Etiket arşivi otomatik garaj kapısı

ileadmin

Garaj Kapısı Modelleri

Garaj Kapısı Modelleri

Türkiye’de gün geçtikçe kullanımı artan otomatik kepenklere hayatımızın hemen hemen her alanında rastlamaktayız. Az talep doğrultusunda daha çok geliştirilmeye başlanan Garaj kapısı modelleri seçeneklerinin artmasıyla müşterilerimize sunulmaktadır. Otomatik garaj kapısı sizlerin önem verdiği ve korunması gerektiğini düşündüğünüz her alanda kullanılabilir ve sahip olduğunuz eşyaları en üst düzeyde dış ortamdan korur. Bazı otomatik Garaj kapısı modelleri şunlardır.

Çelik Garaj Kapısı; Bu otomatik Garaj kapısı modelleri Profiller ile sabitlenir ve isteğe göre boyutları ayarlanabilir. Çelik olması sebebiyle Alışveriş merkezleri garaj girişleri, İş yerler garaj ve depo alanlarında, binalarınızın garaj girişlerine kolaylıkla monte edilebilir. Kullandığı ileri teknoloji ile hiçbir sıkışmaya ve kazaya sebebiyet vermez ve isteğe göre fotoselli veya uzaktan kumandalı sistemlerle desteklenip kullanıcılara sunulabilir. Teknolojik motor sebebi ile sesiz ve en yüksek verimlilikte çalışır. Kepenkleri isteğe göre duş ortama uyumlu şekilde fırın boya ile boyanır ve boyasında hiçbir şekilde atma olmaz.

Alüminyum Kepenk; Otomatik kepenk çeşitliliğine dikkat çekmek ve kullanıcılara uygun maliyetli olmasıyla üretilen bu kapılar, Otomatik çelik kapılar kadar dayanıklı ve tercih edilen modeldir. Alüminyum kepenk her türlü Kullanım alanına uyum sağlar ve sizlerin hizmetine sunulur. Firmamız tarafından Alınan boyutlar ile istediğiniz şekilde montajı yapılmaktadır

Isı izolasyonlu otomatik kepenk;  Garaj kapısı modelleri içinde en çok tercih edilen kepenk türüdür. Çift katlı çelik yapısı ile ısı ve dış etkenlerden korumak istediğiniz alanı en yüksek verimlilikte korur ve uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekmektedir. Motorunun en üst seviye teknoloji ile üretilmesi ağır bir otomatik kepenk olan bu ürünü rahatlıkla taşımasına yardımcı olmaktadır.  İstenilen boyutlarda üretimi mümkündür. Kullanım kolaylığı olarak isteğe göre fotoselli veya uzaktan kumandalı ayarlanabilir hafızasıyla dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir.

Birçok alanda kullanılan yukarıda bahsetmiş olduğum otomatik kapılar Firmamız tarafından sizlerin isteği üzerine üretilmekte ve maksimum kalite büyük bir özveri ile montajı sağlanmaktadır. Yüksek teknolojisi ile en uzun verimi sağlayan ürünlerimiz Türkiye’nin hemen hemen en çok tercih edilen ürünleri olmaktadır.

garaj kapısı - otomatik kepenk - otomatik garaj kapısı

Otomatik Garaj Kapısı Modelleri

ileadmin

Otomatik Kepenk Aküsü

Otomatik Kepenk Aküsü

Otomatik kapıların kullanımıyla ülkemizde insanlar üzerinden birçok iş yükü alınmış trafik ve insan yoğunluğu sebebi ile bir çok yere uygulanmıştır. Otomatik garaj kapıları ise iş yerleri ve alışveriş merkezleri binaların garajlarında kullanılmaya başlanmıştır. Teknoloji ne kadar ilerlerse bizlere daha iyi yaşam şartları sunmaktadır.  Otomatik kepenkler uzun ömürlü olması ve iç mekanı dışarıdaki tehditlere karşı korumada büyük bir rol oynaması sebebi ile tercih edilmektedir. Otomatik kepenkler elektronik mekanizmaları ve motorları ile çalışmaktadır. Kepenklerin ağırlığı sebebi ile çok fazla güç sarf etmekte ve büyük bir ağırlığı kaldırıp indirmektedir. Otomatik kepenklerde güç kesintisi olmaması için Otomatik kepenk aküsü kullanılmakta ve herhangi bir elektrik kesintisinde otomatik kepenkler hizmetine devam edebilmektedir. Otomatik kepenk aküsünün yüksek verimlilikte çalışabilmesi ve bu güçlü motoru hareket ettirebilmesi için yüksek voltaj yüklenebilen bir yapısı vardır.

Otomatik kepenk aküleri her tür motoru çalıştırabilecek kapasitede olması gerekmektedir. Özellikle iyi marka tercih edilmemesi sebebi ile kullanıcılarımız birçok sorunlarla karşılaşmakta elektrik kesintilerinde garajlarına giriş yapamamaktadır. Bunun sebebi ise bilinmeyen ve teknik servis belgesi olmayan firmalara akü ve bakım siparişleri vermeleridir.Otomatik kepenk aküsü 1000w 1100W 1200W ve 1500W olarak birçok seçenekleri bulunmaktadır. Duvara kolayca monte edilebilir ve modern görünümleri ile hiçbir şekilde bulunduğu ortamda dikkat çekmeden çalışmaya uygun bir şekilde bekler. Firmamızın sizlere sunduğu en kaliteli otomatik kapı akülerinin Montajını ve üretimini yapmakta teknik servisin yeterliliği ile iş bilgimizi sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Elektrik kesintilerinde herhangi bir kazaya veya oluşacak olumsuz bir duruma sebebiyet vermemeniz için Firmamız bu işi üstlenmiş ve sizlere temin etmektedir. Elektrik kesintilerini sıkça yaşıyorsanız mutlaka garaj kapınıza Otomatik kepenk aküsü taktırmanız gerekmektedir.

Otomatik kepenk aküsü sizlere şu faydaları sağlamaktadır

  • Direk kepenk güç kaynağına bağlanır.
  • Elektrik kesintilerinde herhangi bir olumsuz koşula sebebiyet vermeden çalışmaya devam eder.
  • Şebeke kablolarına entegre edilmesi sebebi ile siz fark etmeden bile devreye girer ve çalışmaya başlar
  • Akü Herhangi bir bakım gerektirmez ve kapalı kutu olarak çalışmaya hazır halde gelir.
  • otomatik kepenk - kepenk aküsü - otomatik kapı

    Otomatik Kepenk Aküsü