Etiket arşivi otomatik kapı

ileadmin

Otomatik Garaj Kapı Tamiri

Otomatik Garaj Kapı Tamiri

Ülkemizde gün geçtikçe her alanda kullanılmaya başlanan otomatik garaj kapıları güvenliğimizi sağlamakla kalmıyor aynı zamanda bizleri dış ortamdan da korumaya yardımcı oluyor. Bizlerin güvenliğimize bu kadar önem verdiğimiz bu yüzden bu tarz mekanik yapılar tercih ettiğimiz teknoloji çağında, birçok kazalar ve maddi manevi hasatlar oluşmaktadır. Otomatik garaj kapılarının ağır olması sebebi ile bazen bu kazalar büyük sonuçlar ve yaralanmalarda doğurmakta ve bizleri tehdit altına almaktadır. Otomatik kepenk bakımları oldukça önemli ve güvenliğimiz için sürekli bakımları yapılması gerekmektedir. Motorlarının ağır oluşu ve yapılarının ağırlığı sebebi ile çok güçlü bit mekanizması vardır.

Otomatik garaj kapı tamiriHer firmanın üstlenebileceği bir durum değildir. İşinde uzmanlaşmış kişilerin dikkat ve büyük bir özveri ile yapması gerekmektedir Firmamız Türkiye’de Bütün Otomatik garaj kapılarının teknik servisliğini üstlenmiş ve özveri ile çalışmaktadır.

Otomatik garaj kapı tamiri işinde uzman olan ve otomatik kapı düzeneğini motorunu ve diğer parçalarıni iyi tanıyan uzmanların eline teslim edilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Uzmanlaşmamış personeller ve bakım şirketleri tarafından yapılan Otomatik garaj kapı tamiri ciddi kazalara sebebiyet vermektedir.

Garaj kapıları günlük kullanımda yüksek verimlilikle çalışan ve açılış kapanışta büyük güç sarf eden ağır yapılardır. Bu mekanizmanın çalışmasını sağlayan ise motorladır. Bu motorların maksimum 60 bin ila 100 bin arası açılma ve kapanma ömürleri vardır. 60 ile 100bin açılıp kapanma sayısı aralığında bakımı yapılmamış otomatik kapıların arıza vermeleri doğal olarak karşılanmaktadır.  60 ile 100 bin açılıp kapanma sayısı öncesi verilen arızalar ise teknik arıza olup mutlaka ve mutlaka arıza sebebiyetleri öğrenilmeli ve gerekli parçaların bakımı yapılıp değiştirilmelidir. Arıza bölgesi olarak sistematik olarak en çok motor ve ana kartlar arızaları veren bu yapılar işinde uzman firmalar tarafından değiştirilmesi uygundur. Aksi takdirde daha büyük zararlar verebilmektedir.

Otomatik garaj kapı tamirini yapan firmamız büyük bir öz veri ve teknik ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Teknik servisimizin yeterlilik belgeleri bulunmakta ve buda müşterilerimize güven vermektedir. Sizlere hizmet etmek bizler için mutluluktur.

otomatik kepenk - otomatik kapı - kepenk tamiri - garaj kapı motoru

Otomatik Garaj Kapı Tamiri

ileadmin

Otomatik Kapı Sis.

Otomatik Kapı Sistemleri

Teknolojik gelişmeler günlük hayatımızı kolaylaştıran unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Otomatik kapı sistemleri de teknolojik gelişmelerin hayatımıza katmış olduğu konforun bir özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda otomatik kapı sistemlerinin sürekli olarak özelliklerinin geliştirildiğini söylemek de mümkün olmaktadır. Otomatik kapı sistemleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Zira bu ürünlerin kullanım özellikleri sürekli olarak geliştirilmektedir. Bu sayede hemen her sektörde otomatik kapı sistemlerinin kullanıldığı bilinmektedir. Otomatik kapı sistemlerinin özellikle güvenlik sektörü açısından oldukça önemli olduğu bilinmektedir. Özellikle giriş çıkışların güvenliğinin sağlanması hususunda bu ürünlerin hem pratik hem de güvenli bir hizmet sunma kabiliyetinin bulunduğu bilinmektedir.

Günümüzde pek çok yaşam alanının girişinde otomatik kapılarla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Kişisel konutlarda ya da fabrikalarda hatta özel güvenlikli alanlarda dahi otomatik kapılarla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bu durum esasında otomatik kapı sistemlerinin sunmuş olduğu etkili hizmetten kaynaklanmaktadır. Ayrıca otomatik kapı sistemleri sürekli olarak kullanım özellikleri geliştirdiği için farklı sektörlerin de hizmetine sunulan araçlar olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Esasında otomatik kapı sistemleri ileri teknoloji ürünleridir. Bundan dolayı bu ürünlerin satın alınmasında oldukça dikkat edilmesi şart olmaktadır. Zira ancak bu sayede sorunsuz çalışan otomatik kapı sistemlerine sahip olmak mümkün olmaktadır. Böylece yaşam alanlarının giriş bölümlerinde güvenliğin sağlanması da mümkün olmaktadır.

Otomatik kapı sistemlerinin fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı fiyat seçeneği çıkmaktadır. Çünkü üretim maliyetine göre bu ürünlerin fiyat aralıkları da değişkenlik göstermektedir. Esasında üretim teknolojilerinin sürekli olarak geliştirilmesi sayesinde otomatik kapı sistemlerinin de fiyatlarının uygun olmasına etki ettiği bilinmektedir. Zira üretim teknolojilerinin gelişmesi hem tasarruflu bir şekilde üretim yapılmasını hem de çok daha nitelikli bir şekilde üretim yapılmasını sağlamaktadır. Bu durum ise doğal olarak otomatik kapı sistemleri konusunda hizmet satın almak isteyen müşteriler için önemli bir kazanım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra otomatik kapı sistemleri fiyatlarına dair yapılacak olan bir fiyat araştırmasının beraberinde önemli kazanımlar getirdiği de bilinmektedir.

otomatik kapı - otomatik kapı sistemleri - otomatik kapı fiyatları

Otomatik Kapı Sistemleri

ileadmin

Otomatik Kapı

Otomatik Kapı Nedir?

Birçok insan için çok büyük kolaylık ve icat olarak bilinen otomatik kapı aslında Roma İmparatorluğu döneminde daha basit bir haliyle keşfedilmiştir. Otomatik kapı, kendisine yaklaşıldığında otomatik şekilde açılan kapılara verilen genel isimdir. Bazı türleri bir düğme yardımıyla da açılabilirken bu türler daha çok özel işyerlerinde, yasak bölgelerde ve hastanelerde kullanılmaktadır. Otomatik kapının açılıp kapanma enerjisi yay veya elektrik enerjisi ile sağlanmaktadır. Kullanılan enerji kapıya veya kapının nerede kullanıldığına bağlı olarak değişmektedir.

Otomatik Kapı Nasıl Çalışır?

Kapının çalışma çeşitlerinden biri sensör ile çalışmadır. Birinin yaklaştığını algılayan sensör kapıyı açar. Basınç sensörü de bu sensör çeşitlerinden biridir. Basınç uygulaması ile baskıyla çalışan bu sensör de sıklıkla kullanılır. Ayrıca kumanda ya da farklı bir cihazın içine yerleştirilebilen sensörler de araç kullanılarak kapının açılmasını sağlar. Bunların dışında manyetik bir kartın okutulması ile çalışan sensörler de bulunmaktadır. Bu sensörler de yalnızca belirli kişilerin girmesi istenen alanlarda kullanılmaktadır. En klasik yöntem olan mekanik yöntem ise güç uygulaması gibi itme çekme prensibini bir makinanın gerçekleştirdiği gibi gerçekleştiren ve bu şekilde çalışan kapılardır.

