Elektrikli Kepenk

ileadmin

Elektrikli Kepenk

ELEKTRİKLİ  KEPENK

Elektrikli kepenk ; teknolojinin, işyeri güvenliğine katkı sağladığı koruma sistemlerinden yalnızca birisidir. Dükkanların mesai bitiminde büyük güç harcanarak kapatılan kepenklerin yerine ; kullanımı kolay , güvenlik seviyesinin oldukça yüksek tutulduğu, bir tuşla gözünüzün arkada kalmayacağı elektrikli kepenkler sizler için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Galvaniz kepenkler ile firmamız güvenliği başka bir boyuta taşımaktadır. Hırsızlık , yangın ve zararlı materyallere karşı güvenlik duvarınızı biz oluşturuyoruz.

Kullanım Alanları

Günümüz iş hayatında ; alışveriş merkezleri , lokantalar , galeriler , kamu binaları , eğlence mekanları ,cadde mağazaları,  bankalar ve daha birçok iş alanında güvenlik, elektrikli kepenkler sayesinde son derece üst düzeye çıkarılmaktadır. Sabah işyerinizi açarken de akşam kapatırken de oldukça rahat bir yol olan elektrikli kepenkler , size güvenlik açısından olduğu gibi konfor açısından da büyük konfor da vaat etmektedir.

Teknik Detaylar

Elektrikli kepenklerle  alüminyum alaşım ile birlikte , oldukça hafif ve sağlam bir kepenk sistemine sahip olmanız çok kolay. Çeliğin kalitesi güvenliğinizi birkaç kat daha artırmaktadır.  Isı yalıtımı için poliüretan dolgu kullanılmaktadır. Yalnızca ısı değil ses yalıtımı için de kepenklerin hammaddesi galvaniz ; sağlam duruşuyla güvenliğinizi korumak adına oldukça mantıklı bir hamle olacaktır. Ayrıca iç ve dış estetiğin korunması da bu kepenklerin , renk ,uyum ve kullanışlı olmasıyla tam anlamıyla bütünleşmektedir.

Model Seçimleri

Güvenliğe kumandadan tek bir tuşla ulaşabileceğiniz gibi , şalter veya düğmeye basarak ulaşmanız da mümkün. Elektrikli kepenk yalnızca dükkan güvenliği için değil ; pencere veya kapı güvenliği için de kullanılmaktadır. Farklı ebatlarda kullanım alanları olması güvenlik anlamında hiçbir şekilde ödün vermemektedir. Estetik kaygıyı da ön planda tutan firmamız ; ebatları hangi ölçülerde olursa olsun işyeri veya dükkanın bulunduğu konumla bir bütünlük oluşturacaktır.

Neden Elektrikli Kepenk ?

Kepenk kapatmak hiç bu kadar kârlı olmamıştı. Sağlam ve uzun ömürlü elektrikli kepenkler ; yıl içerisinde karşılaşabileceğiniz bütün olumsuzlukları göz önünde bulundurmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu güvenlik hamlesi ; hem dükkanınız hem de sizin için bir geleceğe yatırım olarak düşünülebilir. Öyle ki ; artan nüfusla birlikte oluşan hırsızlık oranı da son yıllarda büyük artış göstermiştir. İşyerinizin coğrafi konumunun önemli olması kadar ; bulunduğu sosyal ,siyasal ve ekonomik çevre de güvenlik ihtiyacınızı artırabilir. Ayrıca elektrikli kepenk yaptıracağınız dükkanınız , çevresel faktörlerden etkilenmeyeceği gibi birtakım olumsuz düşünceleri de faaliyete geçmeden vazgeçirebilmektedir. Bu noktada bir işletme sahibi için olmazsa olmazlardan bir tanesi de ‘’caydırıcı olması’’ kavramıdır.

images

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın