Etiket arşivi otomatik kepenk

ileadmin

Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

İş merkezi ve fabrikaların alması gereken güvenlik önlemlerinin başında otomatik kepenk sistemleri kullanımı gelmektedir. Daha çok alüminyum ve çelik malzemeden üretilen modellerin tercih edildiği kepenkler aynı zamanda bina ve mağaza girişlerinde de sıklıkla kullanılır. Güvenlik önlemi almanın yanı sıra estetik bir görünüm kazanımı da sunarken günümüz mimari yapılarına uyumlu renk ve görünüm seçenekleri de bulunur. Kullanılan motorun büyüklüğü kapatılan girişin büyüklüğü, kullanılan malzeme cinsi ve toplam lamel ağırlığına göre değişiklik gösterirken genellikle tüp motor, merkezi veya zincir aktarmalı motor modelleri kullanılır. Kapı çerçevesini oluşturan profil ile birlikte kullanılan izolasyon teknikleri su sızmasını engellemekte, ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Alüminyum Otomatik Kepenk Sistemleri

Diğer malzeme çeşitlerine göre nispeten hafif olan alüminyum malzeme otomatik kepenk sistemleri için en çok tercih edilenler arasında yerini korumaktadır. Poliüretan dolgu ile içi boş olan çift cidarlı ekstürize paletlerden üretilmektedir. Uzaktan kumanda kullanılan motorlar aracılığı ile sistem hareket eder. Tüketici tarafından gerekli görüldüğü takdirde UPS güç kaynağı takılarak destekleme yapılabilir. Askı kilitlerden aldığı destekten dolayı ürünü alttan kaldırmak suretiyle açmak mümkün değildir. Ürünün ölçülerine ve ağırlığına göre kullanılacak motor cinsini konusunda uzman olan ekibimiz belirlemektedir. Motorlara tüketicinin tercihi doğrultusunda buton, uzaktan kumanda, şifreli geçiş ya da anahtarlı şalter monte edilebilir.

Çelik Otomatik Kepenk Sistemleri

Başka malzemelere göre güvenlik yönü ile daha çok tercih edilen çelik malzemeden üretilmiş otomatik kepenk sistemleri ST – 37 kalite olarak adlandırılan profillerden üretilir. Kapalı, tek cidarlı, galvanizli ve delikli saç paletlerden üretilen çelik modeller ayrıca tüketicinin tercihine göre yüksek mukavemetli, çift cidarlı, poliüretan dolgulu profil kullanılarak güvenlik seviyesi daha yüksek bir şekilde de üretilebilmektedir. Tüm ürünler iki yıl garanti kapsamındadır. Ürün ölçüleri sipariş verme sonrasında uzman ekip tarafından yerinde alınır. Alınan ölçüler doğrultusunda motor seçimi de yine uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Motorlara kullanım tercihleri doğrultusunda buton, şifreli geçiş, anahtarlı şalter ya da uzaktan kumanda gibi ekipman ilavesi de yapılır.

otomatik kepenk - çelik kepenk - alüminyum kepenk - kepenk sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

ileadmin

Ucuz Otomatik Kepenk

Ucuz Otomatik Kepenk

İş yerleri ve fabrikaların alması gereken güvenlik önlemlerine çözüm ortağı olarak en başta ucuz otomatik kepenk gelmektedir. Başlıca üretim malzemesinin alüminyum ve çelik olduğu otomatik kepenkler aynı zamanda iş hanı ve mağaza girişlerinde de kullanılmaktadır. Güvenlik önlemi için tasarlanan ürünler aynı zamanda estetiği de ön plana çıkararak göz alıcı bir görünüm kazanılmasını da sağlarlar. Çağımız mimarisine uyumlu renk ve görünüm seçenekleri ile satışa sunulur. Sistemde kullanılacak motorun büyüklüğü kullanım alanına, malzeme cinsine ve lamel ağırlığa göre farklılık gösterirken çoğunlukla tüp motor, merkezi ya da zincir aktarmalı motor modelleri tercih edilir. Kasa çerçevesini oluşturan profille beraber kullanılan izolasyon ürünleri ve teknikleri sayesinde su sızması engellenmekte, ses ve ısı yalıtımı sağlanmaktadır.

Ucuz Otomatik Kepenk Türleri

Ucuz otomatik kepenk olarak en çok üretip satışını ve montajını gerçekleştirdiğimiz çeşitler alüminyum ve çelik malzeme kullanılanlar olmaktadır. Diğer malzeme cinslerine göre daha hafif olan alüminyum malzeme poliüretan dolgu ve içi boş olan çift cidarlı ekstürize paletlerden oluşturulur. Tüketici tarafından ihtiyaç görüldüğü takdirde UPS güç kaynağı ile destekleme yapılabilir. Uzaktan kumanda ile komut verilen motorlar aracılığıyla sistem hareket eder. Askı kilitlerden aldığı destekten ötürü ürünün alttan kaldırılarak açılması mümkün değildir. Motorlara tüketici talebi ve tercihine göre buton, şifreli geçiş, uzaktan kumanda veya anahtarlı şalter takılabilir.

Sektörde Ucuz Otomatik Kepenk

Ucuz otomatik kepenk olarak alüminyumun yanı sıra çelik modelleri de başarı ile uygulayan uzman ekibimiz ile dört mevsim hizmetinizdeyiz. % 100 müşteri memnuniyetini gaye edinerek yola çıkan ekiplerin zamanında ve doğru montaj uygulamaları sayesinde ürünlerimizi yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Kuruluşundan bu güne dek otomatik kepen işine yoğunlaşan firmamız piyasa şartlarını en iyi şekilde takip ederek müşterisine en kaliteli ürünü en uygun maliyetlerle sunma gayretindedir. Gerçekleştirilen tüm projelerde profesyonel hizmet sunumu gerçekleştirildiğinden dolayı geri dönüşler de doğal olarak olumlu şekilde olmaktadır. Otomatik kepenk sektöründe kalitesi ve performansı ile hızla yükselen firmamız ile irtibata geçip teklif almadan karar vermeyin.

otomatik kepenk - kepenk sistemi

Ucuz Otomatik Kepenk Sistemi

ileadmin

Garaj Kapısı Modelleri

Garaj Kapısı Modelleri

Türkiye’de gün geçtikçe kullanımı artan otomatik kepenklere hayatımızın hemen hemen her alanında rastlamaktayız. Az talep doğrultusunda daha çok geliştirilmeye başlanan Garaj kapısı modelleri seçeneklerinin artmasıyla müşterilerimize sunulmaktadır. Otomatik garaj kapısı sizlerin önem verdiği ve korunması gerektiğini düşündüğünüz her alanda kullanılabilir ve sahip olduğunuz eşyaları en üst düzeyde dış ortamdan korur. Bazı otomatik Garaj kapısı modelleri şunlardır.

Çelik Garaj Kapısı; Bu otomatik Garaj kapısı modelleri Profiller ile sabitlenir ve isteğe göre boyutları ayarlanabilir. Çelik olması sebebiyle Alışveriş merkezleri garaj girişleri, İş yerler garaj ve depo alanlarında, binalarınızın garaj girişlerine kolaylıkla monte edilebilir. Kullandığı ileri teknoloji ile hiçbir sıkışmaya ve kazaya sebebiyet vermez ve isteğe göre fotoselli veya uzaktan kumandalı sistemlerle desteklenip kullanıcılara sunulabilir. Teknolojik motor sebebi ile sesiz ve en yüksek verimlilikte çalışır. Kepenkleri isteğe göre duş ortama uyumlu şekilde fırın boya ile boyanır ve boyasında hiçbir şekilde atma olmaz.

Alüminyum Kepenk; Otomatik kepenk çeşitliliğine dikkat çekmek ve kullanıcılara uygun maliyetli olmasıyla üretilen bu kapılar, Otomatik çelik kapılar kadar dayanıklı ve tercih edilen modeldir. Alüminyum kepenk her türlü Kullanım alanına uyum sağlar ve sizlerin hizmetine sunulur. Firmamız tarafından Alınan boyutlar ile istediğiniz şekilde montajı yapılmaktadır

Isı izolasyonlu otomatik kepenk;  Garaj kapısı modelleri içinde en çok tercih edilen kepenk türüdür. Çift katlı çelik yapısı ile ısı ve dış etkenlerden korumak istediğiniz alanı en yüksek verimlilikte korur ve uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekmektedir. Motorunun en üst seviye teknoloji ile üretilmesi ağır bir otomatik kepenk olan bu ürünü rahatlıkla taşımasına yardımcı olmaktadır.  İstenilen boyutlarda üretimi mümkündür. Kullanım kolaylığı olarak isteğe göre fotoselli veya uzaktan kumandalı ayarlanabilir hafızasıyla dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir.

Birçok alanda kullanılan yukarıda bahsetmiş olduğum otomatik kapılar Firmamız tarafından sizlerin isteği üzerine üretilmekte ve maksimum kalite büyük bir özveri ile montajı sağlanmaktadır. Yüksek teknolojisi ile en uzun verimi sağlayan ürünlerimiz Türkiye’nin hemen hemen en çok tercih edilen ürünleri olmaktadır.

garaj kapısı - otomatik kepenk - otomatik garaj kapısı

Otomatik Garaj Kapısı Modelleri

ileadmin

Garaj Kapısı Servisi

Garaj Kapısı Servisi

Ülkemizde kullanım alanları arttıkça ve çok fazla talep edilmesi sebebiyle birçok Otomasyonlu sistemler, Garaj kapısı sistemleri ve otomatik kepenk sistemleri üretimi yapan ve montajını yapan firmalar kurulmuştur. Tabi ki bilindiği üzere temin edilen parçaların montajı ayrı bir konu ve tamir bakım ve servisliği ayrı bir konudur. Firmamız Otomasyonlu sistemlerin servisi ve  Garaj kapısı servisi olarak Türkiye’de en üst düzeyde özveri ile çalışıp sizlere hizmet vermektedir. Deneyimli ve uzman kadromuz garaj kapılarınız ve otomasyonlu sistemlerinizin montajından sonra kurulumunu gerçekleştirmekte ve ileride arızaya sebebiyet verebilecek hasarlı parçaları büyük bir dikkatle incelemektedir.  Garaj kapısı servisi olarak müşterilerimize yıllardır hizmet etmekte ve Türkiye’de en çok tercih edilen firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz güven ile övünmekteyiz. Alanında uzman olan kadromuzun ve her bir personelimiz servis yeterlilik belgesi bulunmakta buda müşterilerimizin kafasındaki soru işaretlerini kaldırmaktadır.

Garaj kapısı servisi  arıza durumlarında sizlere en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Unutmayın ki alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak ürün kontrolü ve ya arıza giderimi için parça değişimlerinde mutlaka ilerleyen zamanlarda daha büyük arızalar oluşmakta ve maddi zararlar veya yaralanmalar gerçekleşmektedir. Garaj kapılarının ağır yapılar olması sebebi ile mutlaka göz önünde bulundurulması gereken Teknik servis yeterlilik belgesi ile sizlere hizmet sunmaktayız. Sürekli en iyi hizmeti vermeyi kendine hedef edinmiş firmamız kaliteden şaşmamakta ve sizlere hizmet etmektedir.

Garaj kapıları motorlarının ağırlığı ve yapılarının ağırlığı sebebi ile büyük güç sarf etmekte ve büyük ağılık kaldırmaktadır. Bu sebepten dolayı mutlaka Servisine periyodik bakımları yaptırılmalı ve 60 bin ila 100 bin açılıp kapanma sayısı arasında ince detayına kadar  Garaj kapısı servisi olan firmamız tarafından kontrolden geçirilmelidir. Garaj kapıları en çok arızayı fotoseli, motor mekaniği ve Ana kart üzerinde vermektedir. Bu durumları göz ardı etmemelisiniz. Arıza yaşanmadan önce teknik servisi ile küçük bir kontrol sizlere daha ekonomik arıza gidermede yardımcı olmaktadır. Yetkili  Garaj kapısı servisi yerine tercih edilen merdiven altı firmalar daha çok maddi zararlar vermektedir. Mutlaka yeterlilik belgesi olan servisleri tercih etmenizi öneririz.

otomatik kepenk - garaj kapısı - kepenk servisi - otomatik kapı servisi - garaj kapısı servisi

Garaj Kapısı Servisi Ve Bakımı

ileadmin

Otomatik Garaj Kapı Tamiri

Otomatik Garaj Kapı Tamiri

Ülkemizde gün geçtikçe her alanda kullanılmaya başlanan otomatik garaj kapıları güvenliğimizi sağlamakla kalmıyor aynı zamanda bizleri dış ortamdan da korumaya yardımcı oluyor. Bizlerin güvenliğimize bu kadar önem verdiğimiz bu yüzden bu tarz mekanik yapılar tercih ettiğimiz teknoloji çağında, birçok kazalar ve maddi manevi hasatlar oluşmaktadır. Otomatik garaj kapılarının ağır olması sebebi ile bazen bu kazalar büyük sonuçlar ve yaralanmalarda doğurmakta ve bizleri tehdit altına almaktadır. Otomatik kepenk bakımları oldukça önemli ve güvenliğimiz için sürekli bakımları yapılması gerekmektedir. Motorlarının ağır oluşu ve yapılarının ağırlığı sebebi ile çok güçlü bit mekanizması vardır.

Otomatik garaj kapı tamiriHer firmanın üstlenebileceği bir durum değildir. İşinde uzmanlaşmış kişilerin dikkat ve büyük bir özveri ile yapması gerekmektedir Firmamız Türkiye’de Bütün Otomatik garaj kapılarının teknik servisliğini üstlenmiş ve özveri ile çalışmaktadır.

Otomatik garaj kapı tamiri işinde uzman olan ve otomatik kapı düzeneğini motorunu ve diğer parçalarıni iyi tanıyan uzmanların eline teslim edilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Uzmanlaşmamış personeller ve bakım şirketleri tarafından yapılan Otomatik garaj kapı tamiri ciddi kazalara sebebiyet vermektedir.

Garaj kapıları günlük kullanımda yüksek verimlilikle çalışan ve açılış kapanışta büyük güç sarf eden ağır yapılardır. Bu mekanizmanın çalışmasını sağlayan ise motorladır. Bu motorların maksimum 60 bin ila 100 bin arası açılma ve kapanma ömürleri vardır. 60 ile 100bin açılıp kapanma sayısı aralığında bakımı yapılmamış otomatik kapıların arıza vermeleri doğal olarak karşılanmaktadır.  60 ile 100 bin açılıp kapanma sayısı öncesi verilen arızalar ise teknik arıza olup mutlaka ve mutlaka arıza sebebiyetleri öğrenilmeli ve gerekli parçaların bakımı yapılıp değiştirilmelidir. Arıza bölgesi olarak sistematik olarak en çok motor ve ana kartlar arızaları veren bu yapılar işinde uzman firmalar tarafından değiştirilmesi uygundur. Aksi takdirde daha büyük zararlar verebilmektedir.

Otomatik garaj kapı tamirini yapan firmamız büyük bir öz veri ve teknik ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Teknik servisimizin yeterlilik belgeleri bulunmakta ve buda müşterilerimize güven vermektedir. Sizlere hizmet etmek bizler için mutluluktur.

otomatik kepenk - otomatik kapı - kepenk tamiri - garaj kapı motoru

Otomatik Garaj Kapı Tamiri

ileadmin

Otomatik Kepenk Aküsü

Otomatik Kepenk Aküsü

Otomatik kapıların kullanımıyla ülkemizde insanlar üzerinden birçok iş yükü alınmış trafik ve insan yoğunluğu sebebi ile bir çok yere uygulanmıştır. Otomatik garaj kapıları ise iş yerleri ve alışveriş merkezleri binaların garajlarında kullanılmaya başlanmıştır. Teknoloji ne kadar ilerlerse bizlere daha iyi yaşam şartları sunmaktadır.  Otomatik kepenkler uzun ömürlü olması ve iç mekanı dışarıdaki tehditlere karşı korumada büyük bir rol oynaması sebebi ile tercih edilmektedir. Otomatik kepenkler elektronik mekanizmaları ve motorları ile çalışmaktadır. Kepenklerin ağırlığı sebebi ile çok fazla güç sarf etmekte ve büyük bir ağırlığı kaldırıp indirmektedir. Otomatik kepenklerde güç kesintisi olmaması için Otomatik kepenk aküsü kullanılmakta ve herhangi bir elektrik kesintisinde otomatik kepenkler hizmetine devam edebilmektedir. Otomatik kepenk aküsünün yüksek verimlilikte çalışabilmesi ve bu güçlü motoru hareket ettirebilmesi için yüksek voltaj yüklenebilen bir yapısı vardır.

Otomatik kepenk aküleri her tür motoru çalıştırabilecek kapasitede olması gerekmektedir. Özellikle iyi marka tercih edilmemesi sebebi ile kullanıcılarımız birçok sorunlarla karşılaşmakta elektrik kesintilerinde garajlarına giriş yapamamaktadır. Bunun sebebi ise bilinmeyen ve teknik servis belgesi olmayan firmalara akü ve bakım siparişleri vermeleridir.Otomatik kepenk aküsü 1000w 1100W 1200W ve 1500W olarak birçok seçenekleri bulunmaktadır. Duvara kolayca monte edilebilir ve modern görünümleri ile hiçbir şekilde bulunduğu ortamda dikkat çekmeden çalışmaya uygun bir şekilde bekler. Firmamızın sizlere sunduğu en kaliteli otomatik kapı akülerinin Montajını ve üretimini yapmakta teknik servisin yeterliliği ile iş bilgimizi sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Elektrik kesintilerinde herhangi bir kazaya veya oluşacak olumsuz bir duruma sebebiyet vermemeniz için Firmamız bu işi üstlenmiş ve sizlere temin etmektedir. Elektrik kesintilerini sıkça yaşıyorsanız mutlaka garaj kapınıza Otomatik kepenk aküsü taktırmanız gerekmektedir.

Otomatik kepenk aküsü sizlere şu faydaları sağlamaktadır

 • Direk kepenk güç kaynağına bağlanır.
 • Elektrik kesintilerinde herhangi bir olumsuz koşula sebebiyet vermeden çalışmaya devam eder.
 • Şebeke kablolarına entegre edilmesi sebebi ile siz fark etmeden bile devreye girer ve çalışmaya başlar
 • Akü Herhangi bir bakım gerektirmez ve kapalı kutu olarak çalışmaya hazır halde gelir.
 • otomatik kepenk - kepenk aküsü - otomatik kapı

  Otomatik Kepenk Aküsü

ileadmin

Otomatik Kepenk Alıcı Kartı

Otomatik Kepenk Alıcı Kartı

Kepenkler özellikle işyerlerinde kullanılan ürünler olarak dikkat çekmektedir. İşyerlerinin güvenliğini sağlamada çok önemli bir rol oynayan kepenklerin farklı türleri bulunmaktadır. Kepenkler işyerlerinin güvenlik ihtiyacına yönelik olarak kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonra ise sağladığı yarar ortaya çıkınca giderek yaygınlaşmıştır. Kepenklere eklenen teknolojik sistemler sayesinde çok daha kullanışlı olmaktadır. Gelişen teknoloji hemen her alana olduğu gibi kepenklere de etki etmiş ve çok daha kullanışlı olmasını sağlamıştır. Daha önceki dönemlerde insanların gücü ile açılıp kapanan kepenkler gelişen teknoloji sayesinde el değmeden açılıp kapanabilmektedir. Otomatik kepenk alıcı kartı eklendiğinde ise çok daha fonksiyonel olmaktadır ki böylece insanlar çok daha büyük bir kolaylık yaşamaktadır.

Otomatik Kepenk Alıcı Kartı ve Kullanım Kolaylığı

Otomatik kepenk alıcı kartı motorlara harici olarak eklenebildiği gibi bazı modellerde ise bu kartlar üretim esnasında eklenmektedir. Yani ekstradan bir kart eklemeye gerek olmadığından insanlar daha rahat etmektedir. Fakat farklı nedenlerden dolayı bu kartlara ihtiyaç duyulabilmektedir. En basit anlamda bu kartlar kepenklerin en önemli aksesuarlarından bir tanesi olan kumandaların çalışmasını sağlamaktadır. Kumandalar ile motor arasındaki bağlantıyı sağlayan bu alıcı kartlar sayesinde insanlar belli bir mesafeden kepenklerini açabilmektedir. İşyerlerinde otomatik kepenklerden kullanan bir kişi sabah işyerine yaklaştığından bu alıcı karta verdiği komut sayesinde kepenkler açılmaya başlamaktadır. Böylece işyerine geldiğinde kepenkler tamamen açılmış olmaktadır. Kepenklerin açılma süresi normalde çok kısa olmasına rağmen insanlar beklemeyi çok sevmemektedir.

Otomatik Kepenk Alıcı Kartı ve Güvenlik

Otomatik kepenk alıcı kartı farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Fakat bu özellikler arasından en önemlisi kodlama sistemidir. Kumanda ile alıcı arasında bulunan özel kod sayesinde erişim sağlanmakta ve böylece motorlara komut verilmektedir. Bu kodlar aynı zamanda dışarıdan yapılacak müdahaleleri de engellemektedir. Kodların karşılıklı olarak uyuşması ile erişim sağlanırken bunun dışında farklı bir kodun kullanılması erişimin sağlanmamasına neden olmaktadır. Dolayısıyla da güvenlik açısından son derece önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca iki ya da dört kanallı kumandalar ile de uyum içerisinde çalışan alıcı kartlar farklı fonksiyonların komut olarak eklenmesine neden olmaktadır.

otomatik kepenk - kepenk alıcı kartı - kepenk motoru - kepenk sistemleri

Otomatik Kepenk Alıcı Kartı

ileadmin

Otomatik Kepenk Yayı

Otomatik Kepenk Yayı

Ülkemizde teknolojinin kullanıldığı ve insanlara birçok kolaylık sağlayan üretimler yapılmaktadır. Teknolojini gelişmesiyle hem güvenlik hem de insan üstündeki yüklerin azalması ve daha verimli çalışma ortamlarının yaratılmaktadır. Bizler için en önemli konu olan güvenlik sistemleri ve hayatımızı daha da kolaylaştıracak sistemler gelişmektedir. Otomatik kapı, otomatik kepenkler hem mal güvenliğimizi hem de can güvenliğimize yardımcı olmakta ve bizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Otomatik kepenkler günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Kullanım amaçları içerisinde en çok sebebi ise güvenli bir ortam yaratmak ve dış etkenlerden korunaklı bir alan yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Otomatik kepenklerin birçok çeşitleri bulunmaktadır.

Otomatik çelik kepenk; Birçok kullanıcının ve mağaza Alışveriş merkezlerinde hem güvenlik hem de dış görünüş açısından tercih edilen ve üzerine birçok aparat takılan Otomatik Kepenk yayı ayarlanabilen modelleriyle tercih sebebi olmuştur.

Otomatik Alüminyum Kepenk; Genelde Alışveriş merkezleri iç mağazalarında kullanılan, uzun ömürlü ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip olması nedeniyle tercih edilen kepenk türleridir.

Otomatik Kepenk Branda; Araç ve insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tercih edilen otomatik kepenk brandalı sistemleriyle iç ve dış etkenlerden korumadan en yüksek verimliliği sağlamaktadır. Brandanın dayanıklılığı ve değiştirilmesi kolay olması sebebi ile tercih edilmektedir. Motorunun isteğe göre hız ve açılış kapanışı isteğe göre ayarlanabilmektedir. Otomatik Kepenk yayı ise isteğe göre değiştirilebilir ve hızlı kullanım sağlamaktadır

Otomatik ısı izolasyonlu kepenk;  Bu kepenkler ısı izolasyonunun önemli olduğu alanlarda tercih edilmekte ve en yüksek verimliliği sağlamaktadır. Motor ürünleri ise sesiz ve uzun ömürlü olması sebebi ile birçok iç mekânda tercih edilmektedir.

Yukarıda vermiş olduğumuz otomatik kepenk sistemleri sizlerin daha rahat ve konforlu bir hayat süreniz için firmamız tarafından sizlere sağlanan hizmetlerdir. Firmamız tarafından temin edilen otomatik kepenk sistemleri her türlü aparatların üzerine monte edilebileceği ve kolaylıkla kullanım sağlayacağınız ürünlerdir. Firmamız ayrıca Türkiye’deki bütün otomatik kepen sistemlerinin teknik servisliğini ve parça değişimini yapmaktadır. Otomatik kepenklerin periyodik bakımları yapıldığı sürece Motor ve Otomatik Kepenk yayı hiç bir şekilde arıza vermemekte ve maksimum ömürle sizlere hizmet sağlamaktadır

otomatik kepenk - çelik kepenk - kepenk yayı

Otomatik Kepenk Yayı

ileadmin

Otomatik Kepenk Beylikdüzü

Otomatik Kepenk Beylikdüzü

Kepenkler günümüzde binalarda, bağımsız evlerde ya da işyerlerinde güvenliği arttırmak amacı ile tercih edilmektedir. Yanı sıra mekanın dış görünümüne şıklıkta kazandırarak bir bütün oluşturmaktadır. Özellikle kuyumcular, elektronik cihaz dükkanları ve benzeri mağazalar getirisi yüksek malların korunması amacı ile tercih edilmektedir. Tüm semtlerde ilgili alanlar için kullanılan kepenkler Beylikdüzü’nde de tercih edilmektedir. Otomatik kepenk Beylikdüzü firmaları da 7/24 bakım ve onarım çalışmalarını yürütmektedir. Kepenk sistemleri iki farklı çeşidi ile tercih edilmektedir. Galvaniz Çelik Sistemleri ve Alüminyum Sistemleri olarak ayrılan grupta güvenliğin ön planda tutulması istendiğinde Galvaniz sistem tercih edilirken estetik görünümün ve şıklığın ön planda tutulduğu durumlarda ise Alüminyum sistem tercih edilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistem Çeşitleri

İki farklı kategoride kullanım amaçlarına bağlı olarak tercih edilen kepenk sistemleri Galvaniz Çelik Sistemleri ve Alüminyum Sistemleri olarak gruplandırılmaktadır.Alüminyum kepenk sistemleri özelliklerine bakıldığında:

 • 0,77- 0.80 mm genişlik,
 • Geniş ve dirençli paneller,
 • Isı ve ses izolasyonu,
 • Toz ve güneşe karşı koruma,
 • Hırsızlıklara karşı geliştirilmiş uzaktan kumanda koruması,
 • Farklı renk alternatifleri,
 • Manuel kullanım imkanı şeklinde sıralanabilmektedir.

Galvaniz Çelik Sistemleri ise:

 • 8 x 6 metre tek parça,
 • Güçlü ve sessiz motor,
 • Patlayıcı ve darbelere karşı koruma,
 • Sert plastik malzeme,
 • Manuel kullanım özelliği şeklinde sıralanabilmektedir.

