Etiket arşivi kepenk tamir

ileadmin

Alüminyum Kepenk Servisi

Alüminyum Kepenk Servisi

Tarihten günümüze kadar insanlar güvenliklerini iş yerlerini ve evlerini korumak için çeşitli yollara başvurmuş çoğu zamana ise insan gücü kullanarak bunu sağlamıştır. Günümüz teknoloji çağı olması nedeniyle güvenlik üstüne birçok gelişimler olmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri günümüzde teknolojinin nimetlerindendir. Otomatik kepenkler hırsızlığa, ağır darbelere dayanıklı olduğu için oldukça fazla talep edilen bir üründür. Otomatik kepenk sistemlerinin birçok seçenekleri vardır. Dayanıklılığı ısı muhafazası ve dışardan gelebilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı güvenliğimizi sağlayabilir.

Bazı otomatik kepenk sistemleri ülkemizde oldukça fazla kullanılmasına rağmen tam anlamıyla servis ve bakımını yapan yetkili fazla firma yoktur. Firmamız Otomatik kapı sistemlerinin Türkiye’de en çok tercih edilen yetkili servislerinden birisi olmuştur. Yaptığı iş ile müşteri memnuniyetine dikkat eden ve özveri ile çalışan personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız Alüminyum kepenk servisi ve diğer birçok kepenklerin teknik bakım ve servisliğini sertifikalı personelleri ile yapmaktadır. Alüminyum kepenkler genelde hem ekonomik olması hem de Darbelere ve mevsim değişikliklerine güneşe ve yağmura dayanıklı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Ancak her montaj ve satışını yapan kepenk firması maalesef yetkili servis değildir. Yetkili servis olma şartlarını taşımayan personellerin yapmış olduğu bakım ve tamirat işlerinde birçok problemler oluşmakta ve bu problemler maddi hasar veya yaralanmalı kazalara sebep olmaktadır.

Firmamız tarafından üstlendiğimiz Alüminyum kepenk servisi periyodik bakımlar gerçekleştirerek açılma ve kapanma süreçleri içinde herhangi bir olumsuz durum yaşanmış mı tespit etmektedir. Tespitler sonrası motor ve ana kart düzenekleri incelenmekte ve problemin ne olduğu profesyonel bir şekilde tespit edilmekte ve gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Alüminyum kepenk servisi üzerine yetiştirdiğimiz personellerimizde yetki belgeleri ve sertifikaları bulunmakta ve sizlere bu şekilde hizmet vermektedir. Kepenkler ağır yapılar oldukları için herhangi bir durumda mutlaka yetkili servisi ile görüşmeniz gerekmekte aksi takdirde daha büyük sorunlar yaşatmaktadır. Birçok merdiven altı firmanın olduğunu hatırlamakta fayda vardır, ekonomik bir şekilde sorunumuzu çözelim bakış açısıyla yöneldiğiniz bu yöntemler sizleri daha çok problemlere yöneltmekte ve ilerleyen süreçte daha çok zarar etmenize neden olmaktadır.

alüminyum kepenk - kepenk servisi - otomatik kepenk - otomatik kapı

Alüminyum Kepenk Servisi Ve Tamiri

ileadmin

Otomatik Kepenk İkitelli

Otomatik Kepenk İkitelli

Hayatın her noktasında rahat ve konforu kovalayan insanoğlu teknolojik gelişmeler ile beraber icat edilen her türlü yeniliği birbiriyle birleştirerek ihtiyaçlara yeni çözümler üretebiliyor. Elde edilen buluşların nerelerde kullanılabileceği düşünülürken ortaya çıkan fikirler icraata dönüştükçe, diğer sektörler de bu yenilikleri kendi ürünlerine monte etmede zihinlerde çakan şimşeklerle hiç zorlanmıyorlar.

Kepenklerde teknoloji

Otomatik kepenk sistemleri de her türlü teknolojiyi kendi bünyesine ekleyen yenilikçi sektörler arasına girmiş durumda.  Gelinen noktada evinizden ne kadar uzakta olursanız olun kepenklerinizi, panjurlarınızı istediğiniz anda açabilme şansına sahipsiniz. Akıllı sistemler ile bu gibi işlemler artık gerçekleştirilebiliyor. Hatta sistemi programlayarak istediğiniz zamanlarda kepenklerin otomatik olarak açılıp kapanmasıyla mekânınızın içine güneş ışığının girmesini ayarlayabiliyorsunuz. Cep telefonunuzla bile bu gibi işlemleri yönetebiliyorsunuz. Aracınızla garajınıza yaklaşınca otomatik olarak garajınız açılıyor ve siz içeri girince kendiliğinden kapanabiliyor. Kamera sistemleri ile de mevcut sisteminizi görüntüleme anlamında destekleyebiliyorsunuz.

İkitelli’de kepenk üretimi

İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlı ikitelli semtimiz sahip olduğu organize sanayi sitesi, 20 bin konutluk Başakşehir konutları, Olimpiyat Köyü, toplu konutların varlığı ve tüm yerleşim alanları ile 1980’li yıllardan sonra gösterdiği çok büyük ve hızlı bir gelişmeyle yoğun bir nüfusa sahip olmuştur. Dolayısı ile her türlü konuda da ihtiyaçlar ve çözüm yolları artmıştır. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi dünyanın en büyük üretim, ticaret ve satış üslerinden biri olarak rekor seviyede sektör çeşitliliği ile de göze çarpmaktadır. Bünyesindeki kuruluşları ile otomatik kepenk sektörünün de gelişmesine büyük katkılar yapaktadır. İmalatının yapıldığı ve otomasyon sistemleri ile donatılmış otomatik kepenk, İkitelli ve civarındaki semtlerde ve hatta tüm Avrupa yakasında ihtiyacı olan müşterilere hizmet etmektedir. Üretim ve montaj sonrası servis, organize sanayinin getirmiş olduğu avantajlarla beraber etkin ve ekonomik olarak sunulmaktadır. Her renkte tasarım ve istediğiniz yazı, logo ve görsellerle kaplama yaparak çeşitlendirebileceğiniz otomatik kepenk İkitelli semtinde yoğunlukla üretilip kullanılmaktadır.  İnternette otomatik kepenk İkitelli yazıp arattırdığınızda karşınıza firmamız ve diğer birçok imalat ya da tamir hizmeti veren firma çıkacaktır.  Firmamızı tercih etmeniz durumunda zamanın ötesine geçen hizmetlerimizle, durmaksızın gelişme anlayışıyla modern teknolojilerle donatılmış ürün ve hizmetlerimizi sizlere sunmaktan gurur duyacağız.

otomatik kepenk - kepenk servis - kepenk tamir - otomatik kepenk ikitelli

Otomatik Kepenk Sistemi İkitelli