Kepenk Giydirme

ileadmin

Kepenk Giydirme

Kepenk Giydirme

Estetik bakımından güzel bir görünüm kazandırmak veya reklam amaçlı çeşitli mesajlar vermek için bazı baskılar yapılarak hazırlanan materyallerin kepenk üzerine monte edilme işlemidir. Cephe giydirmelerde görüntünün kesintiye uğramaması ve renk ya da desenlerin devamlılığı için de uygulanmaktadır.

Neden Kepenk Giydirme?

Teknolojinin ve son gelişmelerin ışığında artık her türlü isteğe cevap vermek için innovasyon ve ar-ge çalışmaları aldı başını gidiyor. Bilgisayar ortamında her türlü görseller hazırlanıp istenilen büyüklüğe uygun hassasiyet ve çözünürlükte baskı yapma imkânları gelişmiş durumda. Hal böyle olunca eskiden olduğu gibi dev büyüklükteki görüntülerin bina cephelerine boyama usulüyle işlenmesi gibi pahalı ve meşakkatli işlere de gerek kalmıyor. İstenen her türlü görsel mesaj özel bilgisayar programlarıyla işlenip düzenlendikten sonra yine özel büyüklükteki gelişmiş yazıcılardan istenilen materyallerin üzerine çıktılar alınıp istenilen yerlere istenen süreler boyunca kolayca monte edilebilmekte. Hatta sıkıldıkça da kolayca değiştirilebilmekte. Reklamın çok önemli ve pahalı olduğu alışveriş sektöründe özellikle her mağaza kendi kapısını kaplayan kepenklerini böyle yöntemlerle eski gri ve soğuk renkten arındırıp hareketlilik kazandırarak reklam görüntüleri ile kaplayarak dikkat çekmeye başlamış durumda. Ayrıca binalardaki mimari tasarımların devamlılığını da sağlayacak şekilde renklendirme ya da tasarımlar ile bu amaçlar kepenk giydirme yöntemiyle gerçekleştirilmiş oluyor.

Kepenk Giydirme Nasıl Yapılıyor?

Elinizde kullanmak istediğiniz bir logo bir tasarım yada resim gibi görseller mevcut ise sizin istediğiniz şekilde dijital baskı ile atölyemizde hazırlayıp, kepenginizin her bir plakasına ayrı ayrı uyguluyoruz. Dijital baskı hiçbir renk ve boyut sınırlaması olmadan istenilen her türlü görseli çok çeşitli malzeme üzerine baskı yapabilme yetisine sahip ileri baskı teknolojisidir. Dilerseniz hiçbir resim ya da dizayn olmaksızın istediğiniz renkteki folyo ile kepenginizi kaplayabiliriz. Folyo ile kaplamalarda kepengin açılıp kapanması sırasında hiçbir zedelenme olmamaktadır. Dilerseniz de talepleriniz le bizleri yönlendirip size uygun tasarımlar hazırlayabiliriz. Kepenginiz kapalı olduğunda istediğiniz görüntüyü oradan geçenlere sunmuş olacaksınız. Kepenk giydirme ürünlerimiz açık hava koşullarına dayanıklı kaliteli materyal ve boyalar ile üretilmektedir. Aşınma ve deforme olma gibi zararlar söz konusu değildir.

otomatik kepenk - kepenk giydirme

Kepenk Giydirme

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın