Etiket arşivi kumandalı kepenk

ileadmin

Kumandalı Kepenk

Kumandalı Kepenk

İnsanların ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı ürünler geliştirilmekte ve bunlar sayesinde ihtiyaçlar giderilmiş olmaktadır. Bunun dışında daha önceden geliştirilmiş olan ürünler de teknoloji ile birlikte daha kullanışlı hale gelebilmektedir. Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi otomasyon sistemleridir. Söz konusu sistemler daha sonraki süreçlerde geliştirilmiş olmasına daha önceden üretimi yapılan ürünler üzerinde kullanılabilmekte ve böylece de insanların yaşam kalitesi ciddi manada artmış olmaktadır. Kepenkler de insanların ihtiyaçları üzerine üretilmiş bir ürün olarak dikkat çekerken zaman içinde ise ciddi bir gelişim geçirmiştir. Kumandalı kepenk dahi üretilmiş olup bu sayede insanlar söz konusu ürünleri çok daha rahat bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Bunun dışında da farklı tipte kepenkler bulunmakta olup bunların tamamı insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kumandalı Kepenk ve Güvenlik Sistemleri

Kepenklere eklenen otomasyon sistemleri ile bu ürünler otomatik olmakta ve bu şekilde kontrol edilebilmektedir. Eklenen motorlar ve diğer parçalar sayesinde insanlar kepenkleri el değmeden açıp kapatabilmektedir. Kumandalı kepenk ise bu ürünlere kumanda eklenmesiyle oluşmaktadır. Motorlara eklenen kumanda alıcısı sayesinde belli bir mesafeden motorlar kontrol edilebilmekte ve bu da önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Kumandalar ile kumanda alıcıları arasından özel bir kod bulunmakta ve bu kod sayesinde erişim çok kısa bir süre içinde gerçekleşmektedir. Ayrıca söz konusu kod dışarıdan erişim sağlamak isteyen kötü niyetli kişileri de engellemekte ve böylece güvenliğe de önemli bir katkı sunmaktadır. Aksi takdirde kötü niyetli kişilerde kepenkleri benzer şekilde açıp kapatabilirdi.

Kumandalı Kepenk ve Kumanda Çeşitleri

Kumandalı kepenk hemen her alanda kullanılabilmekte ve böylece de işyeri sahipleri kepenkleri açıp kapatmak için ekstra güç harcamak durumunda kalmamaktadır. Kepenklere ait kumandalardan bazıları iki kanallı olurken bazıları ise dört kanallı olabilmektedir. Yani tercih edilecek ürünlere bağlı olarak kumandalar da değişmektedir. Fakat hemen hepsi aynı işlevi görmekte ve kolaylığı sağlamaktadır. Kumandaların belli bir mesafe uzaktan motorları kontrol edebilmesi bazı durumlarda çok ciddi avantajlar sağlamaktadır. Böylece kişiler işyerlerine ya da diğer alanlara gelmeden önce kepenkler açılmaya başlamaktadır.

kepenk kumandası - otomatik kepenk - kepenk sistemleri

Otomatik Kumandalı Kepenk

ileadmin

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk

Klasik kepenklere göre kullanımında daha kolaylık sağlayan, açma kapama yaparken güç gerektirmeyen, iş yerleri ve mağazalar gibi alanlarla çoğunlukla güvenlik amacı ile kullanılan otomatik motorlu çelik kepenklerdir. Firmamız, sunduğu seçenek çokluğu ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak otomatik çelik kepenk alanında hizmet vermektedir.

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk Özellikleri ve Kullanım Alanları

Firmamızda müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak üretilen otomatik motorlu çelik kepenkler, iç özellikleri bakımından ikiye ayrılırlar. İçleri poliüretan dolgulu çelik kepenkler ve içleri dolgusuz çelik kepenkler. Bunun dışında dış özellikleri olarak ise özellikle mağaza vitrinlerinde kullanılan mikro delikli içeriyi gösteren kepenkler gibi transparan kepenklerde kullanılır. Bu kepenkler müşterimizin rahat ve güvenli bir şekilde mağaza kapalı iken bile ürünlerini sergilemesinde yardımcı olur ve mağaza vitrinlerinde sıkça tercih edilir. Firmamız müşterilerinin güvenliği açısından en kaliteli hizmeti sunmayı kendine görev edinmiştir. Bu güvenlik doğrultusunda müşterilerimizin isteği üzerine firmamızda, otomatik motorlu çelik kepenkler 30 milimetre kalınlıktan 120 milimetre kalınlığa kadar çeşitli seçeneklerle bulunmaktadır.

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk Modelleri

Otomatik motorlu çelik kepenk modelleri teknik özellikleri olarak içi dolgulu ve dolgusuz gibi ayrılırken, firmamızda aynı zamanda transparan, dış cephesi desenli, tuğla görünümlü, tahta panel görünümlü, hasır modelli, mikro delikli ve müşterilerimizin istediği şekilde her renkte bulunmaktadır. İş yerinizin, mağazanızın, garajınızın veya pencerelerinizin güvenliğini sağlarken, dış izolasyon seçeneğinin yanında aynı zamanda estetik görünümde sunan otomatik motorlu çelik kepenkler, alanında ileri gelen firmamız tarafından en üst kalite seviyesinde üretilir. Bu çelik kepenkler müşterilerimizin kullanım alanları doğrultusunda boyutları özel olarak ayarlanıp, tüm ihtiyaca cevap verecek nitelikte üretilmektedir. İş yerlerine veya evlerine otomatik motorlu çelik kepenk  yaptırmak isteyen müşterilerimiz, yapının uygulanacağı alanın ölçülerini ve istedikleri modelleri, firmamızla iletişime geçerek bize ulaştırabilir ve en hızlı şekilde kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk Fiyatları

Otomatik motorlu çelik kepenk fiyatları, müşterilerimizin istekleri ve uygulanacağı alanın boyutları olarak değişiklik göstermektedir. Firmamızla bağlantıya geçerek müşterilerimizin bize boyutları ile ilgili bilgi vermesi dahilinde hızlı bir şekilde bir fiyat çıkartılabilir.

images