Etiket arşivi otomatik kumandalı kepenk

ileadmin

Otomatik Kumandalı Kepenk

Otomatik Kumandalı Kepenk

İş yeri, mağaza, fabrika, ofis ve garajlarda alınması gereken güvenlik önlemlerinde konfor düşünenler için tasarlanmış olan otomatik kumandalı kepenk ekonomik olduğu kadar pratik bir çözümdür. Alüminyum ile çelik olmak üzer iki malzemeden üretilen modellerin tercih edilmekte olduğu kepenkler aynı zamanda villa, yalı vb müstakil yapılarda da sıklıkla kullanılıyor. Güvenlik önlemi alınırken aynı zamanda yapıya estetik bir görünüm kazandıran ürünler günümüz mimarisinde kullanılan renk ve görünümlere uyum sağlamada son derece başarılıdır. Kepenklerde kullanılan motor büyüklüğüne monte edilecek malzemenin büyüklüğü, cinsi ve toplam lamel ağırlığına göre karar verilir. Genellikle tüp, merkezi veya zincir aktarmalı motor modelleri tercih edilir. Kasa iskeletini oluşturan profil ile kullanılan izolasyon teknikleri su, ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Çelik Otomatik Kumandalı Kepenk

Çelik malzemenin kullanıldığı otomatik kumandalı kepenk modelleri iyi bir tercihtir. Güvenliği ön plana alan, korku ve endişeye yer vermeyen bu modeller yıllar boyu sorun çıkarmadan kullanılır. Evinizi ve iş yerinizi güvende hissetmenizi sağlayacak sağlam çözümler sunar. ST – 37 kalite grubundaki profilden üretilen ürün türünde tek cidarlı, kapalı, galvanizli ve delikli saç paletler kullanılmaktadır. Çelik modellerde tüketicinin tercihine göre çift cidarlı, yüksek mukavemetli, poliüretan dolgulu profil seçeneğinden de yararlanılırsa güvenlik seviyesi daha yükseğe çıkarılabilir. Alınan ölçüler doğrultusunda seçilen motor cinsi uzman ekibimizce kumandalı kullanıma uygun olacak şekilde gerçekleştirilir.

Alüminyum Otomatik Kumandalı Kepenk

Alüminyum poliüretan dolgulu olarak üretilen bu ürün çeşidi estetik görünüme önem veren mağaza, büro vb iş yerlerinde çokça tercih edilmektedir. Hem estetiğin hem de güvenliğin sağlandığı otomatik kumandalı kepenk türü olarak alüminyum seçenekler uygun maliyetli ve uzun ömürlüdür. Poliüretan dolgulu ve içi boş çift cidarlı ekstürize paletlerden üretilen sistem uzaktan kumanda kullanılan motorlar yardımı ile hareket eder. Askı kilitler tarafından desteklendiğinden dolayı ürünü alttan kaldırar açmak mümkün değildir. Ürünün sahip olduğu ölçülere ve ağırlığa göre monte edilecek motor cinsi konusunda uzman olan ekibimiz belirler. Montajı gerçekleştirilen tüm ürünler iki yıl garantilidir.

otomatik kepenk - kumandalı kepenk - kepenk sistemi

Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemi