Etiket arşivi çelik kepenk

ileadmin

Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

İş merkezi ve fabrikaların alması gereken güvenlik önlemlerinin başında otomatik kepenk sistemleri kullanımı gelmektedir. Daha çok alüminyum ve çelik malzemeden üretilen modellerin tercih edildiği kepenkler aynı zamanda bina ve mağaza girişlerinde de sıklıkla kullanılır. Güvenlik önlemi almanın yanı sıra estetik bir görünüm kazanımı da sunarken günümüz mimari yapılarına uyumlu renk ve görünüm seçenekleri de bulunur. Kullanılan motorun büyüklüğü kapatılan girişin büyüklüğü, kullanılan malzeme cinsi ve toplam lamel ağırlığına göre değişiklik gösterirken genellikle tüp motor, merkezi veya zincir aktarmalı motor modelleri kullanılır. Kapı çerçevesini oluşturan profil ile birlikte kullanılan izolasyon teknikleri su sızmasını engellemekte, ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Alüminyum Otomatik Kepenk Sistemleri

Diğer malzeme çeşitlerine göre nispeten hafif olan alüminyum malzeme otomatik kepenk sistemleri için en çok tercih edilenler arasında yerini korumaktadır. Poliüretan dolgu ile içi boş olan çift cidarlı ekstürize paletlerden üretilmektedir. Uzaktan kumanda kullanılan motorlar aracılığı ile sistem hareket eder. Tüketici tarafından gerekli görüldüğü takdirde UPS güç kaynağı takılarak destekleme yapılabilir. Askı kilitlerden aldığı destekten dolayı ürünü alttan kaldırmak suretiyle açmak mümkün değildir. Ürünün ölçülerine ve ağırlığına göre kullanılacak motor cinsini konusunda uzman olan ekibimiz belirlemektedir. Motorlara tüketicinin tercihi doğrultusunda buton, uzaktan kumanda, şifreli geçiş ya da anahtarlı şalter monte edilebilir.

Çelik Otomatik Kepenk Sistemleri

Başka malzemelere göre güvenlik yönü ile daha çok tercih edilen çelik malzemeden üretilmiş otomatik kepenk sistemleri ST – 37 kalite olarak adlandırılan profillerden üretilir. Kapalı, tek cidarlı, galvanizli ve delikli saç paletlerden üretilen çelik modeller ayrıca tüketicinin tercihine göre yüksek mukavemetli, çift cidarlı, poliüretan dolgulu profil kullanılarak güvenlik seviyesi daha yüksek bir şekilde de üretilebilmektedir. Tüm ürünler iki yıl garanti kapsamındadır. Ürün ölçüleri sipariş verme sonrasında uzman ekip tarafından yerinde alınır. Alınan ölçüler doğrultusunda motor seçimi de yine uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Motorlara kullanım tercihleri doğrultusunda buton, şifreli geçiş, anahtarlı şalter ya da uzaktan kumanda gibi ekipman ilavesi de yapılır.

otomatik kepenk - çelik kepenk - alüminyum kepenk - kepenk sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

ileadmin

Çelik Kepenk Servisi

Çelik Kepenk Servisi

İş yerlerinin giriş ve çıkışlarının güvenliğinin sağlanması hususunda kepenk sistemlerinin hayati derece önemli bir görevi üstlendiği bilinmektedir. Çelik malzemesinin kepenk sistemlerine uyarlanmasının doğal sonucu olarak ise günümüz itibariyle çok daha güvenli ve kullanışlı kepenk ürünlerinin kullanım olanağının bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Çelik kepenk servisi hizmetleri, çelik malzemesinden üretilmiş olan kepenklere dair bakım, onarım ya da montaj gibi hizmetlerin sunulmasında etkili olmaktadır. Bu noktada çelik kepenk servisinin kaliteli ve nitelikli bir şekilde sunulması önem kazanmaktadır. Zira ancak bu sayede çelik kepenk ürünlerinin sorunsuz bir şekilde bakımının yapılması, tamirinin yapılması ya da montajının yapılması mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra bu hizmetlerinin nitelikli bir şekilde sunulması iş yerlerinin güvenliğinin sağlanması hususunda beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Çelik kepenk servisi hizmetleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkabilmektedir. Özellikle fiyatlandırma hususunda farklı seçeneklerin varlığı bu hizmetin satın alınmasının söz konusu olduğu durumlarda ayrıntılı bir araştırmanın yapılmasını şart kılmaktadır. Zira çelik kepenk servisi hizmetlerinin fiyatlarına dair yapılacak olan ayrıntılı bir araştırmanın beraberinde önemli kazanımlar getirdiği bilinmektedir. Böylece hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak çelik kepenk servisi hizmetinin satın alınması mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda çelik kepenk sistemleri servislerinin fiyatlandırılmasının farklılık oluşturmasında bu hizmetin sunulmasındaki niteliklerin etkili olduğu bilinmektedir. Bu noktada uygun fiyatlı aynı zamanda kaliteli bir servis hizmetinin satın alınması önemli olmaktadır.

Ülkemizde çelik kepenk servisi hizmetlerinin uluslara arası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet üretebildikleri bilinmektedir. Bu noktada çok daha güvenli bir yaşam alanının oluşmasında ya da iş yerlerinin güvenliğinin sağlanması hususunda çelik kepenk servisi hizmetlerinin önemli görevleri üstlendiği bilinmektedir. Servis hizmetlerinin kaliteli olması beraberinde çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü olan çelik kepenk ürünlerinin ortaya çıkmasında etkili olmaktadır. Bu noktada çelik kepenk sistemlerinin estetik görünüm açısından da etkili olduklarını söylemek mümkün olmaktadır. Çünkü günümüz itibariyle çelik kepenk ürünlerinin son derece nitelikli ve kullanışı bir şekilde üretilme kabiliyetinin bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

çelik kepenk - çelik kepenk servisi - kepenk fiyatları - kepenk sistemleri

Otomatik Çelik kepenk servisi

ileadmin

Garaj Kapısı Modelleri

Garaj Kapısı Modelleri

Türkiye’de gün geçtikçe kullanımı artan otomatik kepenklere hayatımızın hemen hemen her alanında rastlamaktayız. Az talep doğrultusunda daha çok geliştirilmeye başlanan Garaj kapısı modelleri seçeneklerinin artmasıyla müşterilerimize sunulmaktadır. Otomatik garaj kapısı sizlerin önem verdiği ve korunması gerektiğini düşündüğünüz her alanda kullanılabilir ve sahip olduğunuz eşyaları en üst düzeyde dış ortamdan korur. Bazı otomatik Garaj kapısı modelleri şunlardır.

Çelik Garaj Kapısı; Bu otomatik Garaj kapısı modelleri Profiller ile sabitlenir ve isteğe göre boyutları ayarlanabilir. Çelik olması sebebiyle Alışveriş merkezleri garaj girişleri, İş yerler garaj ve depo alanlarında, binalarınızın garaj girişlerine kolaylıkla monte edilebilir. Kullandığı ileri teknoloji ile hiçbir sıkışmaya ve kazaya sebebiyet vermez ve isteğe göre fotoselli veya uzaktan kumandalı sistemlerle desteklenip kullanıcılara sunulabilir. Teknolojik motor sebebi ile sesiz ve en yüksek verimlilikte çalışır. Kepenkleri isteğe göre duş ortama uyumlu şekilde fırın boya ile boyanır ve boyasında hiçbir şekilde atma olmaz.

Alüminyum Kepenk; Otomatik kepenk çeşitliliğine dikkat çekmek ve kullanıcılara uygun maliyetli olmasıyla üretilen bu kapılar, Otomatik çelik kapılar kadar dayanıklı ve tercih edilen modeldir. Alüminyum kepenk her türlü Kullanım alanına uyum sağlar ve sizlerin hizmetine sunulur. Firmamız tarafından Alınan boyutlar ile istediğiniz şekilde montajı yapılmaktadır

Isı izolasyonlu otomatik kepenk;  Garaj kapısı modelleri içinde en çok tercih edilen kepenk türüdür. Çift katlı çelik yapısı ile ısı ve dış etkenlerden korumak istediğiniz alanı en yüksek verimlilikte korur ve uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekmektedir. Motorunun en üst seviye teknoloji ile üretilmesi ağır bir otomatik kepenk olan bu ürünü rahatlıkla taşımasına yardımcı olmaktadır.  İstenilen boyutlarda üretimi mümkündür. Kullanım kolaylığı olarak isteğe göre fotoselli veya uzaktan kumandalı ayarlanabilir hafızasıyla dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir.

Birçok alanda kullanılan yukarıda bahsetmiş olduğum otomatik kapılar Firmamız tarafından sizlerin isteği üzerine üretilmekte ve maksimum kalite büyük bir özveri ile montajı sağlanmaktadır. Yüksek teknolojisi ile en uzun verimi sağlayan ürünlerimiz Türkiye’nin hemen hemen en çok tercih edilen ürünleri olmaktadır.

garaj kapısı - otomatik kepenk - otomatik garaj kapısı

Otomatik Garaj Kapısı Modelleri

ileadmin

Otomatik Kepenk Beylikdüzü

Otomatik Kepenk Beylikdüzü

Kepenkler günümüzde binalarda, bağımsız evlerde ya da işyerlerinde güvenliği arttırmak amacı ile tercih edilmektedir. Yanı sıra mekanın dış görünümüne şıklıkta kazandırarak bir bütün oluşturmaktadır. Özellikle kuyumcular, elektronik cihaz dükkanları ve benzeri mağazalar getirisi yüksek malların korunması amacı ile tercih edilmektedir. Tüm semtlerde ilgili alanlar için kullanılan kepenkler Beylikdüzü’nde de tercih edilmektedir. Otomatik kepenk Beylikdüzü firmaları da 7/24 bakım ve onarım çalışmalarını yürütmektedir. Kepenk sistemleri iki farklı çeşidi ile tercih edilmektedir. Galvaniz Çelik Sistemleri ve Alüminyum Sistemleri olarak ayrılan grupta güvenliğin ön planda tutulması istendiğinde Galvaniz sistem tercih edilirken estetik görünümün ve şıklığın ön planda tutulduğu durumlarda ise Alüminyum sistem tercih edilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistem Çeşitleri

İki farklı kategoride kullanım amaçlarına bağlı olarak tercih edilen kepenk sistemleri Galvaniz Çelik Sistemleri ve Alüminyum Sistemleri olarak gruplandırılmaktadır.Alüminyum kepenk sistemleri özelliklerine bakıldığında:

 • 0,77- 0.80 mm genişlik,
 • Geniş ve dirençli paneller,
 • Isı ve ses izolasyonu,
 • Toz ve güneşe karşı koruma,
 • Hırsızlıklara karşı geliştirilmiş uzaktan kumanda koruması,
 • Farklı renk alternatifleri,
 • Manuel kullanım imkanı şeklinde sıralanabilmektedir.

Galvaniz Çelik Sistemleri ise:

 • 8 x 6 metre tek parça,
 • Güçlü ve sessiz motor,
 • Patlayıcı ve darbelere karşı koruma,
 • Sert plastik malzeme,
 • Manuel kullanım özelliği şeklinde sıralanabilmektedir.

Bu tür sistemler genellikle bankalar, fabrikalar, döviz ofisleri, kuyumcular ve beyaz eşya mağazalarında tercih edilmektedir. Otomatik kepenk Beylikdüzü firmaları ile istenilen seçeneğe cevap verecek çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Otomatik Kepenk Sistem Özellikleri

Otomatik kepenk Beylikdüzü ile tercih edilecek olan ekipmanların özelliklerine bakılacak olursa:

 1. Panjur lamelleri,
 2. Kaymaları engelleyen panjur tapası,
 3. Panjurların dikey eksende normal hareketini sağlayan yan dikmeler,
 4. Panjur etek profili,
 5. Motorlu panjur kutusu,
 6. Montajın yapılması sağlayan bayrak ve yan plakalar,
 7. Galvaniz çelikten üretilmiş olan sekizgen panjur borusu,
 8. Kepenk ve panjur sistemlerinde bulunan otomatik motor sistemini barındıran panjur motoru şeklinde sıralanabilmektedir.
 9. otomatik kepenk - galvaniz kepenk - çelik kepenk - kepenk sistemleri

  Otomatik Kepenk Sistemleri Beylikdüzü

ileadmin

Otomatik Kepenk Sistemi

Emniyet ve Kolaylık Bir Arada; Otomatik Kepenk Sistemi

Bir demir kesiciyle işlevini yitiren, her açma kapamada kullanıcıyı uğraştıran, gürültülü manuel kepenkleri geride bırakalı çok oldu. Hayatın her alanına sirayet eden otomasyon sistemleri bünyesinde sarmal otomatik kepenk sistemi ile iş yerleri daha güvenli, açma kapama daha kolay artık. Elinizdeki bir kumanda ile kontrol edebildiğiniz ve hırsızlık, sel gibi olumsuzluklara karşı daha korunaklı bir hale gelebildiğiniz sistemlerin çok sayıda üreticisi ve pazarlamacısı var olsa da, müşterilerin seçiciliği noktasında fikir sahibi olabilmek oldukça önemlidir.

Kepenk Sistemi Nedir?

İş merkezlerinin girişlerinde, zemin kat mağazaların yol cephelerinin tamamında, fabrika veya bina girişlerinde kullanılabilen ve sarmal olarak katlanabilen, bir motor yardımıyla uzaktan kumanda edilebilen sistemlerin genel adı otomatik kepenk sistemi şeklinde adlandırılmaktadır. İsteğe bağlı değişkenlik gösteren çeşitli metal malzemelerin sac paletler halinde eklenmesi ile oluşturulur. Hem kullanılan malzeme bakımından, hem de renk ve model bakımından birçok çeşidi üretilebilmektedir. Mağazanızın veya iş merkezinin giriş ebatları ne olursa olsun uygun bir otomasyon sistemi muhakkak bulunabilir. Kepenk seçimlerinde yine sızdırmazlık özelliği ile su baskınlarına karşın emniyet sağlanabilmektedir. Ayrıca askı kilit özelliği sayesinde zor kullanılarak aşağıdan kaldırılması da mümkün değildir.

Ölçümden Montaja Otomatik Kepenkler

Otomatik kepenk sistemi talebinizin ilk aşaması ölçümle başlar. Alanında uzman ustalarımız ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak şekilde ölçü alır ve üretime geçeriz. Üretim noktasında tercihlerinize göre şekillenen kepenk sistemi en uygun şekliyle montajlanır. Tercihinize göre şekillenmesi şu demektir; kepenk sistemlerinde üretim malzemesi olarak alüminyum, çelik veya galvaniz kullanılabilmektedir. Emniyet açısından en çok çelik tercih edilse de örneğin bir AVM içerisinde bulunan mağazanız zaten korunaklı olduğu için alüminyum da pekala tercih edilebilir. Diğer yandan kepenk sisteminin tamamen kapalı olması, içerisi görünebilecek şekilde ya ortasında delikli bir bölme bulunması ya da tamamının delikli olması yine sizin tercihinize bağlıdır. Ayrıca mağazanızın, iş yerinizin bulunduğu binanın rengi, uğraştığınız ticari sektöre uyumlu bir renk yahut tamamen zevkinize kalmış herhangi bir rengi tercih etmekte sizin elinizde.

otomatik kepenk - galvaniz kepenk - kepenk sistemleri -

Otomatik Kepenk Sistemi

ileadmin

Kepenk Fiyatları İstanbul

Kepenk Fiyatları İstanbul

Bugün herhangi bir ticari işletmenin olmazsa olmazları arasında yer alan kepenk sistemleri ciddi bir ihtiyacı karşılamakla birlikte müşterilere maliyeti bakımından, karşıladığı ihtiyaç ile kıyaslandığında, oldukça düşüktür. Kepenk fiyatları İstanbul da dahil olmak üzere birçok şehirde cebinizi yakmayan fırsatlar yakalamanız mümkün.  İhtiyacınıza, tercihlerinize, düşündüğünüz yatırım miktarına göre bugün 1000 ila 3500 Türk Lirası arasında değişen rakamlarda iş yerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemleri iş yerlerinin güvenliği açısında vazgeçilmez unsurlardan biridir ve bu konuda yapılacak yatırım öncelikli harcama kalemlerinden biri olmalıdır.

Kepenk Sistemlerinde Fiyat Kalite İlişkisi

İş yeri güvenliğinin ilk adımlarından biri olan kepenk sistemleri yaptırırken öncelikle tercih edeceğiniz firmanın güvenirliliğinden emin olmalısınız. Kendi güvenilir olmayan sizin güvenliğinizi nasıl sağlayacak değil mi? Sipariş edeceğiniz kepengin karşılığında talep edilen fiyat, kalite ile doğru orantılıdır. Burada kaliteden kastımız sadece ürün kalitesi değil montaj ve sonrasında servis hizmetlerinde gösterilen müşteri memnuniyeti hassaslığıdır. Zira ürünün malzeme çeşitliliği zaten sınırlıdır; poliüretan dolgulu alüminyum, çelik kepenk veya galvaniz çelik kepenk gibi sınırlı sayıda çeşit mevcuttur. Bu şartlarda kepenk fiyatları İstanbul da olsa başka şehirler de olsa çok değişkenlik göstermez. Fakat firmanın kurumsallığı, alanında ehliyet ve liyakat sahibi olması, servis hizmetinin gücü gibi etkenler genel olarak kalite kapsamına girmektedir.

Neden Kepenk Yaptırmalıyım?

Bugün özellikle büyük şehirlerde yangın, sel, su baskınları gibi afet durumları ve toplumsal taşkınlık olayları, hırsızlık gibi kötü hadiseler sıklıkla yaşanmaktadır. Ticari işletmeniz ister cadde üzeri bir mağaza olsun ister herhangi bir iş merkezi içerisinde olsun bir takım emniyet riskleri barındırır. Kepenk geneli itibariyle eski bir malzeme olsa da günümüz teknolojisi ile otomatik kepenk sistemleri üretilmiş ve emniyet tedbirleri maksimum seviyeye çıkmıştır. Büyükşehirlerde kepenk ihtiyacı diğer şehirlere oranla daha elzem bir ihtiyaç olduğundan kepenk fiyatları İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde firma sayısının artışıyla birlikte bir standarda kavuşmuştur. Büyükşehirlerde bir tekele bağlı olmaksızın bu hizmeti almak mümkün olduğundan ötürü bir rekabet ortamı hâsıl olmuş, bu sayede daha uygun fiyatlara söz konusu hizmeti satın almak mümkün hale gelmiştir.

otomatik kepenk - çelik kepenk - kepenk fiyatları - galvaniz kepenk

Otomatik Kepenk Fiyatları İstanbul

ileadmin

Alüminyum Kepenk Tamiri

Alüminyum kepenk tamiri

İş yerleri güvenliği için birçok yöntem uygulanmış ve teknolojinin yardımıyla otomatik kepenklere geçilmiştir. Günümüzde birçok alanda kullanılan otomatik kepenkler müşterilerimiz tarafından güvenlik açısından tercih edilmektedir. Kepenk sistemlerinin bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır.

Alüminyum kepenkler; Bu kepenkler hem ekonomik hem de darbeye karşı aşırı dayanıklı olmasıyla bilinir ve dış ortamdaki ısıyı ve olumsuz hava koşulunda gerçekleşen yağmur ve sel olaylarında iş yerinizi korumaktadır.

Çelik kepenk; Çelik kepenkler birçok alanda alışveriş merkezleri hastaneler, kuyumcular ve diğer iş merkezlerinde kullanılan sesiz çalışan ve güçlü motoru bulunan kepenkler dir. Darbeye maksimum seviyede dayanıklı ve olumsuz koşullardan muhafaza edilmek istenilen alanı korumaktadır.

Galvaniz Kepenkler; Galvaniz kepenkler maliyet açısından diğer kepenklerden daha pahalıdır , İç mekana ışık geçirmesi ve delikli yapısının olmasından dolayı ayrıca darbelere , yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı aşırı dayanıklı olması sebebi ile tercih edilir

Her teknolojik ürünlerde olduğu gibi bu otomatik kepenklerin de maksimum kullanım ömürlerini uzatma yolları vardır. Periyodik bakımlarını zamanında yaptırmak bunların en başlıca uygulanan yöntemleridir. Servis ve tamir sağlayıcılarının yetkili servis olması sizi ilerideki oluşacak durumlardan kurtarmaktadır. Kepenk kazaları maddi ve yaralanmalı kazalar olduğu istatistiklerle sabitlenmiştir. Alüminyum kepenklerde genel anlamda görselliğe önem verilen kapılar olup alışveriş mağazaları içerisinde kullanımı tercih edilmiştir. Firmamız tarafından yetkili servisliği alınan kepen sistemlerine Alüminyum kepenk tamiri de dâhil edilmiş ve yetiştirdiğimiz personellerle sizlere hizmet etmekteyiz. Türkiye’de birçok alanda hizmet vermekte olan firmamızın Alüminyum kepenk tamiri müşteri memnuniyeti ve öz verili çalışması ile en çok tercih edilen firmadır.Alüminyum kepenk tamiri işleminden önce servis sağladığımız müşterilerimizin problemin ne olduğuyla ilgili bilgi veriyoruz ve en kısa sürede sizlere hizmet veriyoruz. Kepenk tamiratların da en çok sorunlar motor kısmı ve kepenklerin yay kısımlarından gerçekleşmektedir, teknik servisimiz kepenk parçalarını çok iyi tanımakta ve sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Tamir durumlarında veya parça değişikliğinde sizlere bilgi verir ve sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet vermeye devam eder. Tüm personelimizin tamirat ve teknik servis yeterlilik belgesi olan Türkiye’nin en büyük firmasıdır.

alüminyum kepenk - kepenk servisi - kepenk tamiri

Alüminyum Kepenk Tamiri Ve Servisi

ileadmin

Otomatik Kumandalı Kepenk

Otomatik Kumandalı Kepenk

İş yeri, mağaza, fabrika, ofis ve garajlarda alınması gereken güvenlik önlemlerinde konfor düşünenler için tasarlanmış olan otomatik kumandalı kepenk ekonomik olduğu kadar pratik bir çözümdür. Alüminyum ile çelik olmak üzer iki malzemeden üretilen modellerin tercih edilmekte olduğu kepenkler aynı zamanda villa, yalı vb müstakil yapılarda da sıklıkla kullanılıyor. Güvenlik önlemi alınırken aynı zamanda yapıya estetik bir görünüm kazandıran ürünler günümüz mimarisinde kullanılan renk ve görünümlere uyum sağlamada son derece başarılıdır. Kepenklerde kullanılan motor büyüklüğüne monte edilecek malzemenin büyüklüğü, cinsi ve toplam lamel ağırlığına göre karar verilir. Genellikle tüp, merkezi veya zincir aktarmalı motor modelleri tercih edilir. Kasa iskeletini oluşturan profil ile kullanılan izolasyon teknikleri su, ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Çelik Otomatik Kumandalı Kepenk

Çelik malzemenin kullanıldığı otomatik kumandalı kepenk modelleri iyi bir tercihtir. Güvenliği ön plana alan, korku ve endişeye yer vermeyen bu modeller yıllar boyu sorun çıkarmadan kullanılır. Evinizi ve iş yerinizi güvende hissetmenizi sağlayacak sağlam çözümler sunar. ST – 37 kalite grubundaki profilden üretilen ürün türünde tek cidarlı, kapalı, galvanizli ve delikli saç paletler kullanılmaktadır. Çelik modellerde tüketicinin tercihine göre çift cidarlı, yüksek mukavemetli, poliüretan dolgulu profil seçeneğinden de yararlanılırsa güvenlik seviyesi daha yükseğe çıkarılabilir. Alınan ölçüler doğrultusunda seçilen motor cinsi uzman ekibimizce kumandalı kullanıma uygun olacak şekilde gerçekleştirilir.

Alüminyum Otomatik Kumandalı Kepenk

Alüminyum poliüretan dolgulu olarak üretilen bu ürün çeşidi estetik görünüme önem veren mağaza, büro vb iş yerlerinde çokça tercih edilmektedir. Hem estetiğin hem de güvenliğin sağlandığı otomatik kumandalı kepenk türü olarak alüminyum seçenekler uygun maliyetli ve uzun ömürlüdür. Poliüretan dolgulu ve içi boş çift cidarlı ekstürize paletlerden üretilen sistem uzaktan kumanda kullanılan motorlar yardımı ile hareket eder. Askı kilitler tarafından desteklendiğinden dolayı ürünü alttan kaldırar açmak mümkün değildir. Ürünün sahip olduğu ölçülere ve ağırlığa göre monte edilecek motor cinsi konusunda uzman olan ekibimiz belirler. Montajı gerçekleştirilen tüm ürünler iki yıl garantilidir.

otomatik kepenk - kumandalı kepenk - kepenk sistemi

Otomatik Kumandalı Kepenk Sistemi

ileadmin

Çelik Kepenk

Çelik Kepenk

İnsanların farklı alanlarda ihtiyaç duydukları ürünlerden bir tanesi olan kepenklerin zaman içinde farklı türleri üretilmeye başlanmıştır. Kepenkler güvenlik başta olmak üzere farklı alanlarda avantajlar ve kolaylıklar sağlamaktadır. İnsanların sahip oldukları işyerlerinin girişlerinde kullanılan bu ürünler dış etkenlerin neredeyse tamamından iş yerlerini korumaktadır. Kepenkler değişen ihtiyaçlara bağlı olarak zaman içinde farklı maddelerde üretilmiş ve bu şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Çelik kepenk de bu ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkmış ve böylece insanların ihtiyaçları daha etkin olarak giderilmiştir. Bunun dışında da farklı malzemelerden üretilen kepenkler bulunmaktadır. Kepenkler işyeri ve benzer yerlerde sürekli olarak kullanılmaktadır. Özellikle güvenlik riskinin daha fazla olduğu bölgelerde kepenk kullanılmayan işyeri yok denecek kadar azdır.

Çelik Kepenk ve Güvenlik

Çelik kepenk özellikle daha fazla güvenlik isteyen işyerleri tarafından tercih edilmektedir. Çelik bilindiği gibi doğada bulunan en sağlam metallerden bir tanesidir. Dış darbelere karşı oldukça dayanıklı olan çelik farklı alanlarda kullanıldığı gibi kepenklerde de kullanılmakta ve çok ciddi avantajlar sağlamaktadır. Çeliğin içerisinde yer alan bazı elementler ise bu maddeyi paslanmadan korumaktadır. Özel bir tabaka oluşturan bu elementler oksijen ile metalin temasını kesmekte ve böylece çelik paslanmamaktadır. Paslanmazlık özelliği kepenklerin uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır. Hem sağlamlık hem de uzun süreli kullanım gibi avantajlar sağlayan söz konusu kepenkler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca çeliklerin parlak yüzeylere sahip olması ayrı bir görünüm güzelliği katmakta ve kepenkler kapalı olduğunda işyerleri çok daha güzel görünmektedir.

Çelik Kepenk ve Otomasyon Sistemlerinin Sağladığı Kolaylıklar

Çelik kepenk üzerine otomasyon sistemleri rahatlıkla eklenebilmektedir. Fakat bunun için dikkat edilmesi gereken çok fazla husus bulunmaktadır. Öncelikle kepenklerin boyutu ve ağırlığı dikkate alınarak uygun motorun tercih edilmesi gerekmektedir. Böylece motorlar kendi güçlerine uygun olan ağırlıkları rahat bir şekilde kaldıracak ve bu da performans artışı sağlayacaktır. Motorların dışında farklı aksesuarlarda kullanılmakta olup bunlarda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle kumandalar belli bir mesafeden kepenklerin kontrolünü sağlamakta ve böylece insanlar el değmeden uzaktan kepenkleri açıp kapatabilmektedir.

çelik kepenk - otomatik kepenk - kepenk motoru

Otomatik Çelik Kepenk

ileadmin

Otomatik Galvaniz Kepenkler

                                                         OTOMAKTİK GALVANİZ KEPENK

Günümüzde güvenlik açısından önem arz eden yerlerde karşılaştığımız otomatik galvaniz kepenkler hem görünüşü hem dayanıklılığı sebebi ile tercih edilmektedir. Özellikle açık alanlarda meydana gelen iş alanlarında şık bir görünüm de sağlamaktadır.

Firmamızda özellikle tercihlerinize uygun otomatik galvaniz kepenk seçenekleri bulabileceksiniz. Güvenliğinizin firmamız için önemli olduğundan sizlere en kaliteli hizmeti sunacağız. Kalite, dayanıklılık ve estetik açıdan sizlere hizmet verdiğimiz otomatik galvaniz kepenkleri biraz tanıyalım.

Kullanım Alanları

Güvenliğin önemli olduğu her yerde kullanımı olabilmektedir. Mağaza, garaj, depo, işyeri, vb. pek çok yerde kullanılabilmektedir. Gerek iç, gerek dış mekanda otomatik galvaniz kepenklere rastlamanız mümkündür. Kimi zaman bir evin önünde garaj olarak, kimi zaman ise bir alışveriş merkezinde  kapalı bir mağazada. Firmamızın kataloğunda kendi tercihlerinize göre seçenekleri bulabilirsiniz. Katalogdaki renk seçenekleri ile şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Otomatik  galvaniz kepenk fiyatları sizi daha sonra zararda bırakabilecek bir durumdan çok daha uygundur. Bu şekilde yapılacak bir hesap ile gönlünüz rahat bir şekilde ürünümüzü alabileceğinizi düşünmekteyiz.

Teknik Detaylar

Galvaniz oldukça güçlü bir maddedir. Çinko ile çeliğin kaplanmış halidir. Böylece bu madde kuvvetli ve dayanıklıdır. Güvenliğiniz göz önüne alındığında dayanıklı metallerin kullanılmış olacağı bir kapı mantıklı bir seçim olacaktır.Ayrıca galvaniz dediğimiz madde sıcağı ve soğuğu geçirmez olup ortamın ısısını dason derece iyi hale sabitleyecektir.Ayrıca mekanı doğal olaylardan(yağmur,kar )koruyabilecek bir donanıma sahiptir.Kaza vb. durumlarda da koruyucu niteliktedir.Saniyeler içinde açılıp kapanabilen bu kepenklerin kullanımı sonucunda hem zamandan tasarruf eder hem de beden gücünüzü buna harcamamış olursunuz.Bir tuşa basmak ile iş yerinizi ve deponuzu rahatlıkla güvende tutmak otomatik galvaniz kepenk ile hayal değil.

             Model seçenekleri

            Otomatik galvaniz kepenk, motorlu ve manuel seçenekleri ile sizlere sunulmuştur.Ayrıca güvenliğinizi arttırmak için özel şifreli olarak kumanda edebilirsiniz.

images