Kepenk Kapı

ileadmin

Kepenk Kapı

Kepenk Kapı

Standart genişliklerde iş yerleriniz ya da garaj ve depo girişleriniz olabilir. Ancak bu gibi yerleri kapatmak ve açmak için her defasında ağır kilitler ya da demir parmaklıklar kullanamazsınız. Fiziksel olarak yorulabileceğiniz gibi aynı zamanda görüntü açısından ucuz bir sistem seçmiş olursunuz. Böyle küçük detaylar da tabi ki müşterinizin gözünden kaçmaz ve hatayı en başından yapan siz olursunuz. Ayrıca bir de sürekli ağır malzeme ve eşyaların giriş çıkışının yapıldığını düşünün. Her defasında insan gücüne ihtiyaç duyan kapılar sizi ve çalışanlarınızı fazlası ile yormaya yetecektir. Her eşyayı da forklift yardımı ile kaldırıp taşımayacağınızı düşündüğünüzde, aslında geriye kepenk kapı kullanmaktan başka bir seçeneğiniz kalmıyor. Bununla birlikte güvenlik ve doğal hava koşullarının bırakacağı hasarlardan da yine bu yolla kurtulmanız mümkündür. Bu sebepler ışığında eğer hala eski düzen kapı sistemleri kullanıyorsanız, artık onları değiştirmenizin zamanı geldi.

Kepenk kapı için bilmeniz gerekenler

Çağın modernizasyon anlayışına uymuş ve otomatik kepenk kapı modelleri arasından birini seçmişseniz, öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta, bu kapıyı nereye yaptıracağınız konusudur. İşinin ehli olmayan firmalarla çalışmanız size çok daha pahalıya mal olabilir. Geçişler sırasında eşyalarınıza zarar verebilecekleri gibi size de fiziksel sağlığınız açısından büyük darbeler vurabilirler. Bu yüzden çalışacağınız firmayı mutlaka önceden araştırıp iş örneklerini isteyin.

Ayrıca herhangi bir sorun durumunda servis çağırmadan önce kapınızın kumandasından itibaren elektrik aksamını kendiniz kontrol edin. Gerçekten çözemiyorsanız ekipleri yardım için çağırın. Telefonda anlık panik ile abartarak anlattığınız bir sorunun faturası yine sizi yüksek ücretler ödemek zorunda bırakabilir.

Kepenk kapı fiyatları

İşte konunun en zor kısmı… Çünkü size kepenk kapı için ancak giriş ve ortalama bir çıkış fiyatı verebiliriz. Çünkü kullanılan malzemelerden tutun da kapı ebatlarınıza ve istediğiniz tüm özelliklere göre fiyatlar %700’lere kadar değişim gösterebilmektedir. Ama bilgilendirme açısından standart boylarda sade bir kapının 2.000,00 TL’den başlayıp 10.000,00 TL’ye kadar çıkabildiğini söyleyebiliriz. Eğer kapı modelinizi beğenmezseniz ve daha da size özel bir şey yaptırmak isterseniz, bu rakamlar 15.000,00 TL’lere kadar ve hatta daha fazlasına bile çıkabilmektedirler.

otomatik kepenk - kepenk fiyatları - otomatik kapı

Otomatik Kepenk Kapı

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın