Etiket arşivi kepenk tamiri

ileadmin

Otomatik Garaj Kapı Tamiri

Otomatik Garaj Kapı Tamiri

Ülkemizde gün geçtikçe her alanda kullanılmaya başlanan otomatik garaj kapıları güvenliğimizi sağlamakla kalmıyor aynı zamanda bizleri dış ortamdan da korumaya yardımcı oluyor. Bizlerin güvenliğimize bu kadar önem verdiğimiz bu yüzden bu tarz mekanik yapılar tercih ettiğimiz teknoloji çağında, birçok kazalar ve maddi manevi hasatlar oluşmaktadır. Otomatik garaj kapılarının ağır olması sebebi ile bazen bu kazalar büyük sonuçlar ve yaralanmalarda doğurmakta ve bizleri tehdit altına almaktadır. Otomatik kepenk bakımları oldukça önemli ve güvenliğimiz için sürekli bakımları yapılması gerekmektedir. Motorlarının ağır oluşu ve yapılarının ağırlığı sebebi ile çok güçlü bit mekanizması vardır.

Otomatik garaj kapı tamiriHer firmanın üstlenebileceği bir durum değildir. İşinde uzmanlaşmış kişilerin dikkat ve büyük bir özveri ile yapması gerekmektedir Firmamız Türkiye’de Bütün Otomatik garaj kapılarının teknik servisliğini üstlenmiş ve özveri ile çalışmaktadır.

Otomatik garaj kapı tamiri işinde uzman olan ve otomatik kapı düzeneğini motorunu ve diğer parçalarıni iyi tanıyan uzmanların eline teslim edilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Uzmanlaşmamış personeller ve bakım şirketleri tarafından yapılan Otomatik garaj kapı tamiri ciddi kazalara sebebiyet vermektedir.

Garaj kapıları günlük kullanımda yüksek verimlilikle çalışan ve açılış kapanışta büyük güç sarf eden ağır yapılardır. Bu mekanizmanın çalışmasını sağlayan ise motorladır. Bu motorların maksimum 60 bin ila 100 bin arası açılma ve kapanma ömürleri vardır. 60 ile 100bin açılıp kapanma sayısı aralığında bakımı yapılmamış otomatik kapıların arıza vermeleri doğal olarak karşılanmaktadır.  60 ile 100 bin açılıp kapanma sayısı öncesi verilen arızalar ise teknik arıza olup mutlaka ve mutlaka arıza sebebiyetleri öğrenilmeli ve gerekli parçaların bakımı yapılıp değiştirilmelidir. Arıza bölgesi olarak sistematik olarak en çok motor ve ana kartlar arızaları veren bu yapılar işinde uzman firmalar tarafından değiştirilmesi uygundur. Aksi takdirde daha büyük zararlar verebilmektedir.

Otomatik garaj kapı tamirini yapan firmamız büyük bir öz veri ve teknik ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Teknik servisimizin yeterlilik belgeleri bulunmakta ve buda müşterilerimize güven vermektedir. Sizlere hizmet etmek bizler için mutluluktur.

otomatik kepenk - otomatik kapı - kepenk tamiri - garaj kapı motoru

Otomatik Garaj Kapı Tamiri

ileadmin

Alüminyum Kepenk Tamiri

Alüminyum kepenk tamiri

İş yerleri güvenliği için birçok yöntem uygulanmış ve teknolojinin yardımıyla otomatik kepenklere geçilmiştir. Günümüzde birçok alanda kullanılan otomatik kepenkler müşterilerimiz tarafından güvenlik açısından tercih edilmektedir. Kepenk sistemlerinin bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır.

Alüminyum kepenkler; Bu kepenkler hem ekonomik hem de darbeye karşı aşırı dayanıklı olmasıyla bilinir ve dış ortamdaki ısıyı ve olumsuz hava koşulunda gerçekleşen yağmur ve sel olaylarında iş yerinizi korumaktadır.

