Etiket arşivi hasır kepenk

ileadmin

Hasır Kepenk

Hasır Kepenk

Gelişen teknoloji sayesinde insanlar çok farklı alanlarda kolaylık yaşamaktadır. Özellikle otomasyon sistemlerinin daha etkin bir şekilde kullanılmaya başlanmasından sonra söz konusu durum çok daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmaya başlamıştır. Kepenklerde de bu sistemler kullanılmaya başlanmış ve insanların ihtiyaçlarına bağlı olarak farklılaşmıştır. Kepenklerin birden fazla çeşidi bulunmakta ve işyerleri kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak bunlar arasından seçim yapmaktadır. Hasır kepenk adı verilen ürün de oldukça fazla tercih edilmekte ve kullanılan bu ürün farklı avantajlar sağlamaktadır. Kepenklerin kullanım amacı öncelikle güvenlik olmasına rağmen zaman içinde güvenliğin yanına farklı nedenler de katılmıştır. Buna bağlı olarak ise sürekli yeni ürün türleri ortaya çıkmakta ve bunların sayısı giderek artmaktadır.

Hasır Kepenk ve Sağladığı Avantajlar

Hasır kepenk adından da anlaşılacağı gibi hasır şeklindedir. Diğer kepenk türlerinden farklı olarak bu tür tellerden oluşmakta ve arka taraf rahatlıkla görülmektedir. Söz konusu özellik bazı işyerleri tarafından etkin olarak kullanılmaktadır. Hasır tipinde olan ürünlerin tercih edilmesiyle işyerleri kapansa dahi yoldan geçen kişiler işyerinde satılan ürünleri rahatlıkla görebilmekte ve bu da bir anlamda reklam yapılması anlamına gelmektedir. Ayrıca söz konusu ürün farklı bir görünümü işyerlerine kazandırmakta olup bu da önemli bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. İşyerlerinden ürünlerini sürekli olarak göstermek isteyen kişiler tarafından daha fazla tercih edilen hasır kepenkler farklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Güvenlik açısında diğer türler kadar etkili olmasına rağmen aradaki boşluklardan camlara zarar verilebilmektedir. Bundan dolayı da güvenlik bakımından riskli olan yerlerde bunlar çok daha az kullanılmaktadır.

Hasır Kepenk ve Otomasyon Sistemleri

Hasır kepenk yukarıda belirtildiği gibi farklı maddelerden üretilmekte ve bunların neredeyse tamamı paslanmazlık özelliği göstermektedir. Böylece kullanım süresi oldukça fazla olan söz konusu ürünlere ayrıca otomasyon sistemleri de eklenmektedir. Sarmal yapıda olan bu ürünler böylelikle belli bir mesafeden el değmeden açılıp kapatılabilmektedir. Otomasyon sistemleri motor ve diğer ürünlerden oluşmakta olup ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Bu ürünlerde yer alan emniyet sistemleri sayesinde kepenkler açılıp kapanırken yaşanması muhtemel kazalar engellenmektedir.

hasır kepenk - otomatik kepenk - kepenk motoru

Otomatik Hasır Kepenk

ileadmin

Otomatik Hasır Kepenk

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenkler, manuel kepenklerin kullanımlarının kolaylaştırılmış, kumanda yardımı ile rahatça açılıp kapanan, demir, tahta, sac levha, çelik gibi malzemelerden üretilen kepenklerdir. Firmamız, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarına en doğru ve kaliteli şekilde cevap vermesi sayesinde, müşteri memnuniyetini her zaman bir adım daha ileri taşımaktadır.

Otomatik Hasır Kepenkler

Otomatik hasır kepenkler, otomatik kepenkler arasında en sık tercih edilen kepenk modelidir. Bu model kullanım kolaylığı açısından çok rahat olmasının yanında, güvenlik açısından da en ileri seviyede hizmet vermektedir. Kolaylıkla her yere uyum sağlayabilen ve estetiği bozmayan bu kepenkler, özellikle iş yerleri ve garajlarda sıkça tercih edilir.

Otomatik Hasır Kepenk Kullanım Alanları

Otomatik hasır kepenkler kullanım alanları sıkça iş yerleri ve garajlar olsa da müşterilerimizin isteği doğrultusunda, mağaza ve pencere gibi yapılara da uygulanabilir. Dış ortam izolasyonu ve güvenlik açısından sıkça tercih edilen bu model, firmamızda en kaliteli malzemelerden üretilip uzun ömürlü olacak şekilde hizmet vermektedir.

Otomatik Hasır Kepenk Teknik Özellikleri

Tüm otomatik kepenkler gibi, otomatik hasır kepenklerde içi poliüretan dolgulu profiller ve içi boş profiller olarak ikiye ayrılırlar. Güvenliği en ileri seviye de sunan otomatik hasır kepenkler, kumanda ile kontrol edilerek içeri doğru kıvrılarak açılıp kapanırlar. Firmamızda, otomatik hasır kepenk kalınlıkları 30 milimetreden 120 milimetreye kadar değişiklik gösterir.

Otomatik Hasır Kepenk Fiyatları

Firmamızda otomatik hasır kepenklerin fiyatları, uygulanacağı alanın boyutlarına, kepengin kalınlığına ve uzaktan kumanda gibi seçeneklerin müşteri tarafından istenip istenmemesi durumuna göre farklılık göstermektedir. En iyi kalitede üretilen otomatik hasır kepenklerimizin fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyen müşterilerimiz, istedikleri boyutları, modelleri ve kalınlıkları firmamızla iletişim kurarak bilgi alabilirler.

Otomatik Hasır Kepenk Servisleri

Otomatik hasır kepenk alanında ileri gelen firmamız, uyguladığı kepenklerin takibini her zaman yapmaktadır. Otomatik hasır kepenk servisi, bir usta ve ekibi ile müşterilerimize uygun olan zamanlarda yapılmaktadır. Sunduğumuz kaliteli ve uzun ömürlü kepenklerde yaşayabileceğiniz her türlü sıkıntı için, firmamızla bağlantıya geçerek hızlı, kolay ve garantili bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

imgres