Etiket arşivi otomatik kepenk sistemi

ileadmin

Ucuz Otomatik Kepenk

Ucuz Otomatik Kepenk

İş yerleri ve fabrikaların alması gereken güvenlik önlemlerine çözüm ortağı olarak en başta ucuz otomatik kepenk gelmektedir. Başlıca üretim malzemesinin alüminyum ve çelik olduğu otomatik kepenkler aynı zamanda iş hanı ve mağaza girişlerinde de kullanılmaktadır. Güvenlik önlemi için tasarlanan ürünler aynı zamanda estetiği de ön plana çıkararak göz alıcı bir görünüm kazanılmasını da sağlarlar. Çağımız mimarisine uyumlu renk ve görünüm seçenekleri ile satışa sunulur. Sistemde kullanılacak motorun büyüklüğü kullanım alanına, malzeme cinsine ve lamel ağırlığa göre farklılık gösterirken çoğunlukla tüp motor, merkezi ya da zincir aktarmalı motor modelleri tercih edilir. Kasa çerçevesini oluşturan profille beraber kullanılan izolasyon ürünleri ve teknikleri sayesinde su sızması engellenmekte, ses ve ısı yalıtımı sağlanmaktadır.

Ucuz Otomatik Kepenk Türleri

Ucuz otomatik kepenk olarak en çok üretip satışını ve montajını gerçekleştirdiğimiz çeşitler alüminyum ve çelik malzeme kullanılanlar olmaktadır. Diğer malzeme cinslerine göre daha hafif olan alüminyum malzeme poliüretan dolgu ve içi boş olan çift cidarlı ekstürize paletlerden oluşturulur. Tüketici tarafından ihtiyaç görüldüğü takdirde UPS güç kaynağı ile destekleme yapılabilir. Uzaktan kumanda ile komut verilen motorlar aracılığıyla sistem hareket eder. Askı kilitlerden aldığı destekten ötürü ürünün alttan kaldırılarak açılması mümkün değildir. Motorlara tüketici talebi ve tercihine göre buton, şifreli geçiş, uzaktan kumanda veya anahtarlı şalter takılabilir.

Sektörde Ucuz Otomatik Kepenk

Ucuz otomatik kepenk olarak alüminyumun yanı sıra çelik modelleri de başarı ile uygulayan uzman ekibimiz ile dört mevsim hizmetinizdeyiz. % 100 müşteri memnuniyetini gaye edinerek yola çıkan ekiplerin zamanında ve doğru montaj uygulamaları sayesinde ürünlerimizi yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Kuruluşundan bu güne dek otomatik kepen işine yoğunlaşan firmamız piyasa şartlarını en iyi şekilde takip ederek müşterisine en kaliteli ürünü en uygun maliyetlerle sunma gayretindedir. Gerçekleştirilen tüm projelerde profesyonel hizmet sunumu gerçekleştirildiğinden dolayı geri dönüşler de doğal olarak olumlu şekilde olmaktadır. Otomatik kepenk sektöründe kalitesi ve performansı ile hızla yükselen firmamız ile irtibata geçip teklif almadan karar vermeyin.

otomatik kepenk - kepenk sistemi

Ucuz Otomatik Kepenk Sistemi

ileadmin

Otomatik Kepenk Sistemi

Emniyet ve Kolaylık Bir Arada; Otomatik Kepenk Sistemi

Bir demir kesiciyle işlevini yitiren, her açma kapamada kullanıcıyı uğraştıran, gürültülü manuel kepenkleri geride bırakalı çok oldu. Hayatın her alanına sirayet eden otomasyon sistemleri bünyesinde sarmal otomatik kepenk sistemi ile iş yerleri daha güvenli, açma kapama daha kolay artık. Elinizdeki bir kumanda ile kontrol edebildiğiniz ve hırsızlık, sel gibi olumsuzluklara karşı daha korunaklı bir hale gelebildiğiniz sistemlerin çok sayıda üreticisi ve pazarlamacısı var olsa da, müşterilerin seçiciliği noktasında fikir sahibi olabilmek oldukça önemlidir.

Kepenk Sistemi Nedir?

İş merkezlerinin girişlerinde, zemin kat mağazaların yol cephelerinin tamamında, fabrika veya bina girişlerinde kullanılabilen ve sarmal olarak katlanabilen, bir motor yardımıyla uzaktan kumanda edilebilen sistemlerin genel adı otomatik kepenk sistemi şeklinde adlandırılmaktadır. İsteğe bağlı değişkenlik gösteren çeşitli metal malzemelerin sac paletler halinde eklenmesi ile oluşturulur. Hem kullanılan malzeme bakımından, hem de renk ve model bakımından birçok çeşidi üretilebilmektedir. Mağazanızın veya iş merkezinin giriş ebatları ne olursa olsun uygun bir otomasyon sistemi muhakkak bulunabilir. Kepenk seçimlerinde yine sızdırmazlık özelliği ile su baskınlarına karşın emniyet sağlanabilmektedir. Ayrıca askı kilit özelliği sayesinde zor kullanılarak aşağıdan kaldırılması da mümkün değildir.

Ölçümden Montaja Otomatik Kepenkler

Otomatik kepenk sistemi talebinizin ilk aşaması ölçümle başlar. Alanında uzman ustalarımız ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak şekilde ölçü alır ve üretime geçeriz. Üretim noktasında tercihlerinize göre şekillenen kepenk sistemi en uygun şekliyle montajlanır. Tercihinize göre şekillenmesi şu demektir; kepenk sistemlerinde üretim malzemesi olarak alüminyum, çelik veya galvaniz kullanılabilmektedir. Emniyet açısından en çok çelik tercih edilse de örneğin bir AVM içerisinde bulunan mağazanız zaten korunaklı olduğu için alüminyum da pekala tercih edilebilir. Diğer yandan kepenk sisteminin tamamen kapalı olması, içerisi görünebilecek şekilde ya ortasında delikli bir bölme bulunması ya da tamamının delikli olması yine sizin tercihinize bağlıdır. Ayrıca mağazanızın, iş yerinizin bulunduğu binanın rengi, uğraştığınız ticari sektöre uyumlu bir renk yahut tamamen zevkinize kalmış herhangi bir rengi tercih etmekte sizin elinizde.

otomatik kepenk - galvaniz kepenk - kepenk sistemleri -

Otomatik Kepenk Sistemi

ileadmin

Galveniz Kepenk Motoru

Galveniz Kepenk Motoru

İş yerlerinde, apartmanların garaj girişlerinde ve depolarda güvenlik için kullanılan birçok kepenk çeşidi bulunmaktadır. Geçmişte fiziksel güç gerektiren kepenkler günümüzde yerini otomatik kepenklere bıraktı. Otomatik kepenk sistemleri çoğu yerde güvenliği sağlamak için kullanılmaktadır. Bu nedenle çoğu kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamızda üretilen otomatik kapı sistemleriyle depo ve işyerlerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Elektrikli ve motorlu olmak üzere iki tipte bulunan kepenklerden en çok tercih edileni motorlu kepenklerdir. Motor gücüyle çalışan bu kepenkler elektrikli sistemlerle aynı avantajları müşterilerimize sağlamaktadır. Depo ve işyerlerinde genellikle galvaniz kepenk motoru kullanılmaktadır. Galvaniz kaplama, metal ve çelik malzemelere uygulanan bir işlemdir. Metal ve çelik malzeme galvaniz ile kaplanırsa aşınma direnci arttırılmış olur ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Doğru kepenk motoru seçimi

Otomatik kepenk sistemi sırayla dizilmiş, kendinden kanallı bir yapısı bulunan ve bu kanallara oturan lamellerden oluşur. Lameller 160 derece hareket kabiliyetine sahip olacak şekilde yerleştirilmiştir. Böyle olmasının sebebi açma kapama işlemlerinde lamellerin sarma şasesine sarılması ve boşluk kalmamasını sağlamaktadır. Galvaniz kepenk motoru, kepengin büyüklüğüne ve ağırlığına uygun seçilmelidir. Büyük boyutlardaki kepenklere zayıf güçte bir motor takılırsa aşırı yükleme yapılan motorun yanmasına sebep olacaktır. Bunun yanı sıra küçük boyutta bir kepenge takılan motorun gücünün yüksek olması kepenklerin çok kolay açılmasına ve başlangıç-bitiş noktalarındaki contalara sert vurup contaların ezilmesine sebep olacaktır. Bu gibi sıkıntıların yaşanmaması için kepenkleri ve motoru alanında uzman kişilerden temin etmelisiniz.

Galvaniz kepenk motorunun avantajları

Galvaniz kepenk motoru diğer otomatik kepenk sistemlerine kıyasla 3-4 kat daha yoğun çalışabilmektedir. Kendinden alıcılı olduğu için harici bir güç kaynağı kullanmanıza gerek yoktur. Kepenk kumandalarını istenildiği kadar kopyalanıp çoğaltılabilir. Motorlu kepenkler fiziksel güç gerektirmediği için oluşabilecek iş kazalarının da önüne geçmektedir. Uzaktan kumandayla kontrol edebileceğiniz otomatik kepenkler kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Otomatik olarak açılış ve kapanış saatlerini ayarlayabildiğiniz için işyerleri ve depolarda olan çoklu kullanımlarda kolaylık sağlar. Kepenkler sayesinde hava koşullarından iç mekân etkilenmez. Firmamızın ürettiği galvaniz kaplama kepenkler ve motorlar paslanmaz ve çabuk temizlenir.

galvaniz kepenk - otomatik kepenk - kepenk motoru

Otomatik Galveniz Kepenk Motoru