Kepenk Sistemleri

ileadmin

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri

Yeni açtığınız bir iş yeriniz ya da yeni aldığınız bir eviniz var. İki seçenekte de gayet şık ve yerinde seçimler yaptığınız kanaatindesiniz. Buraya kadar problem yok. Ya aldığınız bu yeni taşınmazın güvenlik ve deformasyon sorunları ne olacak? Konuya hiç bu açıdan bakmayı denediniz mi?

Bir galeri için düşünün… İçinde son model arabalar var. Işıl ışıllar ve alınmak için adeta kendi davetiyelerini kendileri hazırlıyorlar. Gündüz gelen giden her müşteri hevesle en az bir kez iç geçiriyor. Peki ya geceleri? Gündüz gururla baktığınız bu tablo, bir gece yerini ani bir sessizliğe bırakırsa ne kadar huzurlu uyuyabilirsiniz? İşte son teknoloji kepenk sistemleri sizi böyle dertlerden anında kurtarabiliyor. Gerek ham madde ve yapı malzemeleri gerekse dayanıklılığı sayesinde sizin başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Bir defaya mahsus malzeme ve işçilik ücreti ödeyerek yıllarca bu sistemi kullanabilirsiniz.

Kepenk sistemleri özellikleri

Uzaktan bakıldığında altı üstü sadece bir kapı gibi duran bu mekanizmalar hakkında uzmanların ağzından işte kepenk sistemleri

  • Apartman ve villa gibi yaşam alanlarını da dahil ederek işyerleri ve garaj ile depoların güvenlik ihtiyaçlarını karşılar.
  • Yazın güneşin yoğun etkilerinden, kışın ise şiddetli yağmur, dolu ve karın deforme girişimlerinden korur. İçerideki tüm eşya ve malzemelerin renk kayıpları ile su tabanlı kullanılamamazlık durumlarına doğrudan müdahale eder.
  • Otomatik kumanda sistemi ile fiziksel yorgunluğa sebep olmaz.
  • Isı açısından izolasyon amaçlıdır ve içerideki havanın sıcaklık derecesini muhafaza eder. Böylece faturalarınızda kabarmalara sebep olmaz ve enerji tasarrufu sağlar.
  • Ses için de aynı izole özelliği taşır.
  • Kullanılan malzemeden ötürü darbe ve patlayıcılara karşı dayanıklı bir gövdeye sahiptir.

Kepenk sistemleri fiyatları

Kullanım özelliği ve malzemelerine göre fiyatlar bir anda inip bir anda tavan yapabilir. Eğer senede sadece birkaç hafta kullandığınız bir yazlık için kepenk sistemleri yaptırmak istiyorsanız 2.000,00 TL gibi ortalama fiyatlara işinizi hallettirebilirsiniz. Ancak haftanın en az 5 günü sürekli açılıp kapanacak, aynı zamanda da sağlamlığından ödün vermeyecek kepenkler için kesenin ağzını 15.000,00 TL ile 20.000,00 TL’lere kadar açmanız gerekebilir.

kepenk sistemleri - otomatik kepenk - kepenk fiyatları

Otomatik Kepenk Sistemleri

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın