk Servis Ve Tamiri

ileadmin

Galvaniz Kepenk İstanbul

GALVANİZ KEPENK İSTANBUL

Kapılar ve Kepenkler Arasındaki Farklar

                Cadde üzeri mağazalarına ve Alışveriş merkezlerinde yer alan mağazaların olmazsa olmazları arasında kendine yer bulmayı başaran kepenkler Türkiye’nin en kalabalık şehri olmayı başaran İstanbul söz konusu olduğunda ihtiyacın zirvede olduğu noktalardan birine dönüşüyor. Fakat sadece galvaniz kepenk İstanbul sakinlerine yetmiyor. Firmamız montaj yanı sıra sunduğu teknik servis hizmetleri ile de ihtiyacınız olduğu anda ayrıcalıklı hizmetlerini sizlere uygun fiyatlarla sunuyor.

Galvaniz kepenklerin son yıllarda oldukça ince ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi mağazalarda estetik ve alan sıkıntısı yaşayan işletmecilerin imdadına yetişmiş durumda. Katlanabilen manuel ve otomatik kontrol edilebilen galvaniz kepenk İstanbul işletmecileri için mağaza içinde de büyük bir pratiklik sağlıyor. Mağazanın kepenkleri ne kadar büyük olursa olsun tamamen açılıp hazır olması bir dakikadan daha kısa sürede mümkün olurken insan gücü ve fiziki bir ağırlık kaldırma devri tamamen tarihe karışıyor.

Galvaniz Kepenklerde Seçim Ayrıcalıklarınız

                Farklı alanlarda hizmet veren mağazaların farklı özelliklere sahip kepenkler tercih edilmesi en doğal ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Zira mağaza kepenkleri ilk bakışta tamamen kapalı bir bölmeye gizleniyor olsa da kapandığı zaman dahi mağazanın ne kadar özel bir mekan olduğunu hissettirebilmelidir. Akılda kalan mekanlar ve kepenkler tasarlayan firmamız ihtiyacınız olan kepenk hangi renk olursa olsun en kısa sürede ön hazırlık ve montaj adımlarını sonlandırarak ihtiyaç duyduğunuz çözümü en kısa sürede ve en kaliteli işçilikle sizlere sunuyor. Galvaniz kepenk İstanbul mağazaları için ayrıca firmamız teknik servis hizmeti de sunmakta.  Bu sayede ister kepenkleriniz firmamıza ait ürünler olsun ister farklı bir yerden temin edilmiş olsun farklılık göstermeksizin bakım ve onarımları kaliteli işçilik ve yedek parça ayrıcalığı ile gerçekleştiriliyor. Galvaniz kepenk fiyatları konusunda firmamız ölçüler ve kullanılmasını talep ettiğiniz materyallere göre farklılıklar oluşsa da en uygun fiyat garantisini sizlere sunuyor. Eğer bu yıl güvenlik endişelerinizi rafa kaldırmak ve işletmenizin kapısını güvenle kapatıp huzurlu bir aile ortamına kavuşmak isterseniz sizlere oldukça cazip koşullar sunuyor.

images

ileadmin

Galvaniz Kepenk Ölçüleri

GALVANİZ KEPENK ÖLÇÜLERİ

Kepenklerin Önemli ve Kullanım Alanları

                Dünya değiştikçe kapılarda bu paralel de değişmeye devam ediyor. Bu alanların şüphesiz en çok ilerleme kaydeden kapıları kepenkler olarak dikkat çekiyor. Hali hazırda ülkemizde devam eden cadde mağazacılığının olmazsa olmazları arasında yer alan kepenk kapılara ek olarak alışveriş merkezlerinde ortaya çıkan ihtiyaçlarda göz önünde bulundurulduğunda kepenkler geleceğin kapı sistemlerine şimdiden dönüşmüş durumda. Galvaniz teknolojisi ile büyük bir adım atan kapılar artık paslanmazlık ayrıcalığı ile hem şık hem de uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz koruyucunuz olacak. Galvaniz kepenk ölçüleri ise yeni kepenk kapı düşünenlerin en büyük endişeleri arasında yer alıyor. Zira işletmenin sahip olduğu fiziki ölçüler ve galvaniz kepenkler bazen uyumsuzluk gösterebilmekte.

Galvaniz kepen Ölçüleri

                Ürünler değim yerindeyse ekstra ölçülere sahip olmayan mağazalarda çalışabilmekte. Bu ekstra boyutlar ise 10 metre ve üzeri ihtiyaç duyan mağazalar oluşturmakta. Galvaniz kepenk ölçüleri ile ilgili şüpheleriniz olsa da eğer işletmeniz bu boyutlardan daha büyük bir yapıya sahipse endişelenmeyin. Zira firmamız sizlere de ayrıcalıklar sunmakta. İşletmenizin ölçüleri olağan üstü bir galvaniz kapıya ihtiyaç duyuyorsa firmamız sizlere tam ihtiyacınız olan kapıyı iki farklı motor kullanarak sunmakta. Bu sayede boyutlar uzasa da kullanımınız kısıtlanmamış oluyor. Galvaniz kepenk ölçüleri sadece boyutsal anlamda değil güvenlik ihtiyaçları dikkate alındığında kalınlık anlamında da büyük önem taşıyor.

Kepenk aralığında 80 mm’den başlayan ölçüler 120 mm kadar büyüyebilmekte. Ayrıca kalınlıklarda ise 1mm ile 1.20 mm arasında değişen ölçüler bulunmakta. 1mm kare alana 16.48 kilogram gibi bir basınca mukavemet gösteren 1mm kalınlığa sahip galvaniz kepenkler 1.20mm kalınlığa sahip kepenklerde ise 19.76 kilogram gibi bir basıncı karşılayabilecek yeteneği de sizlere sunuyor. Firmamız ihtiyacınız olan seçimleri sizlere sunmakta olup galvaniz kepenk ölçüleri ile ilgili daha ayrıntılı değerlendirilmesi için sizi ofisimize davet ediyor. Zira her işletmenin kendine özgü bir kepenk ihtiyacı söz konusudur. İstediğiniz sizi ve işletmenizi güvende tutacak kepenkler en uygun fiyat ve en hızlı montaj garantisi ile sizlere firmamız aracılığı ile sunulmaktadır.

slider1

ileadmin

Motorlu Kepenk

Motorlu Kepenk

Günümüzde özellikle iş yeri ve ofislerin güvenliğini sağlamak için sıkça kullanılan motorlu kepenk, farklı mimari detaylara uyumlu tasarımları motorlu ve uzaktan kumandalı kolay kulanım seçenekleriyle son yılların gözdesi. Birbirine menteşeli parçalardan oluşan kepenkler, indirilip kaldırılma sistemi sayesinde yer kaplamadığı gibi rüzgâra ve yağmura karşı koruyucu görevini de üstlenir. Ürünün uzun ömürlü olması kullanımda güvenirliliğini daha da artırmaktadır.

Maksimum güvenlik sağlamlık, şık ve iyi görümün arıyorsanız firmamızın size sunduğu olanaklar bunun tam adresidir. Firmamızın ürettiği kepenkler güvenliği sağlamak yüksek seviyede hijyenik ortam yaratmak ve her türlü doğal afetlere karşı üstün koruma seçenekleriyle sizin için en ideal olanı sunmaktadır.

Kulanım alanları

İş yerleri ofisler evler, garajlar, hapishane ve depolar gibi geniş kulanım alanlarında fayda sağlayan motorlu kepenk, paslanmaz çelik seçenekleri ile de hastane, ilaç depoları ve kimya endüstrisi için geniş olanaklar sağlar. Sert hava şartlarına maruz kalınan bölgelerde yalıtım amacıyla da kullanılır ve iç kısmı hasarlara karşı korur. Farklı yükseklik alan ve şekillere uygun tasarıma sahip kepenkler güvenliği ve üretilen çağdaş çözümleri ön planda tutar.

Teknik detaylar

Erişim cihazlarıyla uyumlu hale getirilen bu kepenkler, uzaktan kumanda, kart okuyucu, anahtarlar şifre sistemleri veya indüksiyon döngüleri ile çalıştırılabilir. Otomatik kapatma ve fotoğraf algılayıcılı elektrik hücrelerinin takılmasından sonra özellikle garajlar için kullanımda araç geçişlerini algılayarak kepengin kapanması otomatik olarak gerçekleştirilir. 2- 4 saat aralığında yangın drencine sahip olan bu kepenkler ayrıca kaldırım ve eğimli bölgelerde verimliliği arttırmak için özel alt raylar yerleştirilebilir. Kullanıcını isteğine göre dayanıklılığı ve kulanım kolaylığı arttırılabilir.

Model Seçenekleri

Motorlu kepenk, farklı model seçenekleriyle her ortam için uygun çeşitler yaratıyor. Örneğin şeffaf kepenkler hırsızlığa hava şartlarına ve toza karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Galvaniz kepenk sistemi ise yangına ve yanıcı maddelere karşı direnci ile iş yerleri için ideal bir seçimdir. Bir diğer model olan hasır kepenk sistemi ise uzaktan kumada seçeneği ile gün içerisinde açık kalması gereken yerler için uygundur.

images

ileadmin

Otomatik Mağaza Kepenkleri

OTOMATİK MAĞAZA KEPENKLERİ

İş yeri, pencere, kapı ve garajlarda; yerleri kapatmak, güvenliğini sağlamak için türlü malzemelerden ve şekillerde levha tahta ve saç kullanılır. Eski tarz kepenkler yoğun güç gerektirdiği ve kullanımı zahmetli olduğu için, günümüzde bu eski tip kepenkler yerine; motorlu, kullanışlı ve oldukça kolay kullanımlı otomatik kepenkler ortaya çıkmıştır. Özellikle mağazalar ve iş yerleri gibi güvenliği sağlamanın daha önemli olduğu yerlerde otomatik mağaza kepenkleri çok tercih edilir.

Kepenk konusunda tecrübeli ve işini büyük bir özenle yapan şirketimizin, işyerlerinizin güvenliğini sağlarken, son teknoloji, zahmetsiz, uzun ömürlü ürünleriyle sizlerin hizmetinizdedir. Gerek kurulumu, gerek kurulum sonrası hizmetleri konusunda çok hassas olan şirketimiz güvenlik ve kullanım konusunda kafanızda olan soru işaretlerini yok etmek için gerekli hizmeti verir.

Şirketimiz bünyesinde bulunan otomatik mağaza kepenkleri, mağazalarınız dışında her türlü işyerleriniz, otoparklarınız, evleriniz hatta depolarınız için bile kullanılabilir ürünlerdir.

Otomatik kepenkler kişiye özel kodlanmış uzaktan kumandayla veya size özel tanımlanan panellerle açılıp kapanabilen pratik sistemlerdir. Bu nedenle diğer kepenk sistemleri de göz önünde bulundurulduğunda çok daha güvenlidir. Ayrıca yağmur, kar gibi hava şartlarında içeriye su sızmasına ve soğuk hava girmesini de engeller.

Kendi zevkinize göre rengi de tercih edilebilir olan otomatik mağaza kepengi alüminyum, çelik veya galvaniz malzemeden üretilenleri de mevcuttur. Elektrikli olduğu gibi, motorlu da üretilir. Isı ve ses yalıtımı konusunda kullanışlı olan ürünlerimiz her tür mimari yapıya uygulanabilir.

Elektrikli kepenkler, çelik veya alüminyumdan üretilir ve uzaktan kumada veya elle kontrol edilebilir. Senkronize edildiği kumanda veya şalter dışında herhangi bir şekilde çalıştırmak mümkün değildir. Dış mekânlarda da oldukça kullanılabilir.

Motorlu kepenkler,  kepenk motoru ile çalışır. Kolay çalıştırılan bu otomatik mağaza kepenkleri tek dokunuşla güvenliği de sağlar. Açıp kapatmak için ekstra kilit sistemiyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu kepenk sistemi kartlı geçişle ile de kullanılabilir. Bu kepenkler boyutuna ve özelliğine göre değişik gösterebilir.  Elektrik kesilmesi gibi durumlarda manuel açma kapama yapılabilir.

Otomatik kepenklerin monte edileceği yerin genişliği ve uzunluğu ne kadar büyükse, fiyatı da o kadar yükselecektir.

images

 

ileadmin

Otomatik Çelik Kepenk’ler

OTOMATİK ÇELİK KEPENK

Kapı, pencere, iş yeri ve bunun gibi yerlerin kapanması için kullanılan malzemelere kepenk denir. Gelişen teknoloji ve eskilerin kullanım zorluğundan dolayı kepenkler otomatik çelik sistemler ile üretilmiştir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen sistemler otomatik olanlarıdır. Bu kepenkler iş yeri ve mağazaların güvenliğini sağlarken uzun ömürlü, sorunsuz ve zahmetsiz çalışma olanağı sağlar. Firmamızın, siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli bir biçimde ürettiği otomatik çelik kepenk sistemleri darbeye ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklı, dış hava şartlarına karşı butonlu veya uzaktan kumandalı olarak açma güvenliğinin ön planda olduğu , dış cephenize uygun alternatif renk seçenekleri olan profillerdir. Güvenlik açısından düzenli bakım ve tamirleri yaptırılmalıdır. Otomatik çelik kepenkler iş yeri ve evlerde, günümüz koşullarında dış ortam izolasyonunu ve güvenliği sağlamak için kullanılan çelik kanatlardır.

 

Kullanım Alanları

Otomatik çelik kepenklerin kullanım alanları oldukça geniştir.  Bahçe, kapı, vitrin, cam, fabrika, iş yeri, ofis, depo kapısı, garaj kapısı, sanayi işletmeleri, endüstriyel işletmeler, oteller, metro girişleri gibi bir çok kurum, kuruluş ve yerlerde tercih edilmektedir.

Firmamızda çok sayıda renk ve model seçeneği ile sunulan otomatik çelik kepenk sistemleri her alanda rahatlıkla kullanılabilme imkanı sağlamaktadır.

 

Teknik Detaylar

Otomatik çelik kepenklerin içi poliüretan dolgulu olmak suretiyle, ısı izolasyonlu veya ısı izolasyonsuz  olarak da tercihinize kalmaktadır. Otomatik çelik kepenklerdeki gövde profilleri, kullanım amacına ve kullanım alanına göre 39 mm’den 120 mm’ye  kadar farklı panel genişliklerine de sahiptir. Bundan dolayı da kepenk tamirinde fiyatlanma yapılacağı zaman bu ayrıntının bilinmesi gerekir.

Çelik gövdeye sahip olan bu sistemler, güvenliğin daha çok ön planda tutulması istenmiş olduğu durumlarda, standart dışı yükseklik veya genişlik (8 metre ve üzeri) değerlerine sahip endüstriyel kapılarda et kalınlıkları 1.5 mm’ye kadar arttırma yapılarak uygulanır.

 

Model Seçenekleri

Firmamızın ürettiği otomatik çelik kepenk sistemi çok sayıda renk ve model seçeneği ile sunulmaktadır.

Firmamız motora bağlı çalışma mekanizmasına sahip olan ve açılıp kapama işlemleri mekanik bir yapıya bağlı olarak ortaya çıkarılan kepenk sistemlerini, her alana uygun olarak ayrı ayrı tasarlayıp satışını yapmaktadır.

 

Otomatik Çelik Kepenklerin Tercih Edilme Sebepleri

Otomatik çelik kepenkler büyük bir güvenlik önlemi olduğu için öncelikle hırsızlığa karşı ve dışarıdan gelen çeşitli tehlikelerden korunmak amaçlı kullanılmaktadır. İş yerlerinde sıklıkla kullanılan otomatik çelik kepenkler, iş yerlerindeki demirbaş eşyalar ile satışa sunulacak olan ürünlerin korunmasını sağlamaktadır.

Evlerde ise kullanılan otomatik çelik garaj kepenkleri, garajın daha güvenilir bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Firmamız istediğiniz yere uygun, otomatik çelik kepenkler tasarlayarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

images

ileadmin

Galvaniz Otomatik Kepenk Motoru

GALVANİZ OTOMATİK KEPENK MOTORU

GALVANİZ OTOMATİK KEPENK MOTORU NEDİR?

Kepenkler sıklıkla dış mekanların hırsızlık, su baskını gibi konularda içeri kısmı dış etkilerden korumak amacıyla kullanılan güvenlik sistemleridir. İşyeri, mağaza gibi güvenlik gerektiren alanlarda hem güvenilir hem de kesin çözüm olması nedeniyle tercih edilmektedir. Bununla beraber dışarıdan gelebilecek sert darbelere karşı da kalkan görevi gördüğünden oluşabilecek herhangi bir kaza durumunda iç mekanda meydana gelebilecek hasarı da önlemektedir. Aynı zamanda içeride oluşabilecek toz, yağmur gibi çevresel etkilere karşı da iç kısmı koruma görevi görmektedir. Eski manüel kepenklerin yerini artık günümüzde otomatik kepenk sistemleri almıştır, bu da kullanıcıya açma ve kapatma esnasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Otomatik kepenk motorları galvaniz çelik, çelik veya alüminyum maddesinden üretilmektedirler. Firmamız konusunda uzman kadrosuyla müşterilerine en kaliteli ürün ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Uzun yıllar sorunsuz ve kaliteli ürünlerle müşterilerine hizmet veren firmamız ürün ve servis konusunda sizlere en doğru hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir.

