Motorlu Kepenk

ileadmin

Motorlu Kepenk

Motorlu Kepenk

Günümüzde özellikle iş yeri ve ofislerin güvenliğini sağlamak için sıkça kullanılan motorlu kepenk, farklı mimari detaylara uyumlu tasarımları motorlu ve uzaktan kumandalı kolay kulanım seçenekleriyle son yılların gözdesi. Birbirine menteşeli parçalardan oluşan kepenkler, indirilip kaldırılma sistemi sayesinde yer kaplamadığı gibi rüzgâra ve yağmura karşı koruyucu görevini de üstlenir. Ürünün uzun ömürlü olması kullanımda güvenirliliğini daha da artırmaktadır.

Maksimum güvenlik sağlamlık, şık ve iyi görümün arıyorsanız firmamızın size sunduğu olanaklar bunun tam adresidir. Firmamızın ürettiği kepenkler güvenliği sağlamak yüksek seviyede hijyenik ortam yaratmak ve her türlü doğal afetlere karşı üstün koruma seçenekleriyle sizin için en ideal olanı sunmaktadır.

Kulanım alanları

İş yerleri ofisler evler, garajlar, hapishane ve depolar gibi geniş kulanım alanlarında fayda sağlayan motorlu kepenk, paslanmaz çelik seçenekleri ile de hastane, ilaç depoları ve kimya endüstrisi için geniş olanaklar sağlar. Sert hava şartlarına maruz kalınan bölgelerde yalıtım amacıyla da kullanılır ve iç kısmı hasarlara karşı korur. Farklı yükseklik alan ve şekillere uygun tasarıma sahip kepenkler güvenliği ve üretilen çağdaş çözümleri ön planda tutar.

Teknik detaylar

Erişim cihazlarıyla uyumlu hale getirilen bu kepenkler, uzaktan kumanda, kart okuyucu, anahtarlar şifre sistemleri veya indüksiyon döngüleri ile çalıştırılabilir. Otomatik kapatma ve fotoğraf algılayıcılı elektrik hücrelerinin takılmasından sonra özellikle garajlar için kullanımda araç geçişlerini algılayarak kepengin kapanması otomatik olarak gerçekleştirilir. 2- 4 saat aralığında yangın drencine sahip olan bu kepenkler ayrıca kaldırım ve eğimli bölgelerde verimliliği arttırmak için özel alt raylar yerleştirilebilir. Kullanıcını isteğine göre dayanıklılığı ve kulanım kolaylığı arttırılabilir.

Model Seçenekleri

Motorlu kepenk, farklı model seçenekleriyle her ortam için uygun çeşitler yaratıyor. Örneğin şeffaf kepenkler hırsızlığa hava şartlarına ve toza karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Galvaniz kepenk sistemi ise yangına ve yanıcı maddelere karşı direnci ile iş yerleri için ideal bir seçimdir. Bir diğer model olan hasır kepenk sistemi ise uzaktan kumada seçeneği ile gün içerisinde açık kalması gereken yerler için uygundur.

images

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın