Etiket arşivi otomatik kepenk sistemleri

ileadmin

Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

İş merkezi ve fabrikaların alması gereken güvenlik önlemlerinin başında otomatik kepenk sistemleri kullanımı gelmektedir. Daha çok alüminyum ve çelik malzemeden üretilen modellerin tercih edildiği kepenkler aynı zamanda bina ve mağaza girişlerinde de sıklıkla kullanılır. Güvenlik önlemi almanın yanı sıra estetik bir görünüm kazanımı da sunarken günümüz mimari yapılarına uyumlu renk ve görünüm seçenekleri de bulunur. Kullanılan motorun büyüklüğü kapatılan girişin büyüklüğü, kullanılan malzeme cinsi ve toplam lamel ağırlığına göre değişiklik gösterirken genellikle tüp motor, merkezi veya zincir aktarmalı motor modelleri kullanılır. Kapı çerçevesini oluşturan profil ile birlikte kullanılan izolasyon teknikleri su sızmasını engellemekte, ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Alüminyum Otomatik Kepenk Sistemleri

Diğer malzeme çeşitlerine göre nispeten hafif olan alüminyum malzeme otomatik kepenk sistemleri için en çok tercih edilenler arasında yerini korumaktadır. Poliüretan dolgu ile içi boş olan çift cidarlı ekstürize paletlerden üretilmektedir. Uzaktan kumanda kullanılan motorlar aracılığı ile sistem hareket eder. Tüketici tarafından gerekli görüldüğü takdirde UPS güç kaynağı takılarak destekleme yapılabilir. Askı kilitlerden aldığı destekten dolayı ürünü alttan kaldırmak suretiyle açmak mümkün değildir. Ürünün ölçülerine ve ağırlığına göre kullanılacak motor cinsini konusunda uzman olan ekibimiz belirlemektedir. Motorlara tüketicinin tercihi doğrultusunda buton, uzaktan kumanda, şifreli geçiş ya da anahtarlı şalter monte edilebilir.

Çelik Otomatik Kepenk Sistemleri

Başka malzemelere göre güvenlik yönü ile daha çok tercih edilen çelik malzemeden üretilmiş otomatik kepenk sistemleri ST – 37 kalite olarak adlandırılan profillerden üretilir. Kapalı, tek cidarlı, galvanizli ve delikli saç paletlerden üretilen çelik modeller ayrıca tüketicinin tercihine göre yüksek mukavemetli, çift cidarlı, poliüretan dolgulu profil kullanılarak güvenlik seviyesi daha yüksek bir şekilde de üretilebilmektedir. Tüm ürünler iki yıl garanti kapsamındadır. Ürün ölçüleri sipariş verme sonrasında uzman ekip tarafından yerinde alınır. Alınan ölçüler doğrultusunda motor seçimi de yine uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Motorlara kullanım tercihleri doğrultusunda buton, şifreli geçiş, anahtarlı şalter ya da uzaktan kumanda gibi ekipman ilavesi de yapılır.

otomatik kepenk - çelik kepenk - alüminyum kepenk - kepenk sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

ileadmin

Otomatik Kepenk Beylikdüzü

Otomatik Kepenk Beylikdüzü

Kepenkler günümüzde binalarda, bağımsız evlerde ya da işyerlerinde güvenliği arttırmak amacı ile tercih edilmektedir. Yanı sıra mekanın dış görünümüne şıklıkta kazandırarak bir bütün oluşturmaktadır. Özellikle kuyumcular, elektronik cihaz dükkanları ve benzeri mağazalar getirisi yüksek malların korunması amacı ile tercih edilmektedir. Tüm semtlerde ilgili alanlar için kullanılan kepenkler Beylikdüzü’nde de tercih edilmektedir. Otomatik kepenk Beylikdüzü firmaları da 7/24 bakım ve onarım çalışmalarını yürütmektedir. Kepenk sistemleri iki farklı çeşidi ile tercih edilmektedir. Galvaniz Çelik Sistemleri ve Alüminyum Sistemleri olarak ayrılan grupta güvenliğin ön planda tutulması istendiğinde Galvaniz sistem tercih edilirken estetik görünümün ve şıklığın ön planda tutulduğu durumlarda ise Alüminyum sistem tercih edilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistem Çeşitleri

İki farklı kategoride kullanım amaçlarına bağlı olarak tercih edilen kepenk sistemleri Galvaniz Çelik Sistemleri ve Alüminyum Sistemleri olarak gruplandırılmaktadır.Alüminyum kepenk sistemleri özelliklerine bakıldığında:

 • 0,77- 0.80 mm genişlik,
 • Geniş ve dirençli paneller,
 • Isı ve ses izolasyonu,
 • Toz ve güneşe karşı koruma,
 • Hırsızlıklara karşı geliştirilmiş uzaktan kumanda koruması,
 • Farklı renk alternatifleri,
 • Manuel kullanım imkanı şeklinde sıralanabilmektedir.

Galvaniz Çelik Sistemleri ise:

 • 8 x 6 metre tek parça,
 • Güçlü ve sessiz motor,
 • Patlayıcı ve darbelere karşı koruma,
 • Sert plastik malzeme,
 • Manuel kullanım özelliği şeklinde sıralanabilmektedir.

Bu tür sistemler genellikle bankalar, fabrikalar, döviz ofisleri, kuyumcular ve beyaz eşya mağazalarında tercih edilmektedir. Otomatik kepenk Beylikdüzü firmaları ile istenilen seçeneğe cevap verecek çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Otomatik Kepenk Sistem Özellikleri

Otomatik kepenk Beylikdüzü ile tercih edilecek olan ekipmanların özelliklerine bakılacak olursa:

 1. Panjur lamelleri,
 2. Kaymaları engelleyen panjur tapası,
 3. Panjurların dikey eksende normal hareketini sağlayan yan dikmeler,
 4. Panjur etek profili,
 5. Motorlu panjur kutusu,
 6. Montajın yapılması sağlayan bayrak ve yan plakalar,
 7. Galvaniz çelikten üretilmiş olan sekizgen panjur borusu,
 8. Kepenk ve panjur sistemlerinde bulunan otomatik motor sistemini barındıran panjur motoru şeklinde sıralanabilmektedir.
 9. otomatik kepenk - galvaniz kepenk - çelik kepenk - kepenk sistemleri

  Otomatik Kepenk Sistemleri Beylikdüzü

ileadmin

Otomatik Kepenk Bakırköy

Otomatik Kepenk Bakırköy

Günümüzde birçok işyerinde binaların dış güvenliğini koruma amaçlı kepenk kullanımı gerekmektedir. Özellikle kuyumcular, beyaz eşya dükkanları, elektronik ürün satan mağazalar gibi alanlarda güvenlik zayıflığını gidermek amacı ile tercih edilmektedir. Otomatik kepenk sistemlerini kullanan firmaların dış tehditlere karşı daha korunaklı olduğu söylenebilmektedir. Bakırköy’de yer alan otomatik kepenk servisleri ile maksimum koruma ve güvenliğin sağlanması mümkün olmaktadır. Mağazaların dış alanına monte edilen kepenkler yeni modern ve şık tasarımları ile koruma sağlamasının yanında estetik bir görünümde kazandırmaktır. Ekonomik değeri yüksek malların yer aldığı dükkanları çepeçevre saran alt yapısı ile zararı minimuma indirmektedir. 7/24 açık olan otomatik kepenk Bakırköy firmaları işyerlerini her daim koruyarak ciddi kayıpların önüne geçmektedir. Kurulumundan gerekli olduğu durumlarda onarımına kadar tüm işlemlerin yapılması mümkündür.

Otomatik Kepenklerin Faydaları

Ekonomik açıdan maliyete ve değere sahip malların korunması amacı ile imal edilen farklı mimari tasarımlar ile açılan kapılardır. Güvenliği maksimum düzeyde tutmaya yardımcı olan kapılar farklı alternatifleri ile tercih edilebilmektedir. Bu tür otomatik kepenk Bakırköy bölgesinde de fazlasıyla tercih edilmektedir. Semtteki dükkanlar dış koşulların olumsuzluklarına karşı önlem amaçlı bu sistemden faydalanmaktadır. Faydalarından bahsetmek gerekirse:

 • Yerden tasarruf edilmesini sağlar.
 • Kapı içindeki alüminyum yan rayları temas edilen yüzeyleri destekleyerek sürtünmeyi engeller ve sessiz çalışmasına olanak tanır.
 • Dış mekandan iç mekana toz ya da rüzgarın geçişini engeller.
 • En alt kısma takılan lastik ile kapının çekilmesi sırasında zemine vurmadan yavaş iniş yapılması sağlanır,
 • Enerji kesintilerinde manuel çalışabilecek farklı bir sisteme sahiptir.
 • Kepenkler uzaktan kumanda, anahtar ya da butonla açılma imkanına sahiptir.
 • Alt katmanda asma kilit kullanımı da mümkün olmaktadır.

Otomatik Kepenk Özellikleri

Dış cephe güvenlik önlemlerini arttıran uygulama sayesinde zarar riskini ortadan kaldıran kepenk sistemleri genellikle motorlu biçimde uygulanmaktadır. Kapı rulosu dışardan orijinal kutusunda toplanabildiği gibi alt sırada asma kilit yardımı ile de kilitlenebilmektedir. Spesifik ayrışmalarda:

 • Fazlası ile geniş ve dirençli paneller,
 • Isı ve ses izolasyonu sağlayan yapı,
 • Toz ve güneş gibi dış koşullara karşı koruma,
 • Hırsızlığa karşı geliştirilmiş uzaktan kumanda ve buton sistemleri,
 • Darbe ya da patlayıcılara karşı koruma,
 • Sessiz motor,
 • Dekoratif ve şık tasarım,
 • Manuel ya da otomatik çalışma sistemi ile tercih edilmektedir.

Ev ya da işyerleri için tercih edilebilecek otomatik kepenk Bakırköy firmaları sayesinde güvenliği maksimum seviyeye çıkarabilmektedir. Günün 24 saati bakım ve onarım gibi işlemlerin de kolaylıkla yapılabileceği servis hizmetleri ile çalışmalar gerçekleşmektedir.

otomatik kepenk - motorlu kepenk - otomatik kepenk bakırköy - kepenk sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemi Bakırköy

ileadmin

Galvaniz Kepenk Kumandası

Galvaniz Kepenk Kumandası

Günümüzün hayatı kolaylaştıran araçlardan biri olan uzaktan kumandalar, sistemlerin çalışma mekanizmasının devreye girmesini sağlar ve otomatik kapı sisteminin açılıp kapanma işlemini gerçekleştirir. Galvaniz kepenk kumandası çeşidi birçok markada değişik model ve özelliklerde bulunmaktadır. Kumandaların kopyalanması marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Çünkü her kumanda değişik frekans ve özelliklere sahiptir. Mağaza, işyerleri ve apartman garajlarının güvenliği için birçok marka ve modelde otomatik kepenk sistemleri kullanılmaktadır. Firmamız müşterilerimizin ısı ve ses yalıtımı gibi isteklerini göz önünde bulundurarak ve kullanımın sıklığına göre en uygun otomatik kepenk sistemini müşteriye sunmaktadır. Mimari ve kullanım amacına en uygun kepenk sistemi seçildikten sonra; rüzgâr dayanımı, darbe alma riski, binadaki basınç farkı gibi birçok etmen hesaplanarak kapı sisteminin profili seçilmektedir.