GALVANİZ OTOMATİK KEPENK KULLANIM ALANLARI

Galvaniz otomatik kepenkleri diğer kepenk sistemlerine göre daha sağlamdır. Günümüzde maalesef hırsızlık olaylarının artması ile beraber yaşadığımız ya da çalıştığımız yerlerin güvenliğini sağlamak daha önemli hale gelmiştir. Arkanızda aklınız kalmadan işyerinizi kapatmak ya da evinizden ayrılmak istiyorsanız tercih edeceğiniz malzeme galvaniz olmalıdır. Banka, kuyumcu, döviz bürosu gibi yerlerde ya da ev, okul gibi alanlarda galvaniz kepenk motoru daha çok tercih edilmektedir.

TEKNİK DETAYLARI

Galvaniz 450-460 derece arasında eritilen çinko maddesinin içine demir karıştırılarak oluşturulmuş bir malzemedir. İşlem sonrasında oldukça sağlam bir malzeme halini alır. Bu nedenle yangına ve patlayıcı maddeye karşı yüksek korumalıdır. Yağmur gibi dış etkenlere karşı paslanmama özelliğine sahiptir.

Ayrıca uzaktan kumanda sistemine sahiptir.5-10 metre uzaktan kumanda ile açılabilir. Kumanda ile açılamadığı durumlarda buton kullanılma şansı vardır. Diğer otomatik kepenk çeşitlerine göre daha estetiktir. Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu nedenle dilediğiniz rengi seçme şansına sahip olabilirsiniz.  Eğer istenirse üzerine reklam uygulanabilir. Delikli galvaniz kepenk seçeneği tercih edilirse içerisinin ışık almasını da sağlar.

imgres

 

ileadmin

Otomatik Sac Kepenk

OTOMATİK SAC KEPENK NEDİR

Otomatik sac kepenk son zamanlarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılan eski sistemlere nazaran  daha az güç gerektiren bir kapı modelidir. Bu sistem daha az güç gerektirdiği için daha çok tercih edilir. Çeşitli materyallerden yapılabilir ancak sacdan yapılan otomatik sistemler en yaygın kullanım şeklidir. İstenilen her özelliği sağlaması ve beklentileri karşılaması bakımından üretiliş ve uygulanış biçimi kuşkusuz en önemli noktadır. Şirketimiz bu konuyu kendine öncelik olarak belirlemiştir. Güvenlik, sağlamlık, dayanıklılık ve uzun ömürlü sorunsuz bir kullanım için en güvenilir malzemeler ve tekniklerle üretim yapılmaktadır.

Kullanım Alanı

Otomatik sac kepenk sistemleri Garaj, mağaza, depo ya da spor salonlarında, büyük sergi alanlarında, hastanelerde, otoparklarda ve güvenliğin ön planda olmasını gerektiren her yerde kolayca kullanılabilir. Dokunmanın bile gerekmediği uzaktan kontrol mekanizmasıyla hayatı kolaylaştıran mantığıyla her yaş ve cinsiyet gurubunun kullanımı için oldukça rahat bir alan yaratır. Herkes için güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca estetik görüntü ve mimari katkısı da herkese hitap edebilir.

Teknik Özellikler

– Isı, ses ve kirli havanın bu sistemin uygulandığı alanlara girmesine engel olan fitil, profil ve kanal sistemleri kullanılmaktadır. Her türlü mimari yapıya uygun olarak tek parça ya da istenilen ebatlarda uygulanabilir. Farklı yapılar, tercihler ve mimari bütünlüğü bozmayacak renk ve model seçenekleri kullanılabilir. Ayrıca otomatik sac kepenk sistemlerinde elektrik kesintisi olduğu zamanlarda manüel olarak açma kapama yapılabileceği gibi otomatik olarak kapanma ve açılma da sağlanabilir. Bu sistemde memnuniyet, kullanım rahatlığı ve güvenlik için her türlü detay düşünülmüştür.

Model Seçenekleri

Otomatik sac kapı sistemleri kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Model seçimini bu nedenle kullanım alanlarına göre  yapılması da rahat, sorunsuz ve estetik bir kullanım için oldukça önemlidir. Kullanılacak alanlara göre teknik özelliklerinde de değişiklikler olabilmektedir. Yaygın olarak kullanılan modellerden bazıları garaj kapıları için olan otomatik sistemler ve endüstriyel amaçlı kullanılan sistemlerdir. Ayrıca çelik kepenkler, bahçe kapıları için uygulanan sistemler, endüstriyel akustik sistemler ve özel olarak istenilen alana uygulanmak için yapılan modellerde kullanılmaktadır.

images