Bu tür sistemler genellikle bankalar, fabrikalar, döviz ofisleri, kuyumcular ve beyaz eşya mağazalarında tercih edilmektedir. Otomatik kepenk Beylikdüzü firmaları ile istenilen seçeneğe cevap verecek çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Otomatik Kepenk Sistem Özellikleri

Otomatik kepenk Beylikdüzü ile tercih edilecek olan ekipmanların özelliklerine bakılacak olursa:

 1. Panjur lamelleri,
 2. Kaymaları engelleyen panjur tapası,
 3. Panjurların dikey eksende normal hareketini sağlayan yan dikmeler,
 4. Panjur etek profili,
 5. Motorlu panjur kutusu,
 6. Montajın yapılması sağlayan bayrak ve yan plakalar,
 7. Galvaniz çelikten üretilmiş olan sekizgen panjur borusu,
 8. Kepenk ve panjur sistemlerinde bulunan otomatik motor sistemini barındıran panjur motoru şeklinde sıralanabilmektedir.
 9. otomatik kepenk - galvaniz kepenk - çelik kepenk - kepenk sistemleri

  Otomatik Kepenk Sistemleri Beylikdüzü

ileadmin

Panjur kepenk

Panjur kepenk

Yapı sektörü son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişim gösteren bir sektör olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak yapı sektörüne destek olan farklı alanlarda da etkili bir gelişim sağlanılmaktadır. Panjur kepenk ürünleri de bunlar arasında yer almaktadır. Kepenkler farklı yaşam alanlarının ya da iş yerlerinin güvenliğinin sağlanması hususunda ya da bu yerlerin estetik görünümünün sağlanması hususunda oldukça başarılı ürünler oldukları bilinmektedir. Bu noktada panjur kepenklerin diğer kepenk türlerine nazaran bir adım daha önde oldukları da bilinmektedir. Bunun yanı sıra panjur kepenk ürünlerinin kullanım özelliklerinin sürekli olarak geliştirildiği bilinmektedir. Bu durum ise bu ürünlere olan ilginin yoğunluk yaşanmasında etkili olmaktadır.

Esasında panjurlar ev ya da işyerlerinin vazgeçilmez unsurları olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle güneşin ya da rüzgarın olumsuzluklarından yaşam alanlarını koruma yeteneğine sahip olan panjurlar, diğer dış darbelerden de konutların ya da iş yerlerinin korunmasında etkili olmaktadır. Yine yaşam alanlarına istenmeyen unsurların girişine engel olunması noktasında da panjur ürünlerinin hayati derecede etkili oldukları bilinmektedir. Bu kapsamda panjur kepenk ürünleri, özellikler işletmelerin girişlerinde ya da pencerelerinde etkili bir şekilde kullanılan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Girişlerin ve çıkışların kontrollü yapılmasında da etkili olan bu ürünlerin aynı zamanda etkili estetik görünümün oluşturulmasında da etkili olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra panjurların dayanıklı olarak üretilebiliyor olması bu ürünlerin kepenk ürünleriyle de eşleştirilmesinde etkili olmaktadır.

Panjur kepenk ürünleri camdan çok daha dayanıklı olan ürünlerdir. Bu doğrultuda camların kırılmalara karşı olarak korunması noktasında oldukça önemli olmaktadır. Yine camlardan gelmesi muhtemel kötü niyetli girişimlerin engellenmesi noktasında da panjur kepenk ürünlerinin hayati derece önemli oldukları da bilinmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında panjur kepenk ürünlerinin satın alınması söz konusu olduğunda iyi bir araştırmanın yapılmasının şart olduğu bilinmektedir. Bu durum ise doğal olarak panjur kepenk ürünleri hakkında detaylı bir bilgi toplama işini gerekli kılmaktadır. Zira ancak bu sayede hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak panjur kepenk ürünlerinin satın alınmasının mümkün olduğu bilinmektedir.

panjur - otomatik panjur - panjur kepenk - otomatik kepenk

Otomatik Panjur kepenk