Kepenk kumandası özellikleri

Otomatik galvaniz kepenklerini uzaktan kumanda veya manuel olarak açıp kapatabilirsiniz. Çoklu kepenk kullanımlarında kumanda istenilen sayıda çoğaltılabilmektedir. İşyerlerinde otomatik olarak açılıp kapanılan kepenkler bulunmaktadır. Bunun yanında istenilen durumda açılabilmesi için kumandası da mevcuttur. Galvaniz kepenk kumandası iki çeşit olarak bulunmaktadır. Bunlar değişken kodlu ve sabit kodlu olarak ayrılmaktadır. Değişken kodlu kumanda sistemleri kumandayla her açılışta kepenk alıcı şifreleri değişmektedir. Değişken kodlu kumanda sistemleri sayesinde kullanıcılar dışında başka kumandaların kullanılması engellenmiş olur. Sabit kodlu kumandalar genelde apartman garaj girişlerinde kullanılır. Ve kepenk alıcı şifreleri kullanıcı isteği dışında değişmez. Çok sayıda kepengin olduğu işyerleri ve depolarda kepenklerin hepsi tek bir kumandadan kontrol edilebilmektedir. Çoklu kepenkleri kontrol edebileceğiniz kumandalarda maksimum 16 giriş aynı anda kontrol edilebilmektedir.

Kepenk kumandası seçimi ve kopyalama işlemi

Galvaniz kepenk kumandası birçok markada değişik ebatlara sahip ve kullanım amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Her kumandanın farklı frekansı olduğundan kopyalama işlemi her kumandada değişiklik göstermektedir. Bazı modeller basit kopyalama yöntemiyle bazıları ise kopyalama cihazlarıyla kopyalanmaktadır. Şifrelenmesi yapılmış hazır kumandalarda ise müşterilerimize cihazı tanıtarak kopyalaması yapılmaktadır. Firma olarak otomasyon sistemine uygun kumanda seçimlerini müşteriye tedarik etmekteyiz. Kopyalama işlemi sırasında kopyalama cihazlarıyla kumandanın ölçümü yapılır. Kumandanın kodlaması yapıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Kopyalama işlemi yaparken bilinmesi gereken cihazın rollin olup olmadığıdır.

galvaniz kepenk - otomatik kepenk - otomatik kapı - kepenk kumandası

Otomatik Galvaniz Kepenk Kumandası

ileadmin

Çelik Kepenk Tamiri

Çelik Kepenk Tamiri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde gelişmiş otomasyon teknolojiler sayesinde eskinin zor işleri kolay, eskinin imkansız işleri sıradan hale geldi. Fabrikalardan imalathanelere, bilgisayarlarımızdan cep telefonlarına, asansör sistemlerinden otomatik kapılara kadar hemen her alanda bu kolaylığı bizzat yaşamaktayız. Otomatik kepenkler de bu sistemin bir parçası ve her elektronik sistemde olduğu gibi zaman içerisinde deformasyona uğraması veya bozulması mümkün. Bugünün imkanları göz önüne alındığında otomatik kepenk sistemleri belki de en sade ve en az komplike yapılardır fakat buna rağmen zaman zaman çeşitli arızalar çıkarmaktadır. Kepenk sistemlerinde biraz dikkat göstermek karşılaşılacak arızalara minimuma indirir çünkü istatistiklere bakıldığında arızalar genellikle kullanıcı kaynaklı yaşanmaktadır. Haliyle ister alüminyum veya çelik kepenk tamiri gerekmektedir.

Özenli kullanım ve Düzenli Bakım

Söylediğimiz gibi otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan elektronik yapı yoğun bir kompleks değildir. Sade, kolay kullanımlı, kolay çalışma prensiplerine sahip ve uzun süre dayanıklılık gösteren yapı ürünleridir. Fakat kullanıcıların bir takım hataları çeşitli arızaların çıkmasına sebep olmaktadır. Kepenklerinizin açma kapama işlemlerinde eğer olmaması gereken sesler duyuyorsanız işlemi devam ettirmek için zorlamamalısınız. Çünkü otomatik kepenkler genellikle sessiz çalışır ve bir engel ile karşılaştığında, bir sürtünme yaşandığında anormal sesler çıkarır. Çıkan anormal seslere rağmen çalıştırmaya devam ettirmeniz kepenk motorunun bozulmasına sebep olabilir. Diğer bir husus ise yay destekli sistemlerdir. Motora düşen baskıyı azaltmak için bazen yay destekli sistemler kullanılmaktadır. Eğer çok az açma kapama yapılıyorsa yaylar işlevini kaybeder ve motora gereğinden fazla yüklenilir. Bu durumdan kaçınmak için yay destekli kepenginizi ayda en az bir kere açıp kapatmalısınız. Aksi takdirde çelik kepenk tamiri ile uğraşmak durumunda kalırsınız.

Tamirden önce/sonra ne yapmalı?

Çelik kepenk tamiri için bir servis çağırmadan önce, karşılaştığınız arızaya yönelik birtakım denemeler faydanıza olacaktır. Öncelikle otomatik kepenginizin uzaktan kumandası sık kullanımdan ötürü deforme olmuş veya pili bitmiş olabilir. Yedek pili veya yedek kumandayı kullanarak yeniden denemelisiniz. Kepenk raylarında açma kapamaya engel bir nesne bulunabilir, bu durumda motoru çalıştırmak için ısrar etmemelisiniz.

otomatik kepenk - çelik kepenk - kepenk servisi - kepenk tamiri

Çelik Kepenk Tamiri Ve Servisi

ileadmin

Alüminyum Kepenk Sistemleri

Alüminyum Kepenk Sistemleri

Muadilleri arasında özel bir yeri olan alüminyum kepenk sistemleri dayanıklı ve hafif olması özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Alüminyum zaten yapısı itibariyle en kolay işlenebilen, en hafif ve en dayanıklı yapı malzemelerinden biri olduğu için alüminyum temelli kepenkler son derece yaygın kullanılan ve sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Hafif yapısı sayesinde otomatik kepenk seçeneklerinde yüksek motor gücüne ihtiyaç duyulmaz. İçeriğinde poliüretan dolgu bulunduğu takdirde hem dayanıklılığı katlanmakta hem de ısı ve ses yalıtımı maksimum düzeye çıkmaktadır. Poliüretan kullanıldığında alüminyum et kalınlığı da ince tutulabilir ve kepenk ağırlığı daha hafif olur. Fakat bu durum kepengin dayanıklılığına zarar getirmediği gibi aksine poliüretan dolgu sayesinde daha uzun ömürlü ve daha sağlam olur.

İhtiyaca Göre Kepenk Üretimi

Fabrika giriş çıkış alanlarından cadde üzeri mağaza önlerine kadar hemen her alanda kullanılabilen alüminyum kepenk sistemleri istenilen her ebatta üretilebilmektedir. Poliüretan dolgu kaplamalı lameller halinde üretilen kepenklerde birbirinden farklı üç ebat yaygın olarak tercih edilmektedir. 2 buçuk metreye kadar olan alanlarda 55 mm yüzey kaplamalı, 2 buçuk-5 metre olan alanlarda 77 mm yüzey kaplamalı, 5 metre üzeri alanlarda ise 100 mm yüzey kaplamalı kepenk tercih edilmektedir. Farklı ebatlardaki kepenkler farklı ağırlıklarda olacağı için ihtiyaç duyulan motor çeşitleri ve hacimleri de değişmektedir.

Her Sektörde Sorunsuz Kullanım

Alüminyum kepenk sistemleri bugün hemen her yerde rastlayabileceğimiz bir ürün durumunda. Kuyumcular, marketler, büfeler, ofis girişleri, iş merkezi kapıları ve kapalı çarşılar gibi mağaza alanlarında veya fabrikalar gibi tüm giriş çıkış alanlarında kullanılabilir olması bile kullanışlılığına dair fikir sahibi olunması için yeterli gelmektedir. Ciddi maliyetler gerektirmeyen ürünün kullanım süresi de oldukça uzundur. Ek olarak otomatik kepenk sistemlerinde uzaktan kumanda ile çalışıyorsanız elektrik kesintilerinde problem yaşamamak için güç kaynağı bulundurabilirsiniz. Fakat güç kaynağının doğru seçimi bu noktada önemlidir. Herhangi bir enerji kesintisi olmadığı halde sisteme güç veren kaynaklar hem enerji sarfiyatını gereksiz yere artıracak hem de güç kaynağınızın ömrünü kısaltacaktır.