Çelik kepenk; Çelik kepenkler birçok alanda alışveriş merkezleri hastaneler, kuyumcular ve diğer iş merkezlerinde kullanılan sesiz çalışan ve güçlü motoru bulunan kepenkler dir. Darbeye maksimum seviyede dayanıklı ve olumsuz koşullardan muhafaza edilmek istenilen alanı korumaktadır.

Galvaniz Kepenkler; Galvaniz kepenkler maliyet açısından diğer kepenklerden daha pahalıdır , İç mekana ışık geçirmesi ve delikli yapısının olmasından dolayı ayrıca darbelere , yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı aşırı dayanıklı olması sebebi ile tercih edilir

Her teknolojik ürünlerde olduğu gibi bu otomatik kepenklerin de maksimum kullanım ömürlerini uzatma yolları vardır. Periyodik bakımlarını zamanında yaptırmak bunların en başlıca uygulanan yöntemleridir. Servis ve tamir sağlayıcılarının yetkili servis olması sizi ilerideki oluşacak durumlardan kurtarmaktadır. Kepenk kazaları maddi ve yaralanmalı kazalar olduğu istatistiklerle sabitlenmiştir. Alüminyum kepenklerde genel anlamda görselliğe önem verilen kapılar olup alışveriş mağazaları içerisinde kullanımı tercih edilmiştir. Firmamız tarafından yetkili servisliği alınan kepen sistemlerine Alüminyum kepenk tamiri de dâhil edilmiş ve yetiştirdiğimiz personellerle sizlere hizmet etmekteyiz. Türkiye’de birçok alanda hizmet vermekte olan firmamızın Alüminyum kepenk tamiri müşteri memnuniyeti ve öz verili çalışması ile en çok tercih edilen firmadır.Alüminyum kepenk tamiri işleminden önce servis sağladığımız müşterilerimizin problemin ne olduğuyla ilgili bilgi veriyoruz ve en kısa sürede sizlere hizmet veriyoruz. Kepenk tamiratların da en çok sorunlar motor kısmı ve kepenklerin yay kısımlarından gerçekleşmektedir, teknik servisimiz kepenk parçalarını çok iyi tanımakta ve sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Tamir durumlarında veya parça değişikliğinde sizlere bilgi verir ve sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet vermeye devam eder. Tüm personelimizin tamirat ve teknik servis yeterlilik belgesi olan Türkiye’nin en büyük firmasıdır.

alüminyum kepenk - kepenk servisi - kepenk tamiri

Alüminyum Kepenk Tamiri Ve Servisi

ileadmin

Galvaniz Kepenk Servis

Galvaniz Kepenk Servis

Otomatik kepenk sistemleri gün geçtikçe geliştirilmekte ve her alanda kullanılmaktadır. Eski model kepenklerin yerini alan ve dış görünüşüyle müşterilerin dikkatini çeken otomatik kepenkler, kullanım açısından ve dayanıklılık açısından teknolojik olarak geliştirilmiştir. Kullanıcılarına maksimum seviyede kullanım sunan ve güvenlik açısından oldukça dayanıklı olan otomatik kepenkler  Isı muhafazası ve dış dan gelecek her türlü olumsuzluğa karşı iç mekanı korumaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinin birçok çeşitleri vardır. Galvaniz kepenk sitemleri 1.sınıf çelikten üretilmiştir. Ayrıca Firmamız Galvaniz kepenk servis belgelerinide elinde bulunmaktadır

Galvaniz kepenkler montajında kullanılan çelik profillerin arasına konulan özel bir malzeme ile hiç ses çıkarmadan çalışmakta ve çevreyi rahatsız etmemektedir. Galvaniz kepenk sistemleri Alüminyum kepenkler ve çelik kepenklere göre daha maliyetlidir. Galvaniz kepenkler olumsuz mevsim şartlarından etkilenmemekte ve iç mekânın ısısını da diğer kepenk sistemlerinden daha çok korumaktadır. Galvaniz kepenk sistemlerinin daha maliyetli olma sebeplerinden biri ise Galvaniz malzemesinin yanıcı ve patlayıcı malzemelere karşı dayanıklı olmasıdır. Hırsızlıklara karşı maksimum seviyede koruma sağlar ve güvenliğinizi temin eder. Delikli yapısı sayesinde iç mekân yeterli derecede güneş ışığı alabilir.  Havalandırmaya ve güneş enerjisinin gerekli olduğu yerlerde Galvaniz kepen sistemi kullanılabilir. Darbelere dayanıklı yapısı ile oluşabilecek hasatların önüne geçen Galvanit kepenk iş yerinizi ya da kullandığınız herhangi bir yeri daha güvenli kılacaktır

Firmamız galvaniz kepenk sitemlerinin montajını ve siparişini de aldığı gibi Türkiye’deki yeterlilik belgesi olan Galvaniz kepenk servisi olaraktan sizlere hizmet vermektedir. Galvaniz kepenk sistemleri ağır yapılar olduğu için kazaya ve herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemek için kesinlikle Galvaniz kepenk servisi olan firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Alanında uzman olan teknik personellerimiz ile sizin hizmet etmekteyiz. Otomatik kapı sistemlerinin bakımları ve arızaları gideren personelin her parçayı tanıması ve üzerinde uzun süreli çalışmış olması gerekmektedir. Alanında uzman olmayan servisler tarafından yapılan bakım ve tamirat işlerinde ileride mutlaka kazaya sebebiyet vermektedir. Otomatik kepenk sistemlerinin motor ve yay kısımlarının arızalanması sebebi ile maddi ve yaralanmalı kazaların meydana gelebileceğini unutmayın.

galvaniz kepenk - otomatik kapı - galvaniz kepenk sistemi - galvaniz kepenk servisi

Galvaniz Kepenk Servis Ve Tamiri

ileadmin

Kepenk Servisi

Kepenk Nedir?

Kepenk, işyerleri gibi yapıların girişlerini güvenli hale getirmek ve dış izolasyonu sağlamak için kullanılan, sonradan yapıya dahil edilebilen, farklı materyallerden üretilebilen kapatıcı bir yapıdır. Firmamız, müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürettiği kepenkler sayesinde, müşteri memnuniyetini ve en üst kaliteyi müşterilerine sunmaktadır.

Kepenk Modelleri

Kepenk sevisi, ana başlıklar altında otomatik kepenk sistemleri ve manuel kepenk sistemleri olarak ikiye ayrılırlar. Günümüzde kullanım kolaylığı açısından otomatik kepenkler daha sık tercih edilmektedir. Manuel kepenklerde müşterinin talebi üzerine istenilen yere uygulanabilir. Bu iki ana başlığın yanında kepenkler model, yapı malzemesi ve desenli kepenkler olarak da modellere ayrılırlar. Firmamızda otomatik kepenkler, çelik kepenkler, galveniz kepenkler, transparan gibi modellerde bulunabildiği gibi müşterimizin isteği doğrultusunda üzeri desenli kepenkler de bulunur. Otomatik kepenkler, manuel kepenklere göre kullanım açısından büyük kolaylık sağlarlar. Açma ve kapamanın kolay olduğu otomatik kepenkleri elektrik kesintileri sırasında manuel olarak da açıp kapatabilirsiniz. Müşterimizin isteği doğrultusunda otomatik kepenklere uzaktan kumandalı sistemler dahil edilerek, kullanımı daha da kolaylaştırılabilir.

Kepenklerin Teknik Özellikleri ve Kullanım Alanları

Kepenklerin özellikleri, teknik detayları ile değişiklik gösterir. İçi poliüretan dolu çelik kepenkler güvenlik açısından daha çok uygulanan kepenklerdir. Bu kepenklerin asıl kullanım alanları, iş yerleri ve bankalar gibi ileri güvenlik seviyesi gerektiren yapılardır. Bunun yanında içi boş olan çelik, sac levha ve tahta gibi malzemelerden üretilen kepenkler ise garaj kapıları ve pencereler gibi alanlara uygulanan kepenklerdir. Kullanım amaçları dış çevre izolasyonu sağlamak önceliklidir. Kepenk sistemleri alanında ileri gelen firmamız, müşterilerimizin isteği doğrultusunda, her alana kaliteli ve uzun ömürlü kepenk sistemleri uygulayabilmektedir.

Kepenk Servisleri

Firmamız uyguladığı kepenklerin, her zaman takibini yapmaktadır. Sunduğumuz uzun ömürlü ve kaliteli kepenklerde, müşterilerimizin yaşayacağı her türlü sıkıntıya karşılık hizmet verdiğimiz kepenk servisi sayesinde kalitemizi her zaman bir adım daha ileri taşımaktayız. Müşterilerimiz gerek uzaktan kumanda isteminde gerekse kepenk sisteminin kendisinde yaşadıkları herhangi bir sıkıntıdan dolayı kepenk servislerimize başvurabilirler. Kepenk servislerimiz, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde, usta tamirci ve ekibi tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır ve müşterimizin istediği saatlerde hizmet vermektedir. Firmamızın uyguladığı kepenklerde yaşadığınız herhangi bir sıkıntı durumunda, firmamızla bağlantıya geçerek hızlı bir şekilde kepenk servislerimizden hizmet alabilirsiniz.

imgres

ileadmin

Galvaniz Kepenk Tamiri

GALVANİZ KEPENK TAMİRİ

Galvaniz kepenkler özellikle son on yılda kullanıcıların hayatına girmiştir. Demir tabakaların ergimiş halde bulunan çinko metalinin içine batırılması sonucu elde edilen galvaniz kepenk tamiri çok kolay bozulmadığı ve aksamadığı için nadiren gerekli olan bir güvenlik sistemidir aynı zamanda. Çünkü çelik profillerin çinko ile kaplı olması başta hırsızlık riski olmak üzere patlama ve yüksek şiddetteki darbelere karşı da koruma sağlar. Ayrıca yağ ve pas gibi tüm dış etkenlerden sizleri ve işletmenizi korur.

KULLANIM ALANLARI

Kepenk depoların, işletmelerin ve fabrikaların girişlerinde kullanılan metal kapaktır. Zaten uzun ömürlü olan bu kepenkleri galvaniz ile de daha da uzun ömürlü hale getirmek mümkündür. Bu şekilde hem iç mekânda hem de dış mekânda oldukça uzun ömürlü ve kullanışlı hale gelirler ve uzun süre tamire ihtiyaç duymazlar. Galvaniz kepenk tamiri uzun yıllar gerekmese de bu mekanizmalar da bir süre sonra bakım ve tamire ihtiyaç duyarlar.  Bu da genel olarak profilin tamamı için bir tamir değil katlanabilme olanağı veren rulo yapılabilen mekanizmasal kısımda bir aksaklıktan kaynaklı bir tamirdir.

TEKNİK DETAYLARI

Otomatik ve elle kapatılan, manuel, olarak iki türü olan; dükkân, garaj ve bahçe kapıları gibi alanlarda kullanılan ve dış etkilere karşı koruma sağlayan galvaniz kepenk bir süre sonra tüm dayanıklılık özelliğine rağmen yıpranır. Yağmur suları, toz ve bunun gibi maddeler ile yıpranan kepenkler bir süre sonra mekanizmalarını çalıştıramazlar. Bu da işlevlerini tam yapmayan galvaniz kepenklerin işyerinizi yeteri kadar koruyamayacağı anlamına gelir.

MODEL SEÇENEKLERİ

ASP 110, ASP 110 D, ASP 80 ve ASP 80 D gibi galvaniz kepenklerden imal edilen ve otomatik kepenk sistemi olarak bilinen sistemlerde genel olarak otomatik açma ve kapama mekanizması arızalanır. Çünkü kepenkler patlama, darbe gibi olaylara ve aynı zamanda rüzgar, fırtına vb. doğa olaylarına karşı dayanıklıdır. Ancak yine de tamire ihtiyaç duymamak için galvaniz kepenklerinizi belirli aralıklarla uzman kişilerden yardım alarak tamir ettirmelisiniz. Rulo olarak toplanabilen ve oldukça esnek olan kepenkler için yağlama yaparak kendiniz de bakım yapabilirsiniz.

imgres