Otomatik Kapı Güvenliği

Otomatik kapılar genel olarak elektrik enerjisiyle çalışabilirler ancak elektrik kesintisine karşı mekanik çalışma sistemi devreye girer ve böylece güvenlik sağlanmış olur. İkinci bir güvenlik avantajı ise sensörün bir yanlışlık yaptığı ya da bir sorun olduğu durumlarda çalışmayı durdurarak veya yavaşlatarak güvenliği sağlarlar. Bu otomatik kapılar genellikle hastaneler, işyerleri, okullar, alışveriş merkezleri gibi birçok toplum yaşam alanında kullanılmakta ve insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. İçeri girmenin güvenli olmadığı acil servis, yoğun bakım, ameliyathaneler, özel laboratuvarlar gibi ortamlarda kullanılması ise oldukça güvenli yöntemlerden biridir. Ya da depo, fabrika gibi yük taşınan işyerlerinde kişilere yük taşımada yardımcı olup kolaylık sağlaması için de otomatik kapıların kullanılması idealdir. Ayrıca kafe, restoran gibi mekanların kapılarında da hem hava şartlarında daha sıkı bir yalıtım için hem de kişilerin sürekli girip çıkması sonucu kapı kontrolünün kolay olması açısından oldukça kullanışlıdır.

otomatik kapı - otomatik kapılar

Otomatik kapı

ileadmin

Otomatik Kepenk Aküsü

Otomatik Kepenk Aküsü

Otomatik kapıların kullanımıyla ülkemizde insanlar üzerinden birçok iş yükü alınmış trafik ve insan yoğunluğu sebebi ile bir çok yere uygulanmıştır. Otomatik garaj kapıları ise iş yerleri ve alışveriş merkezleri binaların garajlarında kullanılmaya başlanmıştır. Teknoloji ne kadar ilerlerse bizlere daha iyi yaşam şartları sunmaktadır.  Otomatik kepenkler uzun ömürlü olması ve iç mekanı dışarıdaki tehditlere karşı korumada büyük bir rol oynaması sebebi ile tercih edilmektedir. Otomatik kepenkler elektronik mekanizmaları ve motorları ile çalışmaktadır. Kepenklerin ağırlığı sebebi ile çok fazla güç sarf etmekte ve büyük bir ağırlığı kaldırıp indirmektedir. Otomatik kepenklerde güç kesintisi olmaması için Otomatik kepenk aküsü kullanılmakta ve herhangi bir elektrik kesintisinde otomatik kepenkler hizmetine devam edebilmektedir. Otomatik kepenk aküsünün yüksek verimlilikte çalışabilmesi ve bu güçlü motoru hareket ettirebilmesi için yüksek voltaj yüklenebilen bir yapısı vardır.

Otomatik kepenk aküleri her tür motoru çalıştırabilecek kapasitede olması gerekmektedir. Özellikle iyi marka tercih edilmemesi sebebi ile kullanıcılarımız birçok sorunlarla karşılaşmakta elektrik kesintilerinde garajlarına giriş yapamamaktadır. Bunun sebebi ise bilinmeyen ve teknik servis belgesi olmayan firmalara akü ve bakım siparişleri vermeleridir.Otomatik kepenk aküsü 1000w 1100W 1200W ve 1500W olarak birçok seçenekleri bulunmaktadır. Duvara kolayca monte edilebilir ve modern görünümleri ile hiçbir şekilde bulunduğu ortamda dikkat çekmeden çalışmaya uygun bir şekilde bekler. Firmamızın sizlere sunduğu en kaliteli otomatik kapı akülerinin Montajını ve üretimini yapmakta teknik servisin yeterliliği ile iş bilgimizi sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Elektrik kesintilerinde herhangi bir kazaya veya oluşacak olumsuz bir duruma sebebiyet vermemeniz için Firmamız bu işi üstlenmiş ve sizlere temin etmektedir. Elektrik kesintilerini sıkça yaşıyorsanız mutlaka garaj kapınıza Otomatik kepenk aküsü taktırmanız gerekmektedir.

Otomatik kepenk aküsü sizlere şu faydaları sağlamaktadır

  • Direk kepenk güç kaynağına bağlanır.
  • Elektrik kesintilerinde herhangi bir olumsuz koşula sebebiyet vermeden çalışmaya devam eder.
  • Şebeke kablolarına entegre edilmesi sebebi ile siz fark etmeden bile devreye girer ve çalışmaya başlar
  • Akü Herhangi bir bakım gerektirmez ve kapalı kutu olarak çalışmaya hazır halde gelir.
  • otomatik kepenk - kepenk aküsü - otomatik kapı

    Otomatik Kepenk Aküsü

ileadmin

Otomatik Panjur Fiyatları

Otomatik Panjur Fiyatları

Gelişen teknolojinin en önemli hediyelerinden bir tanesi olan otomasyon sistemleri farklı ürünlerde kullanılmaktadır. Kapılar, panjurlar ve daha farklı ürünlere eklenen söz konusu sistemler insanların yaşam kalitesini ciddi oranda artırmaktadır. Otomasyon sistemleri en basit ifade ile ürünlerin otomatik olarak çalışmasını ve yine otomatik olarak kapanmasını sağlamaktadır. Böylelikle de insanlar el değmeden birçok işlemi rahatlıkla yapabilmektedir. Panjurlara da uygulanan söz konusu sistemler insanların panjurlarını tek bir tuşa basmak suretiyle açıp kapatmasına olanak sağlamaktadır. Otomatik panjur fiyatları ise kullanılan ürünlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Söz konusu durum sayesinde kişiler kendi bütçelerine uygun ürünleri rahatlıkla almakta ve böylece ihtiyaçlarını etkili bir şekilde gidermiş olmaktadır.

Otomatik Panjur Fiyatları ve Markalar Arasındaki İlişki

Panjur sistemleri farklı ürünlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Söz konusu ürünlerin kalitesi fiyatları doğrudan etkilemektedir. Otomatik panjur fiyatları hakkında bundan dolayı net bir şey söylemek doğru olmayacaktır. Bunun yerine ürünler tek tek değerlendirildiğinde fiyatlar hakkında daha net bilgiler vermek mümkündür. Dünya çapında faaliyet gösteren firmaların birçoğu ülkemizde de faaliyet göstermekte ve ürettikleri farklı kalitedeki ürünler ile insanların bu yöndeki taleplerine cevap vermiş olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi tercih edilecek olan ürünlerin markalarının fiyatları etkilemesidir ki bu durum son derece önemlidir. Markalar kalite anlamında çok önemli bir ölçüt olmasından dolayı bu durum fiyatlara da yansımaktadır. Şöyle ki aynı özelliklere sahip olan iki farklı panjur sisteminin fiyatları farklı olabilmektedir. Bundan dolayı da marka seçimine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Otomatik Panjur Fiyatları ve Motor Güçleri

Otomatik panjur fiyatları farklı unsurlardan etkilenmektedir. Öncelikle söz konusu sistemler içerisinde yer alan motorların gücü ile ödenmesi gereken ücretler paralellik göstermektedir. Dolayısıyla da panjurların boyutları ve ağırlıklarına bağlı olarak ödenmesi gereken ücretler değişmektedir. Motorlar daha küçük olduğunda fiyatları daha düşük olurken güçlü motorların fiyatları ise nispeten daha fazla olmaktadır. Bunun dışında panjurların özellikleri ile fiyatlar arasında da başka bir ilişki bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan özellikler fiyatları artırmaktadır.

otomatik panjur - panjur fiyatları - panjur sistemleri

Otomatik Panjur Fiyatları

ileadmin

Galvaniz Kepenk Kumandası

Galvaniz Kepenk Kumandası

Günümüzün hayatı kolaylaştıran araçlardan biri olan uzaktan kumandalar, sistemlerin çalışma mekanizmasının devreye girmesini sağlar ve otomatik kapı sisteminin açılıp kapanma işlemini gerçekleştirir. Galvaniz kepenk kumandası çeşidi birçok markada değişik model ve özelliklerde bulunmaktadır. Kumandaların kopyalanması marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Çünkü her kumanda değişik frekans ve özelliklere sahiptir. Mağaza, işyerleri ve apartman garajlarının güvenliği için birçok marka ve modelde otomatik kepenk sistemleri kullanılmaktadır. Firmamız müşterilerimizin ısı ve ses yalıtımı gibi isteklerini göz önünde bulundurarak ve kullanımın sıklığına göre en uygun otomatik kepenk sistemini müşteriye sunmaktadır. Mimari ve kullanım amacına en uygun kepenk sistemi seçildikten sonra; rüzgâr dayanımı, darbe alma riski, binadaki basınç farkı gibi birçok etmen hesaplanarak kapı sisteminin profili seçilmektedir.

Kepenk kumandası özellikleri

Otomatik galvaniz kepenklerini uzaktan kumanda veya manuel olarak açıp kapatabilirsiniz. Çoklu kepenk kullanımlarında kumanda istenilen sayıda çoğaltılabilmektedir. İşyerlerinde otomatik olarak açılıp kapanılan kepenkler bulunmaktadır. Bunun yanında istenilen durumda açılabilmesi için kumandası da mevcuttur. Galvaniz kepenk kumandası iki çeşit olarak bulunmaktadır. Bunlar değişken kodlu ve sabit kodlu olarak ayrılmaktadır. Değişken kodlu kumanda sistemleri kumandayla her açılışta kepenk alıcı şifreleri değişmektedir. Değişken kodlu kumanda sistemleri sayesinde kullanıcılar dışında başka kumandaların kullanılması engellenmiş olur. Sabit kodlu kumandalar genelde apartman garaj girişlerinde kullanılır. Ve kepenk alıcı şifreleri kullanıcı isteği dışında değişmez. Çok sayıda kepengin olduğu işyerleri ve depolarda kepenklerin hepsi tek bir kumandadan kontrol edilebilmektedir. Çoklu kepenkleri kontrol edebileceğiniz kumandalarda maksimum 16 giriş aynı anda kontrol edilebilmektedir.

Kepenk kumandası seçimi ve kopyalama işlemi

Galvaniz kepenk kumandası birçok markada değişik ebatlara sahip ve kullanım amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Her kumandanın farklı frekansı olduğundan kopyalama işlemi her kumandada değişiklik göstermektedir. Bazı modeller basit kopyalama yöntemiyle bazıları ise kopyalama cihazlarıyla kopyalanmaktadır. Şifrelenmesi yapılmış hazır kumandalarda ise müşterilerimize cihazı tanıtarak kopyalaması yapılmaktadır. Firma olarak otomasyon sistemine uygun kumanda seçimlerini müşteriye tedarik etmekteyiz. Kopyalama işlemi sırasında kopyalama cihazlarıyla kumandanın ölçümü yapılır. Kumandanın kodlaması yapıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Kopyalama işlemi yaparken bilinmesi gereken cihazın rollin olup olmadığıdır.

galvaniz kepenk - otomatik kepenk - otomatik kapı - kepenk kumandası

Otomatik Galvaniz Kepenk Kumandası

ileadmin

Alüminyum Kepenk Servisi

Alüminyum Kepenk Servisi

Tarihten günümüze kadar insanlar güvenliklerini iş yerlerini ve evlerini korumak için çeşitli yollara başvurmuş çoğu zamana ise insan gücü kullanarak bunu sağlamıştır. Günümüz teknoloji çağı olması nedeniyle güvenlik üstüne birçok gelişimler olmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri günümüzde teknolojinin nimetlerindendir. Otomatik kepenkler hırsızlığa, ağır darbelere dayanıklı olduğu için oldukça fazla talep edilen bir üründür. Otomatik kepenk sistemlerinin birçok seçenekleri vardır. Dayanıklılığı ısı muhafazası ve dışardan gelebilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı güvenliğimizi sağlayabilir.

Bazı otomatik kepenk sistemleri ülkemizde oldukça fazla kullanılmasına rağmen tam anlamıyla servis ve bakımını yapan yetkili fazla firma yoktur. Firmamız Otomatik kapı sistemlerinin Türkiye’de en çok tercih edilen yetkili servislerinden birisi olmuştur. Yaptığı iş ile müşteri memnuniyetine dikkat eden ve özveri ile çalışan personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız Alüminyum kepenk servisi ve diğer birçok kepenklerin teknik bakım ve servisliğini sertifikalı personelleri ile yapmaktadır. Alüminyum kepenkler genelde hem ekonomik olması hem de Darbelere ve mevsim değişikliklerine güneşe ve yağmura dayanıklı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Ancak her montaj ve satışını yapan kepenk firması maalesef yetkili servis değildir. Yetkili servis olma şartlarını taşımayan personellerin yapmış olduğu bakım ve tamirat işlerinde birçok problemler oluşmakta ve bu problemler maddi hasar veya yaralanmalı kazalara sebep olmaktadır.

Firmamız tarafından üstlendiğimiz Alüminyum kepenk servisi periyodik bakımlar gerçekleştirerek açılma ve kapanma süreçleri içinde herhangi bir olumsuz durum yaşanmış mı tespit etmektedir. Tespitler sonrası motor ve ana kart düzenekleri incelenmekte ve problemin ne olduğu profesyonel bir şekilde tespit edilmekte ve gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Alüminyum kepenk servisi üzerine yetiştirdiğimiz personellerimizde yetki belgeleri ve sertifikaları bulunmakta ve sizlere bu şekilde hizmet vermektedir. Kepenkler ağır yapılar oldukları için herhangi bir durumda mutlaka yetkili servisi ile görüşmeniz gerekmekte aksi takdirde daha büyük sorunlar yaşatmaktadır. Birçok merdiven altı firmanın olduğunu hatırlamakta fayda vardır, ekonomik bir şekilde sorunumuzu çözelim bakış açısıyla yöneldiğiniz bu yöntemler sizleri daha çok problemlere yöneltmekte ve ilerleyen süreçte daha çok zarar etmenize neden olmaktadır.

alüminyum kepenk - kepenk servisi - otomatik kepenk - otomatik kapı

Alüminyum Kepenk Servisi Ve Tamiri

ileadmin

Galvaniz Kepenk Servis

Galvaniz Kepenk Servis

Otomatik kepenk sistemleri gün geçtikçe geliştirilmekte ve her alanda kullanılmaktadır. Eski model kepenklerin yerini alan ve dış görünüşüyle müşterilerin dikkatini çeken otomatik kepenkler, kullanım açısından ve dayanıklılık açısından teknolojik olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılarına maksimum seviyede kullanım sunan ve güvenlik açısından oldukça dayanıklı olan otomatik kepenkler  Isı muhafazası ve dış dan gelecek her türlü olumsuzluğa karşı iç mekanı korumaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinin birçok çeşitleri vardır. Galvaniz kepenk sitemleri 1.sınıf çelikten üretilmiştir. Ayrıca Firmamız Galvaniz kepenk servis belgelerinide elinde bulunmaktadır

Galvaniz kepenkler montajında kullanılan çelik profillerin arasına konulan özel bir malzeme ile hiç ses çıkarmadan çalışmakta ve çevreyi rahatsız etmemektedir. Galvaniz kepenk sistemleri Alüminyum kepenkler ve çelik kepenklere göre daha maliyetlidir. Galvaniz kepenkler olumsuz mevsim şartlarından etkilenmemekte ve iç mekânın ısısını da diğer kepenk sistemlerinden daha çok korumaktadır. Galvaniz kepenk sistemlerinin daha maliyetli olma sebeplerinden biri ise Galvaniz malzemesinin yanıcı ve patlayıcı malzemelere karşı dayanıklı olmasıdır. Hırsızlıklara karşı maksimum seviyede koruma sağlar ve güvenliğinizi temin eder. Delikli yapısı sayesinde iç mekân yeterli derecede güneş ışığı alabilir.  Havalandırmaya ve güneş enerjisinin gerekli olduğu yerlerde Galvaniz kepen sistemi kullanılabilir. Darbelere dayanıklı yapısı ile oluşabilecek hasatların önüne geçen Galvanit kepenk iş yerinizi ya da kullandığınız herhangi bir yeri daha güvenli kılacaktır

Firmamız galvaniz kepenk sitemlerinin montajını ve siparişini de aldığı gibi Türkiye’deki yeterlilik belgesi olan Galvaniz kepenk servisi olaraktan sizlere hizmet vermektedir. Galvaniz kepenk sistemleri ağır yapılar olduğu için kazaya ve herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemek için kesinlikle Galvaniz kepenk servisi olan firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Alanında uzman olan teknik personellerimiz ile sizin hizmet etmekteyiz. Otomatik kapı sistemlerinin bakımları ve arızaları gideren personelin her parçayı tanıması ve üzerinde uzun süreli çalışmış olması gerekmektedir. Alanında uzman olmayan servisler tarafından yapılan bakım ve tamirat işlerinde ileride mutlaka kazaya sebebiyet vermektedir. Otomatik kepenk sistemlerinin motor ve yay kısımlarının arızalanması sebebi ile maddi ve yaralanmalı kazaların meydana gelebileceğini unutmayın.

galvaniz kepenk - otomatik kapı - galvaniz kepenk sistemi - galvaniz kepenk servisi

Galvaniz Kepenk Servis Ve Tamiri

ileadmin

Elektrikli Kepenk

ELEKTRİKLİ  KEPENK

Elektrikli kepenk ; teknolojinin, işyeri güvenliğine katkı sağladığı koruma sistemlerinden yalnızca birisidir. Dükkanların mesai bitiminde büyük güç harcanarak kapatılan kepenklerin yerine ; kullanımı kolay , güvenlik seviyesinin oldukça yüksek tutulduğu, bir tuşla gözünüzün arkada kalmayacağı elektrikli kepenkler sizler için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Galvaniz kepenkler ile firmamız güvenliği başka bir boyuta taşımaktadır. Hırsızlık , yangın ve zararlı materyallere karşı güvenlik duvarınızı biz oluşturuyoruz.

Kullanım Alanları

Günümüz iş hayatında ; alışveriş merkezleri , lokantalar , galeriler , kamu binaları , eğlence mekanları ,cadde mağazaları,  bankalar ve daha birçok iş alanında güvenlik, elektrikli kepenkler sayesinde son derece üst düzeye çıkarılmaktadır. Sabah işyerinizi açarken de akşam kapatırken de oldukça rahat bir yol olan elektrikli kepenkler , size güvenlik açısından olduğu gibi konfor açısından da büyük konfor da vaat etmektedir.

Teknik Detaylar

Elektrikli kepenklerle  alüminyum alaşım ile birlikte , oldukça hafif ve sağlam bir kepenk sistemine sahip olmanız çok kolay. Çeliğin kalitesi güvenliğinizi birkaç kat daha artırmaktadır.  Isı yalıtımı için poliüretan dolgu kullanılmaktadır. Yalnızca ısı değil ses yalıtımı için de kepenklerin hammaddesi galvaniz ; sağlam duruşuyla güvenliğinizi korumak adına oldukça mantıklı bir hamle olacaktır. Ayrıca iç ve dış estetiğin korunması da bu kepenklerin , renk ,uyum ve kullanışlı olmasıyla tam anlamıyla bütünleşmektedir.

Model Seçimleri

Güvenliğe kumandadan tek bir tuşla ulaşabileceğiniz gibi , şalter veya düğmeye basarak ulaşmanız da mümkün. Elektrikli kepenk yalnızca dükkan güvenliği için değil ; pencere veya kapı güvenliği için de kullanılmaktadır. Farklı ebatlarda kullanım alanları olması güvenlik anlamında hiçbir şekilde ödün vermemektedir. Estetik kaygıyı da ön planda tutan firmamız ; ebatları hangi ölçülerde olursa olsun işyeri veya dükkanın bulunduğu konumla bir bütünlük oluşturacaktır.

Neden Elektrikli Kepenk ?

Kepenk kapatmak hiç bu kadar kârlı olmamıştı. Sağlam ve uzun ömürlü elektrikli kepenkler ; yıl içerisinde karşılaşabileceğiniz bütün olumsuzlukları göz önünde bulundurmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu güvenlik hamlesi ; hem dükkanınız hem de sizin için bir geleceğe yatırım olarak düşünülebilir. Öyle ki ; artan nüfusla birlikte oluşan hırsızlık oranı da son yıllarda büyük artış göstermiştir. İşyerinizin coğrafi konumunun önemli olması kadar ; bulunduğu sosyal ,siyasal ve ekonomik çevre de güvenlik ihtiyacınızı artırabilir. Ayrıca elektrikli kepenk yaptıracağınız dükkanınız , çevresel faktörlerden etkilenmeyeceği gibi birtakım olumsuz düşünceleri de faaliyete geçmeden vazgeçirebilmektedir. Bu noktada bir işletme sahibi için olmazsa olmazlardan bir tanesi de ‘’caydırıcı olması’’ kavramıdır.

images

ileadmin

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri Nedir?

Güvenlik açısından bahçelerde, garajlarda, otopark giriş ve çıkışlarında olmak üzere hemen her yerde kullanılabilen otomatik kapı sistemleri, çalışma prensiplerine göre dairesel veya fotoselli olabilmektedir. Sensör gibi bir kontrol mekanizması ile kontrol edilebilen bütün kapılar, otomatik kapı sistemi kategorisi içerisinde yer almaktadır. Bir kontrol sistemi vasıtası ile geçişlerin kontrollü ve güvenli olmasını sağlayan otomatik kapı sistemleri, bekleme ve zaman kaybı olmaksızın kullanıcılara kazanç da sağlar. Otomatik kapı sistemleri sayesinde, aracınızdan inmeye gerek duymadan rahatlıkla, konforlu bir şekilde giriş çıkış yapabilirsiniz. Veya kapıyı açmak için güç sarf etmeden, dokunmaya ihtiyaç duymadan mekânlara girebilirsiniz. Garaj ve bahçe kapılarında sıklıkla tercih edilen otomatik kapı sistemleri, şirketimiz tarafından siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede sunulmaktadır.

Kullanım Alanları

Garaj, bahçe, otopark, site, işyeri, okul, hastane, AVM gibi mekânlarda sıklıkla kullanılan ve kullanıcısına hem güvenlik hem de zaman açısından avantaj sağlayan otomatik kapı sistemleri, görsellik açısından da estetik bir görüntü sunar. Farklı renk ve doku seçenekleri bulunan kimi modeller, kullanılacak yerin vizyonuna ve amacına ilişkin de destekleyici görev görür.

Teknik Detayları

Otomatik kapı sistemleri kendi içerisinde farklı çeşit ve modellere ayrılmaktadır. Katlanarak açılıp kapanan, motor ağırlıklarına göre çeşitlilik gösteren, elektrik olmadığı taktirde elle de çalışabilen kapıların, sürgülü veya dairesel olarak işleyen, kayan, dönen modelleri de bulunmaktadır. Kapının açık vaziyette durduğu süre veya kapanma hızı ayarlanabilmektedir. Çift veya tek kanatlı da olabilmektedirler.

Model Seçenekleri

Sürgülü olan, kayarak açılıp kapanan, dairesel prensiple çalışan otomatik kapıların yanı sıra, yukarıya toplanıp aşağı doğru açılarak yerden tasarruf sağlayan modeller de vardır. Tamamen ihtiyaca yönelik tasarlanan farklı modeller, görsellik açısından da çeşitlilik göstermektedir. Fotoselli kapılar da otomatik kapı sistemleri içerisinde yer almaktadırlar. Genellikle AVM, iş yeri, banka gibi mekânlarda tercih edilen otomatik fotoselli kapılar, insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde tasarruf sağlamakta ve hızın kesilmemesi gereken yerlerde sirkülasyonu desteklemektedir. Aynı zamanda açılma yönleri ve mekânın genişliğine göre aralıkları da belirlenebilmektedir. Tüm otomatik kapı modelleri, geniş bir skalayla şirketimiz tarafından müşterilere sunulmaktadır.

images