otomatik kepenk - alüminyum kepenk - kepenk motoru

Alüminyum Kepenk Sistemleri

ileadmin

Galvaniz Kepenk İstanbul

GALVANİZ KEPENK İSTANBUL

Kapılar ve Kepenkler Arasındaki Farklar

                Cadde üzeri mağazalarına ve Alışveriş merkezlerinde yer alan mağazaların olmazsa olmazları arasında kendine yer bulmayı başaran kepenkler Türkiye’nin en kalabalık şehri olmayı başaran İstanbul söz konusu olduğunda ihtiyacın zirvede olduğu noktalardan birine dönüşüyor. Fakat sadece galvaniz kepenk İstanbul sakinlerine yetmiyor. Firmamız montaj yanı sıra sunduğu teknik servis hizmetleri ile de ihtiyacınız olduğu anda ayrıcalıklı hizmetlerini sizlere uygun fiyatlarla sunuyor.

Galvaniz kepenklerin son yıllarda oldukça ince ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi mağazalarda estetik ve alan sıkıntısı yaşayan işletmecilerin imdadına yetişmiş durumda. Katlanabilen manuel ve otomatik kontrol edilebilen galvaniz kepenk İstanbul işletmecileri için mağaza içinde de büyük bir pratiklik sağlıyor. Mağazanın kepenkleri ne kadar büyük olursa olsun tamamen açılıp hazır olması bir dakikadan daha kısa sürede mümkün olurken insan gücü ve fiziki bir ağırlık kaldırma devri tamamen tarihe karışıyor.

Galvaniz Kepenklerde Seçim Ayrıcalıklarınız

                Farklı alanlarda hizmet veren mağazaların farklı özelliklere sahip kepenkler tercih edilmesi en doğal ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Zira mağaza kepenkleri ilk bakışta tamamen kapalı bir bölmeye gizleniyor olsa da kapandığı zaman dahi mağazanın ne kadar özel bir mekan olduğunu hissettirebilmelidir. Akılda kalan mekanlar ve kepenkler tasarlayan firmamız ihtiyacınız olan kepenk hangi renk olursa olsun en kısa sürede ön hazırlık ve montaj adımlarını sonlandırarak ihtiyaç duyduğunuz çözümü en kısa sürede ve en kaliteli işçilikle sizlere sunuyor. Galvaniz kepenk İstanbul mağazaları için ayrıca firmamız teknik servis hizmeti de sunmakta.  Bu sayede ister kepenkleriniz firmamıza ait ürünler olsun ister farklı bir yerden temin edilmiş olsun farklılık göstermeksizin bakım ve onarımları kaliteli işçilik ve yedek parça ayrıcalığı ile gerçekleştiriliyor. Galvaniz kepenk fiyatları konusunda firmamız ölçüler ve kullanılmasını talep ettiğiniz materyallere göre farklılıklar oluşsa da en uygun fiyat garantisini sizlere sunuyor. Eğer bu yıl güvenlik endişelerinizi rafa kaldırmak ve işletmenizin kapısını güvenle kapatıp huzurlu bir aile ortamına kavuşmak isterseniz sizlere oldukça cazip koşullar sunuyor.

images

ileadmin

Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk fiyatları, klasik kepenklerin kullanım zorluklarını bulundurmayan, kullanıldığı alanda kumanda yardımı ile kolayca açılıp kapatılabilen demir, tahta, sac levha gibi materyallerden yapılan kepenklerdir. Firmamız, müşterimizin istediğine ve kullanılacak olan alana özel olarak ürettiği kaliteli kepenklerle müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiştir.

Otomatik Kepenk Kullanım Alanları

En sık kullanım alanı iş yerleri ve bankalar gibi yapılar olmasına rağmen garaj kapıları ve müşterilerimizin isteği üzerine ev pencerelerine de uygulanabilir.

Kullanıldığı alan ister ev olsun isterse iş yerleri, otomatik kepenkler güvenliği sağlamasının yanında dış ortam izolasyonu içinde tercih edilir.

Otomatik kepenkler, içi boş profiller ve galveniz profiller kullanılarak üretilebildiği gibi içi poliüretan dolu çelik panellerden de üretilebilir. Kumanda sistemi ile de çalışabilen otomatik kepenkler, elektrik kesintileri sırasında da manuel olarak çok güç gerektirmeden açılabilen, izolasyon ve güvenlik açısından oldukça önemli yapılardır.

Otomatik Kepenk Modelleri

Firmamızda otomatik kepenklerde, çelik kepenk, galvaniz kepenk, transparan kepenk gibi modeller kullanılmasının yanında, müşterimizin istediği üzerine otomatik hasır kepenk ve tuğla desenli kepenk gibi modeller de kullanılabilir.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Firmamızda otomatik kepenk fiyatları, müşterilerimizin isteği üzerine değişkenlik göstermektedir. Otomatik kepenk alanında ileri gelen firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel olarak ürettiği kepenklerle en üst kalite hizmet vererek, müşterilerinin güvenliğini sağlamaktadır. Bunun doğrultusunda, her müşterinin otomatik kepenk kullanım alanı birbirinden farklı olacağından kesin bir fiyattan söz etmek mümkün değildir.

Otomatik kepenk fiyatları, uygulanacağı alanın boyutları ile bağlantı olarak da değişebileceği gibi uygulanacak otomatik kepengin yapıldığı malzemeye göre de değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda otomatik kepengin sunduğu olanaklar ve diğer seçeneklerden faydalanmak isteyen müşterilerimiz içinde uygun fiyatlar çerçevesinde değişiklikler gösterir.

Otomatik kepenk fiyatları, boyut ve malzeme gibi farklılıklardan değişen fiyatların yanında, uygulanacak olan otomatik kapı modelinde ve üzeri desenli isteniyorsa buna bağlı olarak da değişiklik gösterir.

Müşterilerimiz, otomatik kepenk uygulamak istedikleri alanın ölçülerini, istedikleri modeli ve kullanılacak olan malzemenin ne olmasını istediklerini, firmamıza ileterek daha kesin bir fiyat alabilirler.

imgres

ileadmin

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk

Klasik kepenklere göre kullanımında daha kolaylık sağlayan, açma kapama yaparken güç gerektirmeyen, iş yerleri ve mağazalar gibi alanlarla çoğunlukla güvenlik amacı ile kullanılan otomatik motorlu çelik kepenklerdir. Firmamız, sunduğu seçenek çokluğu ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak otomatik çelik kepenk alanında hizmet vermektedir.

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk Özellikleri ve Kullanım Alanları

Firmamızda müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak üretilen otomatik motorlu çelik kepenkler, iç özellikleri bakımından ikiye ayrılırlar. İçleri poliüretan dolgulu çelik kepenkler ve içleri dolgusuz çelik kepenkler. Bunun dışında dış özellikleri olarak ise özellikle mağaza vitrinlerinde kullanılan mikro delikli içeriyi gösteren kepenkler gibi transparan kepenklerde kullanılır. Bu kepenkler müşterimizin rahat ve güvenli bir şekilde mağaza kapalı iken bile ürünlerini sergilemesinde yardımcı olur ve mağaza vitrinlerinde sıkça tercih edilir. Firmamız müşterilerinin güvenliği açısından en kaliteli hizmeti sunmayı kendine görev edinmiştir. Bu güvenlik doğrultusunda müşterilerimizin isteği üzerine firmamızda, otomatik motorlu çelik kepenkler 30 milimetre kalınlıktan 120 milimetre kalınlığa kadar çeşitli seçeneklerle bulunmaktadır.

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk Modelleri

Otomatik motorlu çelik kepenk modelleri teknik özellikleri olarak içi dolgulu ve dolgusuz gibi ayrılırken, firmamızda aynı zamanda transparan, dış cephesi desenli, tuğla görünümlü, tahta panel görünümlü, hasır modelli, mikro delikli ve müşterilerimizin istediği şekilde her renkte bulunmaktadır. İş yerinizin, mağazanızın, garajınızın veya pencerelerinizin güvenliğini sağlarken, dış izolasyon seçeneğinin yanında aynı zamanda estetik görünümde sunan otomatik motorlu çelik kepenkler, alanında ileri gelen firmamız tarafından en üst kalite seviyesinde üretilir. Bu çelik kepenkler müşterilerimizin kullanım alanları doğrultusunda boyutları özel olarak ayarlanıp, tüm ihtiyaca cevap verecek nitelikte üretilmektedir. İş yerlerine veya evlerine otomatik motorlu çelik kepenk  yaptırmak isteyen müşterilerimiz, yapının uygulanacağı alanın ölçülerini ve istedikleri modelleri, firmamızla iletişime geçerek bize ulaştırabilir ve en hızlı şekilde kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk Fiyatları

Otomatik motorlu çelik kepenk fiyatları, müşterilerimizin istekleri ve uygulanacağı alanın boyutları olarak değişiklik göstermektedir. Firmamızla bağlantıya geçerek müşterilerimizin bize boyutları ile ilgili bilgi vermesi dahilinde hızlı bir şekilde bir fiyat çıkartılabilir.

images

ileadmin

Kumandalı Galvaniz Kepenk

                                                                Kumandalı Galvaniz Kepenk

            İşyeri ve özel mülklerinizin güvenliği için alınan önlemlerin güvenlik risklerinin her geçen gün arttığı zamanımızda ileri teknoloji ürünü, dayanıklı malzemeden üretilmiş özelliklerde olması gerekir.  Kumandalı galvaniz kepenk değer verdiğiniz mülklerinizi, işyerlerinizi maksimumu güvenlik önlemleriyle koruma altına alır, sizi güvenlik kaygılarından kurtarır. Kumandalı galvaniz kepenk hırsızlık, yanıcı ve patlayıcı maddeler, toplumsal şiddet olayları gibi güvenlik risklerine karşı en yüksek koruma sağlayan sistemlerdendir.

Galvaniz maddesi yüksek sıcaklıklarda eritilmiş çinkonun içine daldırılan demir, çelik gibi maddelerin etrafının kaplanması ile elde edilir. Elde edilen malzeme, paslanmaya dayanıklı, her iklim şartına uygun, güneş ışıklarının yıpratıcı etkisine dayanıklıdır. Şirketimizin sunduğu kumandalı galvaniz kepenk sistemleri işyerlerinizi siz orada olmadığınız zamanlarda koruma altına alarak huzurlu, kaygıdan uzak bir hayat sürmenize yardımcı olur.

Kullanım Alanları

Kumandalı galvaniz kepenk sistemleri güvenliğin en öncelikli olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bankalar, kuyumcular, elektronik mağazalar, AVM dükkânları gibi işletmeler bu sistemleri kullanmaktadır.  Endüstriyel kullanımda ise otomotiv, denizcilik inşaatı, enerji alanlarında galvaniz kullanımı yaygın olarak görülür. Galvaniz kepenklere uygulanarak uzun ömürlü, paslanmaya dirençli, patlama ve yanmalara dirençli kepenk sistemleri elde edilir.

Teknik Özellikleri

Kumandalı galvaniz kepenk sistemleri farklı motor seçenekleriyle sunulur. Kumandalı galvaniz kepenk motorları işyerinin büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. İşyerleri açılışlarında kumandadan tek düğmeyle kepenkleri kaldırabilir ve aynı şekilde tek düğmeyle kepenkleri kapatıp evinize huzur içinde gidebilirsiniz. Elektrik kesintilerinde manuel açma kapama düzeneği de mevcuttur.

Galvaniz çelik maddesine kaplanarak 0.8 ve 1.2 mm kalınlığında malzemeler üretilir. Çelik üzerine kaplanan galvaniz ile kepenk sistemleri piyasadaki diğer ürünlere nazaran en üst seviyede yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı koruma özelliği kazanır.

Modeller

Kumandalı galvaniz kepenkler istediğiniz renk seçeneği ille birlikte kurulabilir. Galvaniz kepenkler bombeli yapısıyla göze hoş gelen çizgileri ile göze de hitap eder. Kumandalı galvaniz kepenk modelleri tamamen kapalı, delikli, pencereli olarak tercihinize göre kurulabilir. Yine isterseniz tuğla modelli, file tipi desenli kepenk modellerini tercih edebilirsiniz.

images