Kepenk Servisi

ileadmin

Kepenk Servisi

Kepenk Nedir?

Kepenk, işyerleri gibi yapıların girişlerini güvenli hale getirmek ve dış izolasyonu sağlamak için kullanılan, sonradan yapıya dahil edilebilen, farklı materyallerden üretilebilen kapatıcı bir yapıdır. Firmamız, müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürettiği kepenkler sayesinde, müşteri memnuniyetini ve en üst kaliteyi müşterilerine sunmaktadır.

Kepenk Modelleri

Kepenk sevisi, ana başlıklar altında otomatik kepenk sistemleri ve manuel kepenk sistemleri olarak ikiye ayrılırlar. Günümüzde kullanım kolaylığı açısından otomatik kepenkler daha sık tercih edilmektedir. Manuel kepenklerde müşterinin talebi üzerine istenilen yere uygulanabilir. Bu iki ana başlığın yanında kepenkler model, yapı malzemesi ve desenli kepenkler olarak da modellere ayrılırlar. Firmamızda otomatik kepenkler, çelik kepenkler, galveniz kepenkler, transparan gibi modellerde bulunabildiği gibi müşterimizin isteği doğrultusunda üzeri desenli kepenkler de bulunur. Otomatik kepenkler, manuel kepenklere göre kullanım açısından büyük kolaylık sağlarlar. Açma ve kapamanın kolay olduğu otomatik kepenkleri elektrik kesintileri sırasında manuel olarak da açıp kapatabilirsiniz. Müşterimizin isteği doğrultusunda otomatik kepenklere uzaktan kumandalı sistemler dahil edilerek, kullanımı daha da kolaylaştırılabilir.

Kepenklerin Teknik Özellikleri ve Kullanım Alanları

Kepenklerin özellikleri, teknik detayları ile değişiklik gösterir. İçi poliüretan dolu çelik kepenkler güvenlik açısından daha çok uygulanan kepenklerdir. Bu kepenklerin asıl kullanım alanları, iş yerleri ve bankalar gibi ileri güvenlik seviyesi gerektiren yapılardır. Bunun yanında içi boş olan çelik, sac levha ve tahta gibi malzemelerden üretilen kepenkler ise garaj kapıları ve pencereler gibi alanlara uygulanan kepenklerdir. Kullanım amaçları dış çevre izolasyonu sağlamak önceliklidir. Kepenk sistemleri alanında ileri gelen firmamız, müşterilerimizin isteği doğrultusunda, her alana kaliteli ve uzun ömürlü kepenk sistemleri uygulayabilmektedir.

Kepenk Servisleri

Firmamız uyguladığı kepenklerin, her zaman takibini yapmaktadır. Sunduğumuz uzun ömürlü ve kaliteli kepenklerde, müşterilerimizin yaşayacağı her türlü sıkıntıya karşılık hizmet verdiğimiz kepenk servisi sayesinde kalitemizi her zaman bir adım daha ileri taşımaktayız. Müşterilerimiz gerek uzaktan kumanda isteminde gerekse kepenk sisteminin kendisinde yaşadıkları herhangi bir sıkıntıdan dolayı kepenk servislerimize başvurabilirler. Kepenk servislerimiz, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde, usta tamirci ve ekibi tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır ve müşterimizin istediği saatlerde hizmet vermektedir. Firmamızın uyguladığı kepenklerde yaşadığınız herhangi bir sıkıntı durumunda, firmamızla bağlantıya geçerek hızlı bir şekilde kepenk servislerimizden hizmet alabilirsiniz.

imgres

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın