Etiket arşivi kepenk fiyatları

ileadmin

Çelik Kepenk Servisi

Çelik Kepenk Servisi

İş yerlerinin giriş ve çıkışlarının güvenliğinin sağlanması hususunda kepenk sistemlerinin hayati derece önemli bir görevi üstlendiği bilinmektedir. Çelik malzemesinin kepenk sistemlerine uyarlanmasının doğal sonucu olarak ise günümüz itibariyle çok daha güvenli ve kullanışlı kepenk ürünlerinin kullanım olanağının bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Çelik kepenk servisi hizmetleri, çelik malzemesinden üretilmiş olan kepenklere dair bakım, onarım ya da montaj gibi hizmetlerin sunulmasında etkili olmaktadır. Bu noktada çelik kepenk servisinin kaliteli ve nitelikli bir şekilde sunulması önem kazanmaktadır. Zira ancak bu sayede çelik kepenk ürünlerinin sorunsuz bir şekilde bakımının yapılması, tamirinin yapılması ya da montajının yapılması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra bu hizmetlerinin nitelikli bir şekilde sunulması iş yerlerinin güvenliğinin sağlanması hususunda beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Çelik kepenk servisi hizmetleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkabilmektedir. Özellikle fiyatlandırma hususunda farklı seçeneklerin varlığı bu hizmetin satın alınmasının söz konusu olduğu durumlarda ayrıntılı bir araştırmanın yapılmasını şart kılmaktadır. Zira çelik kepenk servisi hizmetlerinin fiyatlarına dair yapılacak olan ayrıntılı bir araştırmanın beraberinde önemli kazanımlar getirdiği bilinmektedir. Böylece hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak çelik kepenk servisi hizmetinin satın alınması mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda çelik kepenk sistemleri servislerinin fiyatlandırılmasının farklılık oluşturmasında bu hizmetin sunulmasındaki niteliklerin etkili olduğu bilinmektedir. Bu noktada uygun fiyatlı aynı zamanda kaliteli bir servis hizmetinin satın alınması önemli olmaktadır.

Ülkemizde çelik kepenk servisi hizmetlerinin uluslara arası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet üretebildikleri bilinmektedir. Bu noktada çok daha güvenli bir yaşam alanının oluşmasında ya da iş yerlerinin güvenliğinin sağlanması hususunda çelik kepenk servisi hizmetlerinin önemli görevleri üstlendiği bilinmektedir. Servis hizmetlerinin kaliteli olması beraberinde çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü olan çelik kepenk ürünlerinin ortaya çıkmasında etkili olmaktadır. Bu noktada çelik kepenk sistemlerinin estetik görünüm açısından da etkili olduklarını söylemek mümkün olmaktadır. Çünkü günümüz itibariyle çelik kepenk ürünlerinin son derece nitelikli ve kullanışı bir şekilde üretilme kabiliyetinin bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

çelik kepenk - çelik kepenk servisi - kepenk fiyatları - kepenk sistemleri

Otomatik Çelik kepenk servisi

ileadmin

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri

Yeni açtığınız bir iş yeriniz ya da yeni aldığınız bir eviniz var. İki seçenekte de gayet şık ve yerinde seçimler yaptığınız kanaatindesiniz. Buraya kadar problem yok. Ya aldığınız bu yeni taşınmazın güvenlik ve deformasyon sorunları ne olacak? Konuya hiç bu açıdan bakmayı denediniz mi?

Bir galeri için düşünün… İçinde son model arabalar var. Işıl ışıllar ve alınmak için adeta kendi davetiyelerini kendileri hazırlıyorlar. Gündüz gelen giden her müşteri hevesle en az bir kez iç geçiriyor. Peki ya geceleri? Gündüz gururla baktığınız bu tablo, bir gece yerini ani bir sessizliğe bırakırsa ne kadar huzurlu uyuyabilirsiniz? İşte son teknoloji kepenk sistemleri sizi böyle dertlerden anında kurtarabiliyor. Gerek ham madde ve yapı malzemeleri gerekse dayanıklılığı sayesinde sizin başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Bir defaya mahsus malzeme ve işçilik ücreti ödeyerek yıllarca bu sistemi kullanabilirsiniz.

Kepenk sistemleri özellikleri

Uzaktan bakıldığında altı üstü sadece bir kapı gibi duran bu mekanizmalar hakkında uzmanların ağzından işte kepenk sistemleri

  • Apartman ve villa gibi yaşam alanlarını da dahil ederek işyerleri ve garaj ile depoların güvenlik ihtiyaçlarını karşılar.
  • Yazın güneşin yoğun etkilerinden, kışın ise şiddetli yağmur, dolu ve karın deforme girişimlerinden korur. İçerideki tüm eşya ve malzemelerin renk kayıpları ile su tabanlı kullanılamamazlık durumlarına doğrudan müdahale eder.
  • Otomatik kumanda sistemi ile fiziksel yorgunluğa sebep olmaz.
  • Isı açısından izolasyon amaçlıdır ve içerideki havanın sıcaklık derecesini muhafaza eder. Böylece faturalarınızda kabarmalara sebep olmaz ve enerji tasarrufu sağlar.
  • Ses için de aynı izole özelliği taşır.
  • Kullanılan malzemeden ötürü darbe ve patlayıcılara karşı dayanıklı bir gövdeye sahiptir.

Kepenk sistemleri fiyatları

Kullanım özelliği ve malzemelerine göre fiyatlar bir anda inip bir anda tavan yapabilir. Eğer senede sadece birkaç hafta kullandığınız bir yazlık için kepenk sistemleri yaptırmak istiyorsanız 2.000,00 TL gibi ortalama fiyatlara işinizi hallettirebilirsiniz. Ancak haftanın en az 5 günü sürekli açılıp kapanacak, aynı zamanda da sağlamlığından ödün vermeyecek kepenkler için kesenin ağzını 15.000,00 TL ile 20.000,00 TL’lere kadar açmanız gerekebilir.

kepenk sistemleri - otomatik kepenk - kepenk fiyatları

Otomatik Kepenk Sistemleri

ileadmin

Kepenk Kapı

Kepenk Kapı

Standart genişliklerde iş yerleriniz ya da garaj ve depo girişleriniz olabilir. Ancak bu gibi yerleri kapatmak ve açmak için her defasında ağır kilitler ya da demir parmaklıklar kullanamazsınız. Fiziksel olarak yorulabileceğiniz gibi aynı zamanda görüntü açısından ucuz bir sistem seçmiş olursunuz. Böyle küçük detaylar da tabi ki müşterinizin gözünden kaçmaz ve hatayı en başından yapan siz olursunuz. Ayrıca bir de sürekli ağır malzeme ve eşyaların giriş çıkışının yapıldığını düşünün. Her defasında insan gücüne ihtiyaç duyan kapılar sizi ve çalışanlarınızı fazlası ile yormaya yetecektir. Her eşyayı da forklift yardımı ile kaldırıp taşımayacağınızı düşündüğünüzde, aslında geriye kepenk kapı kullanmaktan başka bir seçeneğiniz kalmıyor. Bununla birlikte güvenlik ve doğal hava koşullarının bırakacağı hasarlardan da yine bu yolla kurtulmanız mümkündür. Bu sebepler ışığında eğer hala eski düzen kapı sistemleri kullanıyorsanız, artık onları değiştirmenizin zamanı geldi.

Kepenk kapı için bilmeniz gerekenler

Çağın modernizasyon anlayışına uymuş ve otomatik kepenk kapı modelleri arasından birini seçmişseniz, öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta, bu kapıyı nereye yaptıracağınız konusudur. İşinin ehli olmayan firmalarla çalışmanız size çok daha pahalıya mal olabilir. Geçişler sırasında eşyalarınıza zarar verebilecekleri gibi size de fiziksel sağlığınız açısından büyük darbeler vurabilirler. Bu yüzden çalışacağınız firmayı mutlaka önceden araştırıp iş örneklerini isteyin.

Ayrıca herhangi bir sorun durumunda servis çağırmadan önce kapınızın kumandasından itibaren elektrik aksamını kendiniz kontrol edin. Gerçekten çözemiyorsanız ekipleri yardım için çağırın. Telefonda anlık panik ile abartarak anlattığınız bir sorunun faturası yine sizi yüksek ücretler ödemek zorunda bırakabilir.

Kepenk kapı fiyatları

İşte konunun en zor kısmı… Çünkü size kepenk kapı için ancak giriş ve ortalama bir çıkış fiyatı verebiliriz. Çünkü kullanılan malzemelerden tutun da kapı ebatlarınıza ve istediğiniz tüm özelliklere göre fiyatlar %700’lere kadar değişim gösterebilmektedir. Ama bilgilendirme açısından standart boylarda sade bir kapının 2.000,00 TL’den başlayıp 10.000,00 TL’ye kadar çıkabildiğini söyleyebiliriz. Eğer kapı modelinizi beğenmezseniz ve daha da size özel bir şey yaptırmak isterseniz, bu rakamlar 15.000,00 TL’lere kadar ve hatta daha fazlasına bile çıkabilmektedirler.

otomatik kepenk - kepenk fiyatları - otomatik kapı

Otomatik Kepenk Kapı

ileadmin

Kepenk Fiyatları

Kepenk Fiyatları

İşyerlerinin girişlerinde kullanılan kapıların haricinde kepenkler de kullanılmaktadır. Kepenkler farklı amaçlar için kullanılsa da genel amaç güvenlik ile ilgilidir. Kepenk kullanılan yer genellikle dışarıdan gelen tehditleri bu şekilde engellemektedir. Kepenk sayesinde işyerlerinin girişlerinde bir anlamda iki farklı kapı bulunmakta ve bu da ciddi bir güvenlik oluşturmaktadır. Kepenkler son dönemde işyerleri dışında da kullanılmaya başlanmış ve kullanım alanları giderek artmaktadır. Kepenkler insan gücü ile açılıp kapatılabildiği gibi gelişen teknoloji sayesinde farklı şekillerde de açılıp kapanmaktadır. Kepenk fiyatları ise bu bağlamda çok ciddi farklılık göstermekte ve kişilerin tercih edecekleri ürünlere bağlı olarak bazen artarken bazen ise azalmaktadır. Tüm bu nedenlerden dolayı söz konusu fiyatlar hakkında net bir rakam telaffuz etmek doğru olmayacaktır.

Kepenk Fiyatları ve Otomasyon Sistemleri

Gelişen teknoloji insanların hayatlarındaki farklı alanlarda kolaylıklar sağlamakta ve insanların çok daha rahat bir yaşam sürmelerine neden olmaktadır. Bazen evlerin içindeki bir alanla ilgili gelişmeler olurken bazen ise dışarıda yer alan ürünler ile ilgili gelişmeler olmaktadır. Dolayısıyla da insanların yaşam kaliteleri gün geçtikçe daha da artmaktadır. Otomasyon sistemlerinin günümüzde geldiği nokta da bu şekilde bir etki yapmakta ve hemen her alanda bu sistemler kullanılmaya başlanmaktadır. Kepenklerde de kullanılan otomasyon sistemleri çok önemli rahatlık sağlamaktadır. Kepenk fiyatları ise üzerinde bulunan sistemin gücü ve özelliklerine göre değişmektedir. Otomasyon sistemleri sayesinde kullanıcılar sadece tek bir tuşa basmak suretiyle otomatik kepenkleri açıp kapatabilmekte ve böylece kepenklere el dahi değmemektedir.

Kepenk Fiyatları ve Güvenlik

Kepenk fiyatları öncelikle kullanılan motorun gücüne bağlı olarak değişmektedir. Motorların gücü arttıkça ödenmesi gereken ücretlerde artmaktadır. Motorların gücü ise kullanılan kepenklerin boyutu ve ağırlığına uygun olarak seçilmektedir. Böylece motorlardan alınan performans çok daha yüksek olmaktadır. Tüm bunların dışında kullanılan ürünlerde ekstra özellikler dahi bulunmakta ve bunlarda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanılan özelliklerin bir kısmı kepenklerin açılıp kapanırken oluşturabileceği güvenlik riski ile ilgilidir. Bunun için yavaş başla yavaş bitir gibi özellikler bulunmakta ve böylece olası kazalar engellenmiş olmaktadır.

kepenk sistemleri - kepenk motorları - kepenk fiyatları

Otomatik Kepenk Fiyatları

ileadmin

Kepenk Fiyatları İstanbul

Kepenk Fiyatları İstanbul

Bugün herhangi bir ticari işletmenin olmazsa olmazları arasında yer alan kepenk sistemleri ciddi bir ihtiyacı karşılamakla birlikte müşterilere maliyeti bakımından, karşıladığı ihtiyaç ile kıyaslandığında, oldukça düşüktür. Kepenk fiyatları İstanbul da dahil olmak üzere birçok şehirde cebinizi yakmayan fırsatlar yakalamanız mümkün.  İhtiyacınıza, tercihlerinize, düşündüğünüz yatırım miktarına göre bugün 1000 ila 3500 Türk Lirası arasında değişen rakamlarda iş yerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemleri iş yerlerinin güvenliği açısında vazgeçilmez unsurlardan biridir ve bu konuda yapılacak yatırım öncelikli harcama kalemlerinden biri olmalıdır.

Kepenk Sistemlerinde Fiyat Kalite İlişkisi

İş yeri güvenliğinin ilk adımlarından biri olan kepenk sistemleri yaptırırken öncelikle tercih edeceğiniz firmanın güvenirliliğinden emin olmalısınız. Kendi güvenilir olmayan sizin güvenliğinizi nasıl sağlayacak değil mi? Sipariş edeceğiniz kepengin karşılığında talep edilen fiyat, kalite ile doğru orantılıdır. Burada kaliteden kastımız sadece ürün kalitesi değil montaj ve sonrasında servis hizmetlerinde gösterilen müşteri memnuniyeti hassaslığıdır. Zira ürünün malzeme çeşitliliği zaten sınırlıdır; poliüretan dolgulu alüminyum, çelik kepenk veya galvaniz çelik kepenk gibi sınırlı sayıda çeşit mevcuttur. Bu şartlarda kepenk fiyatları İstanbul da olsa başka şehirler de olsa çok değişkenlik göstermez. Fakat firmanın kurumsallığı, alanında ehliyet ve liyakat sahibi olması, servis hizmetinin gücü gibi etkenler genel olarak kalite kapsamına girmektedir.

Neden Kepenk Yaptırmalıyım?

Bugün özellikle büyük şehirlerde yangın, sel, su baskınları gibi afet durumları ve toplumsal taşkınlık olayları, hırsızlık gibi kötü hadiseler sıklıkla yaşanmaktadır. Ticari işletmeniz ister cadde üzeri bir mağaza olsun ister herhangi bir iş merkezi içerisinde olsun bir takım emniyet riskleri barındırır. Kepenk geneli itibariyle eski bir malzeme olsa da günümüz teknolojisi ile otomatik kepenk sistemleri üretilmiş ve emniyet tedbirleri maksimum seviyeye çıkmıştır. Büyükşehirlerde kepenk ihtiyacı diğer şehirlere oranla daha elzem bir ihtiyaç olduğundan kepenk fiyatları İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde firma sayısının artışıyla birlikte bir standarda kavuşmuştur. Büyükşehirlerde bir tekele bağlı olmaksızın bu hizmeti almak mümkün olduğundan ötürü bir rekabet ortamı hâsıl olmuş, bu sayede daha uygun fiyatlara söz konusu hizmeti satın almak mümkün hale gelmiştir.

otomatik kepenk - çelik kepenk - kepenk fiyatları - galvaniz kepenk

Otomatik Kepenk Fiyatları İstanbul

ileadmin

Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk fiyatları, klasik kepenklerin kullanım zorluklarını bulundurmayan, kullanıldığı alanda kumanda yardımı ile kolayca açılıp kapatılabilen demir, tahta, sac levha gibi materyallerden yapılan kepenklerdir. Firmamız, müşterimizin istediğine ve kullanılacak olan alana özel olarak ürettiği kaliteli kepenklerle müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiştir.

Otomatik Kepenk Kullanım Alanları

En sık kullanım alanı iş yerleri ve bankalar gibi yapılar olmasına rağmen garaj kapıları ve müşterilerimizin isteği üzerine ev pencerelerine de uygulanabilir.

Kullanıldığı alan ister ev olsun isterse iş yerleri, otomatik kepenkler güvenliği sağlamasının yanında dış ortam izolasyonu içinde tercih edilir.

Otomatik kepenkler, içi boş profiller ve galveniz profiller kullanılarak üretilebildiği gibi içi poliüretan dolu çelik panellerden de üretilebilir. Kumanda sistemi ile de çalışabilen otomatik kepenkler, elektrik kesintileri sırasında da manuel olarak çok güç gerektirmeden açılabilen, izolasyon ve güvenlik açısından oldukça önemli yapılardır.

Otomatik Kepenk Modelleri

Firmamızda otomatik kepenklerde, çelik kepenk, galvaniz kepenk, transparan kepenk gibi modeller kullanılmasının yanında, müşterimizin istediği üzerine otomatik hasır kepenk ve tuğla desenli kepenk gibi modeller de kullanılabilir.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Firmamızda otomatik kepenk fiyatları, müşterilerimizin isteği üzerine değişkenlik göstermektedir. Otomatik kepenk alanında ileri gelen firmamız, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel olarak ürettiği kepenklerle en üst kalite hizmet vererek, müşterilerinin güvenliğini sağlamaktadır. Bunun doğrultusunda, her müşterinin otomatik kepenk kullanım alanı birbirinden farklı olacağından kesin bir fiyattan söz etmek mümkün değildir.

Otomatik kepenk fiyatları, uygulanacağı alanın boyutları ile bağlantı olarak da değişebileceği gibi uygulanacak otomatik kepengin yapıldığı malzemeye göre de değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda otomatik kepengin sunduğu olanaklar ve diğer seçeneklerden faydalanmak isteyen müşterilerimiz içinde uygun fiyatlar çerçevesinde değişiklikler gösterir.

Otomatik kepenk fiyatları, boyut ve malzeme gibi farklılıklardan değişen fiyatların yanında, uygulanacak olan otomatik kapı modelinde ve üzeri desenli isteniyorsa buna bağlı olarak da değişiklik gösterir.

Müşterilerimiz, otomatik kepenk uygulamak istedikleri alanın ölçülerini, istedikleri modeli ve kullanılacak olan malzemenin ne olmasını istediklerini, firmamıza ileterek daha kesin bir fiyat alabilirler.

imgres

ileadmin

Galvaniz Kepenk Fiyatları

GALVANİZ KEPENK FİYATLARI

Galvaniz kepenk siz işletmenizde yokken işletmenizin güvenliği için aklınızda oluşan soru işaretlerini giderecek ve gerek güvenlik açısından gerekse de estetik açısından sizlere kaliteyi sunacak. Peki , galvaniz kepenk nedir? Galvaniz kepenk ergimiş çinkonun içine demir bir tabakanın daldırılması sonucu oluşur. Bu şekilde daha dayanıklı olan galvaniz kepenkler aynı zamanda bu işlem ile paslanma ve yıpranmaya karşı da dayanıklı hale gelmektedir. Genel olarak 1. derecede çelik profil kullanılarak üretim yapıldığı için galvaniz kepenk fiyatları da kalite ve kullanım alanına göre profil seçimi ile doğru orantılı olmaktadır. Ancak estetik ve güvenlik için bu kalite size ve işletmenize oldukça fayda sağlayacaktır.

KULLANIM ALANLARI

Özellikle hırsızlığın günümüz şartlarında aşırılaştığı ve ev, okul, dükkân ayırt etmeksizin tehlike altında olduğumuz bu günlerde galvaniz kepenk oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Ticari işletmeler ve dükkanlarda, bankalarda, kuyumcularda ve hırsızlık riskinin yüksek olduğu yerlerde galvaniz kepenkler kullanılmaktadır. Ancak bunların dışında zemin katlardaki ve yüksek girişteki evler için de galvaniz kepenk kullanılmaktadır. Kullanım alanlarında genel olarak hırsızlık tehlikesine karşı güvenlik amaçlı kullanım olsa da aslında galvaniz kepenkler dayanıklılığı için de tercih edilir. Çok dayanıklı ve güçlü olması sebebiyle darbeye ve yanıcı patlayıcı maddelere karşı da dirençlidir. Bu bakımdan inşaat sektöründe ve otomotiv sanayinde de yaygın olarak kullanılır.

TEKNİK DETAYLARI

Galvanizin Türkçe ’deki karşılığı aslında çinko kaplamadır. Galvaniz kepenkler 450 derecede ısıtılarak ergimiş hale getirilen çinkonun içerisine demir profiller ve tabakalar batırılması sonucu demir üstüne çinko kaplaması yapılarak elde edilir. Bu bakımdan galvaniz kepenk fiyatları tercih edilecek profil boyutuna göre değişmekle birlikte kullanılan malzeme ve sağladığı dayanıklılık açısından kalite fiyat kıyaslamasında oldukça yüksek verime sahiptir.

MODEL SEÇENEKLERİ

Galvaniz kepenkler 66 mm ile 120 mm ölçüleri ile 0.80, 1.00, 1.20 mm et kalınlığında üretilir. Kullanılan çelik profiller genel itibariyle 1. Kalite olur ki galvanizli kepenklerin dayanıklılık özelliğinin temelinde bu çelik profillerin büyük önemi vardır. Dilenirse uzaktan kumandalı, metal kütle detektörlü ve anahtarlı şalter butonlu gibi kontrol mekanizmalı modelleri de mevcuttur.

images